Целулит - 11 тема

  • 69 327
  • 740
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 176
Едновременно бяха двата крака, не ми предлагаха избор - 65 мин вътрешни бедра + 65 мин брич + отделно от това подготовката и масажа после.
Да, при двата едновременно ще седиш по-малко време от това, което ти се е случило, но позата ще ти е вероятно по-неудобна. Казва ти го човек, който има навика да седи на жабка пред телевизора. Но пък момичето си пита, дали ми е удобна облегалката, всичко, което можеше да направи за удобството ми, го направи. Не беше нещо непоносимо.

# 496
  • Мнения: 775
evenfall, сподели след време мнение за там, защото аз ще се прибера в София окончателно след повече от месец, тогава започвам с процедурите

# 497
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Здравейте, препоръчайте ми място в София за криплиполиза(без дерма акт, там съм правила преди година и половина). Качих 30 кг по време на бременността, след по-малко от година свалих дори повече с диета и ръчни масажи и по две процедури криолиполиза на вътрешната част на бедрата, но покрай пандемията се отпуснах  и съответно пак малко качих в бедрата и корема. Това са ми слабите места, там искам да действам с процедурите. Могат ли да се редуват през седмица зоните или е нужно повече време? Целулит за щастие нямам, съвсем леко при стискане. Не спортувам, защото пък отключих астма след раждането и съм пробвала в зала с инструктор, но ми е трудно, задъхвам се, изморявам се бързо и не ми е ОК. Иначе на ден минавам по 10-15 км с детето, отделно лятото плувам, но и това ме изморява, та не минавам вече големи разстояния, за това основно сега ще разчитам на ограничаване на храната. правя фаст в момента 20:4, лесно ми е в жегите, ям между 1 и 17ч, имам стабилен обяд и към 16ч някакъв плод. Пробвала съм толкова много режими, че вече ме отвращават, единствено фаста ми допада, без пържено и тесто.

Аз имам опит със Skin Line и Pink Opium. И двете студия ползват машината на CoolTech. Добра е, при мен ефектът е траен. За подръжка бих препоръчала домашен масажор Tappymed III на Casada и спорт. Не е нужно спортът да е свръх изморителен, вероятно би могла да намериш подходящото за себе си темпо - например с крос тренажор - без да се юркаш, стига да не е вредно за здравето и да не товари сърцето... За храната - хубаво е, че си намерила своето.



Вчера бях в Pink Opium, но е рано да изкажа мнение.
Двете зони може да направиш и в един ден, но трябва да минат поне 2 месеца преди да повтори зона.

Я кажете за спорта след криолиполиза? Предупредих ме, че не трябвало да тренирам крака (това третирахме) 3-4 дни. Това пък защо? Ще го спазя де, но се чудя 3 или 4 да чакам.

Не см получавала такива указания аз. Вероятно за да не се пречи на липолитичните процеси.

# 498
  • Мнения: 56
Здравейте, някой има и впечатение от Emsculpt? Казаха ми, че освен стягане и разбива целулита, за стягане при мен малко трудно ще е постигне, че си имам бая тлъстинки Simple Smile Вече направих две процедури в съчетание с велашейп, но още е рано да видя резултат и се интересувам някой запознат ли е с тази процедура?

# 499
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Относно пилинга с кафе към момичетата, които казаха, че не пият кафе, а ще купуват специално. Пилинга с кафе просто ексфолира кожата и я прави по - мека, а пък и мизерното количество кофеин в утайката надали прониква през слоеветв кожа и върши някаква работа. А и банята става оле-мале. Можете да си вземете приятен пилинг за преди душ, аз вземах точно антицелулитни от make.up, ето няколко вида/напишете антицелулитен скраб в търсачката :
https://makeup.bg/product/530657/
https://makeup.bg/product/373516/
https://makeup.bg/product/420338/
https://makeup.bg/product/421498/

# 500
  • Варна
  • Мнения: 3 251
И аз съм на същото мнение за пилинга с кафе. Не възлагайте големи надежди отностно целулита на него. Той просто ексфолира кожата и става по-мекичка.

