Той не ме желае

  • 20 555
  • 335
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 12
Добър вечер на всички нова съм и искам да ви споделя и аз нещо горчиво към тази тема. Моя мъж също напоследък не ми показва че ме желае въпреки , че постоянно иска да се гушкаме да се галим дори заспива върху гърдите ми но дотам. Когато опитам нещо друго и ми отговаря нямам настроение сега кълне се че аз съм най-хубавата и ме обича но проблема бил в него. Скарахме се днес понеже той отново ме отблъсна и ми отговори че аз съм го притискала и неставало така. Какво да правя да го чакам в месеца 1 път когато реши говорих му че накрая ще ме отблъсне от него как да реагирам? Споделям може би за да ми олекне малко и получа от някой съвет като жена с жени.Благодаря ви предварително.

# 316
  • Мнения: 32 228
Ми вече не си му интересна. Може и друга да му е интересна.
Вече си му като най-добра приятелка и дружка. Даже майка. Затова и се гушка, ама кой иска да спи с майка си.
Той ще си намери къде да се задоволява, пък ти или ще търпиш или и ти ще намериш.
За мен е унизително да се натискам на мъж, който не ме иска. Не знам защо за теб не е унизително.  Един, два пъти, ще говоря малко, ще намекна, после вече ще ми стане ясно. И ще спра.
И гушкане няма да има. И ако случайно си поиска, няма и да получи. Ако пита защо, ще му кажа, това което той е казал. Че много го обичкам, ама не става така с притискане.

# 317
  • Мнения: 7 521
Не съм го изпитвала, защото винаги са ме искали, но доколкото се познавам ще дам някакъв шанс, ще се опитам да направя известно време компромис , но в крайна сметка егото и честолюбието ми,  дълбоко ще са накърнени,  а оттам ще дойде и моето озлобление и отчуждение . Няма начин да остана с мъж, за който не съм единствена и неповторима.

# 318
  • Мнения: 32 228
Имаше един цитат на Фрида Кало. Пък може и да бъркам автора.
"Ако трябва да се моля, значи не ми трябва"
Иначе казано на никой не му трябва любов за която трябва да се моли.
Това не е любов. Това е жалко.
Аз даже бих пресъхнала. Буквално. И ако бъда отблъсната, бих спряла и да обичам и да искам този човек, дори и след време той да поиска.
И всъщност краят е близо на такава фалшива връзка.
Вече ако има деца в картинката се решава дали ще си живуркат заедно двамата да се правят уж на семейство. Или всеки ще си ходи по пътя.

# 319
  • Мнения: 18 369
А ако тази история беше с разменени роли, тоест мъжът разказва, че жена му само се гушка и му заспива на гърдите, но секс няма, какво щяхте да пишете? Grinning Струва ми се сякаш разказва мъж за поведение на жена. И някак всичко звучи другояче, ако си го представим наопаки.

# 320
  • Мнения: 32 228
Ми пак същото почти щях да напиша. Че и съм го писала и в такива теми на мъже на които не им пускат.

Иначе има логика някаква за частта с гушкането.

# 321
  • Мнения: 656
Ако не я желае, ако друга му е интересна, не мисля, че щеше да има мераци за гушкане и ласки. По-скоро няма ли да й се дразни и да тя му пречи?
Да не би да има проблеми с ерекцията например, за които не иска да признае? Или да преживява тежък период в живота, стрес покрай работа, липса на пари, такива неща, които доста удрят някои хора по самочувствието.

# 322
  • Мнения: 17 410
- Моля Ви, помогнете! Мъжът ми никакъв го няма в леглото от известно време.
- Добре, но той иска ли да помагаме?
- Е, не. То затова съм при Вас. Ей тъй, без да разбере някакси….
….
Из моята практика

# 323
  • София
  • Мнения: 6 468
Един изстинал мъж не ми се вярва да се вре да се гушка в жена, която вече не иска.
Според мен проблема е здравословен.

# 324
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Един изстинал мъж не ми се вярва да се вре да се гушка в жена, която вече не иска.
Според мен проблема е здравословен.
И аз съм на това мнение. Но Дренка е абсолютно права - мъжът трябва да поиска да му се помогне. Към авторката - говори с него, обясни, че имаш нужда от секс и го помоли да отиде на лекар. Щом казва, че проблемът е в него, значи може би подозира. Но ако откаже, може да има други причини, които пак да са в него - например любовница, която да го задоволява и да няма сили за жена си. Аз бих му казала и това, внимателно...

# 325
  • Мнения: 32 228
Един изстинал мъж не ми се вярва да се вре да се гушка в жена, която вече не иска.
Според мен проблема е здравословен.

Да кажем, че е изстинал сексуално, а не емоционално.
Има вероятност за него вече тази жена да не го привлича сексуално.
Да го привлича друга.
За него тя все още може да е близка приятелка. Жената родила детето му, жената дето му чисти  и готви.
Обичка си я за тия неща.
И защо да не я гушне и цунка.
Просто не иска вече секс с нея, защото не го влече. Не го възбужда.
Не винаги това значи здравословен проблем.
Напълно възможно е любовта му и сексуалното влечение да се е изпарило.
Случва се често.

# 326
  • Мнения: 6 810
И аз кланя към здравословен проблем. Един здрав мъж някак не си представям да се гушка и целува с жена и да не му стане.....физиологична реакция е.

# 327
  • Мнения: 12 876
Добър вечер на всички нова съм и искам да ви споделя и аз нещо горчиво към тази тема. Моя мъж също напоследък не ми показва че ме желае въпреки , че постоянно иска да се гушкаме да се галим дори заспива върху гърдите ми но дотам. Когато опитам нещо друго и ми отговаря нямам настроение сега кълне се че аз съм най-хубавата и ме обича но проблема бил в него. Скарахме се днес понеже той отново ме отблъсна и ми отговори че аз съм го притискала и неставало така. Какво да правя да го чакам в месеца 1 път когато реши говорих му че накрая ще ме отблъсне от него как да реагирам? Споделям може би за да ми олекне малко и получа от някой съвет като жена с жени.Благодаря ви предварително.
А какъв е проблемът, който е в него, според него?

# 328
  • Мнения: 7 521
Проблема го има, но никоя жена не трябва да се чувства нежелана и неоценена в едно партньорство. И докато не се разреши, къде е ключът от бараката, нещата няма да се подобрят.

# 329
  • Мнения: 406
Авторке, заплатата му че била голяма и нямало нужда да работиш е чист признак на мързел. Ако беше работила, вместо да те храни той, сега щеше да имаш повече от година стаж, което си е предимство за жена на ръба да остане сама с деца на ръце, ако рече да избере на НЕ седи и търпи унижение като това твоето до края на живота си.

Защо не му дадеш от неговото лекарство на твоя мухльо, вместо да го гледаш с кравешки поглед как ти се хили нагло всяка вечер? Следващия път нагласи нещата така, че като излезе от банята да те завари ти как се самозадоволяваш на дивана. А като те пита с тъпа физиономия к'во се случва, кажи му "Извинявай, скъпи, ама банята не беше свободна!" и ТИ се заключи там на свой ред без повече обяснения. Ще спре да ти се хили нагло.

Общи условия

Активация на акаунт