Спирала за мигли - тема №20

  • 50 741
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Втори месец се наслаждавам на лилавата лимитка на Живанши  с която се запасих миналата година....
Престояла е неразпечата година и нещо в шкафа и не е изсъхнала, което не мога кажа за едно мини на Шанел, коеро изсъхна преди да стигна до него.
Също съм голям фен на мини спиралите..
Горен клапач с нея, долен с лилавата на Шисейдо.
Праймър Живанши.
[/spoiler]
За по гoляма хармония лилавата очна линия на Марк Джейкъбс, за върешната линия молив(наречен сенки) и долен клепач Кико (молив за истни в прекрасен лилав жвят, който нямат пру моливите за очи)запечатан с лилавата четворка на Армани.
[/spoiler]
Прибрала съм черните в шкафа...

Последна редакция: чт, 05 авг 2021, 15:15 от sl

# 736
  • Мнения: 633
Момичета,наскоро купували ли сте на HR
Lash Queen Feline Blacks
В миналото съм чела добри отзиви за нея,но сега не откривам.С къси и прави мигли съм -търся обем и удължаване🤔
Едба от любимите ми спирали, не оставма без нея. Не придава драматичност, ако това търсиш, но ако искаш подчертани, разделени и черни и чисти мигли - това е много добър избор. Не мога да преценя дали извива, защото моите мигли са много извити. И не съхне бързо.
Т.е не дава обем?

# 737
  • Мнения: 2 935
Дава, но е един фин такъв, не знам точно как да го опиша….

# 738
  • Мнения: 84
Не знам дали ще е полезно, но реших да споделя това което разбрах. Тъй като си слагам рициново масло и наскоро се обсъждаше, та прочетох някъде, че вечер преди да се нанесе маслото може да се извият миглите с извивачката и после ще седят по-извити. Ами моите са прави като лопата🤣 и реших да почна леко да извивам и мисля, че има резултат. През деня когато се погледна в огледалото ги виждам и са леко извити(от скоро почнах да правя тази "техника") а преди не се виждаше, че имам мигли.

# 739
  • Мнения: 183
Момичета, вчера и аз взех праймъра за мигли на Есенс, днес го използвах и много ми хареса резултата, даде разкошен обем на миглите, единствено трябва малко да се изчака да изсъхне преди да се сложи спирала

# 740

Общи условия

Активация на акаунт