# 501
  • Мнения: 5 140
Хич не възлагам Simple Smile Преди като съм го ползвала ми направи кожата мека и това беше, което относително ми върши работа. Не вярвам много много на кремове и мазила, предпочитам ако се мажа с нещо, което не върши много работа, да е кафе Grinning Но ще разгледам горните предложения, така и така се отмива веднага, няма да е голяма драма Simple Smile

Към дамите с проблемни вени - преди години ходех на физиотерапия и мацката ми беше препоръчала да се опитвам да се движа, дори, когато стоя права или съм седнала. Специално за вените ми каза да правя пръсти-пети, докато стоя - с пуснати ръце, да не се изкривява естественото движение на тялото, с леко поклащане. Изправяне на пети, изправяне на пръсти, без задържане, 20тина пъти. След час и нещо - пак. Не е нещо чудотворно, но помага и със сигурност не вреди.

# 502
  • Мнения: 208
Момичета, Алена, какви добавки за синтез на колаген приемате?  Подозирам, че при мен целулитът се дължи и на по-слаба съединителна тъкан.
Може и на лични да ми пишете.

# 503
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
В годините назад поръчвах основно от iherb - колаген 1 и 3 тип - рибен (NeoCell - но не на прах, че е с мега гаден вкус), както и 2-ри тип - Biocell. И един на дражета взимах. Също взимах АК, защото молекулата на колагена е голяма. То не е просто да го погърнеш и готово. Като се приема - трябва да се разгради до АК и от тях се синтезират новите колагенови молекули. Затова, за да пропусна фазата с разграждането - си взимах АК и протеин.

Но сега съм решила да тествам един, който тук се продава. Много силно ми е препоръчан от човек, който разбира и е навътре. Съответно мисля и да пиша за него в блога, ама след като го ползвам. Ще видя точните линкове, и ще споделя, че сега не е пред мен.

# 504
  • Мнения: 208
Благодаря, Алена. Ще се радвам да пуснеш линковете, когато можеш.

# 505
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Аз пия колаген на dr. Axe . Това му е съставът:
Скрит текст:
Клинично тестван, съдържа всички видове колаген, съдържа и витамин Ц и пробиотик. Аз лично усетих действието му най-добре като свърши първата опакова и докато чакам втората - понеже правя тежки тренировки, започнаха да ме наболяват коленете като го спрях.  Взех си на Natures plus пак (преди пиех него, също е с всички видове колаген) докато чакам да ми пристигне този от iherb.

# 506
  • Мнения: 47
В годините назад поръчвах основно от iherb - колаген 1 и 3 тип - рибен (NeoCell - но не на прах, че е с мега гаден вкус), както и 2-ри тип - Biocell. И един на дражета взимах. Също взимах АК, защото молекулата на колагена е голяма. То не е просто да го погърнеш и готово. Като се приема - трябва да се разгради до АК и от тях се синтезират новите колагенови молекули. Затова, за да пропусна фазата с разграждането - си взимах АК и протеин.

Но сега съм решила да тествам един, който тук се продава. Много силно ми е препоръчан от човек, който разбира и е навътре. Съответно мисля и да пиша за него в блога, ама след като го ползвам. Ще видя точните линкове, и ще споделя, че сега не е пред мен.

А колко време се приема колагена на Neocell?

# 507
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
За колагена - когато се прекали се изпъпчваш - и на мен няколко пъти ми се случва и спирам Simple Smile Около месец гледам да го пия.

# 508
  • Мнения: 47
За колагена - когато се прекали се изпъпчваш - и на мен няколко пъти ми се случва и спирам Simple Smile Около месец гледам да го пия.
Аз доколкото разбрах се пие за 3 месеца и след това се спира за определено време, но не разбрах за колко.  Освен това се препоръчва едновременен прием на хилауронова киселина ...

# 509
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Зависи от колагена - на всеки е указано колко да се пие. Преди време пих един течен, той беше по друга схема. Biocell колагена, кото взимах (тип 2 за ОДА) беше с ХК.

Общи условия

Активация на акаунт