Целулит - 11 тема

  • 69 282
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 3 251
За мен разликата между последните две дупета е тренирана коремна мускулатура. Упражненията за корем са много важн за дупето и точно такова увиснало и плоско дупе много често е резултат на слаба коремна мускулатура.

# 721
  • Мнения: 27
Здравейте,
Бих искала и аз да споделя моя опит в борбата с целулита.
Последните няколко месеца ходя на  i-motion EMS (електро-мусколна стимулация) тренировки и съм изключително доволна от резултатите,като цяло не съм спортна натура,но при тея тренировки ми допадна,че са само два пъти в седмицата и са индивидуални. Треньорите са внимателни и наистина ти обръщат специално внимание.
За два месеца и половина смъкнах 7кг ,но по важното за мен е ,че започнах да виждам разликата в тялото си,като стягане на мускулите и забързването на метаболизма ми.

Последна редакция: пт, 18 мар 2022, 13:59 от FBID1808844365794702

# 722
  • София
  • Мнения: 1 434
Каква диета спазвате освен тренировките?

# 723
  • Мнения: 27
Каква диета спазвате освен тренировките?
Не бих казала ,че спазвам точно диета,но се опитвам да спазвам принципа на разделното хранене. Хапвам  месо,повече зеленчуци,плодове ,избягвам тестени изделия  и сладки неща от магазина. Предпочитам сама да си ги направя ,че ми е останал  навика от режима на Атанас Узунов да чета съдържание на всичко , което купувам и това просто ме отказва да го ям.

# 724
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
При мен е тип фастинг - 1 път на ден, понякога и през ден-два (ако съм много ангажирана и не ми остава време) - както дойде. Предпочитам по-прости и еднородни храни, готвено рядко (идва ми тежко). Храня се само с нещо, което ми се яде и когато съм наистина гладна.

# 725
  • Мнения: 829
Имам въпрос. При положение, че не съм видяла кой знае какви резултати от Venus Legacy, може ли да очаквам да имам резултати от Vela Shape 3? 😀Видях, че го хвалят по-назад в темата. Аз досега, честно казано, не съм видяла ефективни резултати от нищо. 😂  53 кг съм, не съм дебела. Спортувам 2-3 пъти в седмицата, като включвам и поне 45 минути кардио. Много бързо изкарвам “плочки” на корема, ама целулитът по задната част на бедрата си стои. 😬
Освен някаква мезотерапия да пробвам, но тези подувания и отоци малко ме плашат.

Последна редакция: сб, 02 апр 2022, 08:03 от kalina_pehlivanova

# 726
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Има и вакуум на Вела шейп, не е само радиочестота. Можете да пробвате вендузи у дома.

# 727
  • Мнения: 829
Имам вендузи, но сякаш усещам разтягане на кожата от тях. Правя и ръчни антицелулитни, но ефект от тях няма. По-скоро само дрениращ. Мисля да почвам нещо друго.
Ходила съм и на модерните тренировки X Body в продължение на два месеца редовно, но парите не си заслужават за мен и прекратих. По-добре обикновен фитнес. 😀

# 728
  • Мнения: 1 725
Здравейте, както каза Алена и подкрепям след бременност имам най-гадния виждаш се от далече целулит. Като на бабичка. По пронцип гинетично си имам, но като съм слаба не си личи. Сега съм и 9кг нагоре и всичко се тресе. Усещам, че е от хормони и задържане на вода. По принцип много задържам вода. Свалям много бавно кг-те сега, като започнах + 16-17кг.  С глад не стваше и първите месеци дори слвд раждането. Сега съм на 7ми месец, но не мисля че скъпи процедури ще ми помогнат. Как да регулирам хормоните.

# 729
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
При мен се наместиха, след като спрях да кърмя и ми дойде цикъла Blush

# 730
  • Мнения: 1 725
Не кърмя от 6м. Кърмих само месец. Сега ще пия един флорантрил да тествам колко задържам и ще търся добавки подходящи.

# 731
  • Мнения: 977
Здравейте,малко съвети може ли?
Започнах  жестока борба с употитиа целулит,пия много вода,правя упражнения и тренирам вкъщи. Храня се с режим,който сама си съставям-ям предимно яйца,месо,салати,риба. Готвено също хапвам вечер със семейството ми,но са си неща,които аз съм си приготвила-пълнени чушки,мусака,пиле с ориз..
Имам изстудяващ и загряващ гел за целулита,мажа сутрин и вечер. В момента нямам пари за масажи и процедури за жалост. Вендузи не мога да използвам,защото съм склонна към разширени вени,едвам ги оправих по време на бременността и не ми се рискува. Днес си купих четка-ест.косъм от глиган. Искам да попитам има ли някакви определени движения за четкането. Знам че на дупето трябва да са кръгообразни движения.
Извинявам се за дългия пост!

# 732
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Може ли да попитам, откъде си купи четката? Simple Smile

# 733
  • Мнения: 977
Може ли да попитам, откъде си купи четката? Simple Smile
Даа,аптека Фрамар.

# 734
  • Мнения: 646
Моята четка е почти същата, само че косъма е черен. Преди ползвах една без дръжка и не ми беше удобна. С тази се четкам всяка вечер преди душ, понякога и сутрин преди да се облека. Разгледай в ютюб има доста клипчета как се прави четкането, по бедрата е отвън на вътре, не знам как да го обясня. Аз вече виждам доста голям ефект, също не мога да правя нищо друго заради разширени вени. Иска си постоянство обаче.

Общи условия

Активация на акаунт