Целулит - 11 тема

  • 69 250
  • 740
  •   1
Отговори
# 465
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Да, разбирам за какво иде реч - стягане ти е нужно. Ако си вземеш и степер - ще ти свърши много добра работа - и не заема много място. Аз ползвам крос тренажор, ама все си мисля да си взема и един степер Simple Smile

Като стана въпрос за клековете - можеш да видиш в нета сумо клековете - с тях се работи за вътрешната част на берата. Въреки, че отпред повече се "тресе" ... най-бързо се отпуска кожата от вътрешнатастрана на бедрата. Аз правя сумо клековете - те са за по-горната вътрешна част на бедрата, а за по-долната към коленете ползвам пеперудката.

Също ползвам тежести за глезени (от Декатлон) за "ритане" с тях. Включително и от котешка поза - с избутване на крака назад и нагоре.

Щом имаш толкова добър резултат до момента - бързо ще се справиш. Само малко стягане и всичко ще е точно Simple Smile

# 466
  • Мнения: 466
Здравейте,
Някой ходил ли на LPG процедури в салон Сенсо https://salon-senso.com/%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%82%d0%b0%d0%ba%d1%82%d0%b8/ ?
Ако имате добри отзиви за салон с LPG масажи около НДК, Руски Паметник, ще съм благодарна!

# 467
  • Мнения: 284
Благодаря, че се включихте относно вендузите по време на бременност. Явно ще си изчакам и ще се моля да не се влоши много състоянието през това време. Мисля да включа леки тренировки, понеже заради работата ми нямам никакво движение и дано малко да предотвратя неприятните последици. Живот и здраве след раждането ще се захвана отново с тази битка.

# 468
  • Мнения: 3 576
За мен lpg-то си беше една загуба на време и на пари, масажите са доста по-добри, когато се търси мануално разбиване на целулита.

# 469
  • Мнения: 1 725
Благодаря, че се включихте относно вендузите по време на бременност. Явно ще си изчакам и ще се моля да не се влоши много състоянието през това време. Мисля да включа леки тренировки, понеже заради работата ми нямам никакво движение и дано малко да предотвратя неприятните последици. Живот и здраве след раждането ще се захвана отново с тази битка.
И аз съм в същата ситуация. Напълнях за сегa с 20кг и целулита лъсна. Добре отгледан и видим и от самолет без да се стягам. На вълни, на дупки на всичко. Като съм слаба почти не си личи, но осъзнавам че кача ли до 5 кг от стандартните лъсва и ставам като стара баба в краката. Правих си няколко пъти вендузи сега по време на бременност, отразява се добре и на кръвообращението. Естествено без да си причинявам болки. Но след раждането ще трябеа да поработя и аз там.

Последна редакция: вт, 27 юли 2021, 14:06 от Петя Танева 604618

# 470
  • Мнения: 466
За мен lpg-то си беше една загуба на време и на пари, масажите са доста по-добри, когато се търси мануално разбиване на целулита.



Аз търся цялостен масаж по-скоро, не за целулит.

# 471
  • Мнения: 240
Здравейте, боря се с целулита от около 2г. Пробвах с ръчни масажи - ефект имаше,но след каъо ги спреш до 6м наново се появяваше.
Въпросът ми е ,какво мазило бихте препоръчали за домашни условия?
И хапчетата за отвеждане на вода,имат ли наистина някакъв резултат?

Аз задържам вода. Но в момента финансово не мога да си позволя масажи,затова съм се насочиша към мазила и хапчета Simple Smile

Спорт и храна -знам и спазвам Simple Smile

# 472
  • Мнения: 38
Здравейте, боря се с целулита от около 2г. Пробвах с ръчни масажи - ефект имаше,но след каъо ги спреш до 6м наново се появяваше.
Въпросът ми е ,какво мазило бихте препоръчали за домашни условия?
И хапчетата за отвеждане на вода,имат ли наистина някакъв резултат?

Аз задържам вода. Но в момента финансово не мога да си позволя масажи,затова съм се насочиша към мазила и хапчета Simple Smile

Спорт и храна -знам и спазвам Simple Smile

Здравейте,

за хапчета и мазила не мога да споделя опит за нещо да има уау ефект.
Преди време ходих на антицелулитен масаж в едно студио и дамата там ми препоръча чай от полски хвощ (пробвах да пия няколко дни - имаше диуретично действие, така, че може да ви свърши работа и вместо хапчетата. При мен целулита е главно от водна задръжка и се забеляза едно леко заглаждане по кожата, но временно. След това за съжаление се наложи да го спра, заради проблеми с алергии и трябваше да махна абсолютно всичко излишно, не мога да кажа какъв е и дали има дълготраен ефект.)

Другото, което препоръчват дамите в темата са тези вендузи:
https://www.samozdrav.bg/anticelulitni-silikonovi-venduzi?gclid= … AYASAAEgJdFPD_BwE
Може да си ги вземете и да правите масажи с тях вкъщи. Прочетете по-назад в темата, има описано как се използват и отзиви.

Успех Relieved

# 473
  • Мнения: 59
Трета седмица тренирам у дома и спазвам режим на Руми Илиева.
Прилагам сухо четкане.
Масаж с вендузи под душа или с олио с люти чушки.
Междувременно правих 2 процедури криолиполиза, 7 кавитация и точно сега съм на мезотерапия на бедра и дупе.
Откакто спазвам режим, тренирам всеки ден по 30 минутки у дома, има ефект.
Просто трябва постоянство и ограничения цял живот, това е.

Ще пусна снимки преди и след, но ще изчакам още за по-утвърден резултат. Така аз самата наблюдавам прогреса си.

# 474
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Аз не мога да не се похваля. Напоследък рядко се сещам за вендузи, но пък започнах програмата Insanity workout и това, което постигнах с черешите, вече го затвърдих доста по-добре с програмата. Труднично е, обаче веднъж като захапеш, резултатите са бързи и поне за мен впечатляващи. В момента съм в средата на третата седмица и вече съм супер доволна. Качвам снимки с прогреса.
Скрит текст:
Април месец
Скрит текст:
юни месец след 2 седмици на череши и вендузи
Скрит текст:
днес - 3та седмица от Insanity workout

# 475
  • София
  • Мнения: 1 714
Ехааа, браво! Това вече е мотивиращо!

# 476
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Много добри резултати! Браво Simple Smile

# 477
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Супер ти се получава! Hands Plus1

# 478
  • Мнения: 2 418
Чудесен резултат,браво!

# 479
  • Мнения: 59
Аз не мога да не се похваля. Напоследък рядко се сещам за вендузи, но пък започнах програмата Insanity workout и това, което постигнах с черешите, вече го затвърдих доста по-добре с програмата. Труднично е, обаче веднъж като захапеш, резултатите са бързи и поне за мен впечатляващи. В момента съм в средата на третата седмица и вече съм супер доволна. Качвам снимки с прогреса.
Скрит текст:
Април месец
Скрит текст:
юни месец след 2 седмици на череши и вендузи
Скрит текст:
днес - 3та седмица от Insanity workout


Еее, жестоко. Браво! Супер резултати.

Общи условия

Активация на акаунт