Гърдите преди и след

  • 3 968
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 73
Нищо не се случи. Изглеждаха по абсолютно един и същ начин по време на бременността, кърменето (година) и след това.
Стегната, пълна и свежарска чашка Б. Нямам никакви стрии никъде.
Браво!  На колко години си била тогава?

# 31
  • Мнения: 250
Нищо не се случи. Изглеждаха по абсолютно един и същ начин по време на бременността, кърменето (година) и след това.
Стегната, пълна и свежарска чашка Б. Нямам никакви стрии никъде.
Браво!  На колко години си била тогава?

На 30.
Между другото, препрочитайки мнението си, звучи някакси самохвално :/ А не ми беше това идеята - по-скоро, че всякакви тела има и не е задължително след раждането да настъпят катаклизми..

Определя се от ген (най-вече), начин на живот, хранене и тн... Знаете.

Да, за мен бременността и раждането бяха песен, но имам много други здравословни проблеми, за жалост.
Хубав ден на всички и колкото и да е клиширано - прекрасно е да се бременее и да се ражда, стриите нямат значение Simple Smile

# 32
  • Мнения: 58
Моите много са наедряли, болят ме и ме сърби кожата, а съм още в началото. С напредване на бременността отминава ли това състояние?

# 33
  • Мнения: 3 124
Моите много са наедряли, болят ме и ме сърби кожата, а съм още в началото. С напредване на бременността отминава ли това състояние?
В коя седмица сте? Сърбежа може да е от опъването на кожата. Мажете и гърдите с крем или олио. При мен не нарастват за сега. Само коремчето са подава. Имам крем и олио на палмърс против стрии и сърбеж.

# 34
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Моите много са наедряли, болят ме и ме сърби кожата, а съм още в началото. С напредване на бременността отминава ли това състояние?
При мен обикновено става по-зле. И нормално, кожата се опъва и разтяга, за това сърби така. Колкото по-опъната и разтегната, толкова повече ме сърбеше. Много овлажняващ крем или лосион, и в допълнение превантивно крем за белези на местата дето бяха най-сърбящи.

# 35
  • Мнения: 58
Моите много са наедряли, болят ме и ме сърби кожата, а съм още в началото. С напредване на бременността отминава ли това състояние?
В коя седмица сте? Сърбежа може да е от опъването на кожата. Мажете и гърдите с крем или олио. При мен не нарастват за сега. Само коремчето са подава. Имам крем и олио на палмърс против стрии и сърбеж.

В 5 седмица съм и направо ги чувствам огромни. Коремче не забелязвам още, само го усещам по-твърд.

# 36
  • Мнения: 6 956
По едно време кърмата от едната ми спря, а другата имаше няма да ви казвам каква огромна разлика имаше😲 ...сега вече са почти еднакви (както преди)

# 37
  • Мнения: 57
Моите много са наедряли, болят ме и ме сърби кожата, а съм още в началото. С напредване на бременността отминава ли това състояние?
В коя седмица сте? Сърбежа може да е от опъването на кожата. Мажете и гърдите с крем или олио. При мен не нарастват за сега. Само коремчето са подава. Имам крем и олио на палмърс против стрии и сърбеж.

В 5 седмица съм и направо ги чувствам огромни. Коремче не забелязвам още, само го усещам по-твърд.
Ами аз съм точно като теб, още от първите седмици станаха огромни и ме боляха страшно много. Вече съм в 24г.с. болките отминаха някъде покрай 3тия месец, обаче и сега от време на време ме сърбят и са си все така огромни де.

# 38
  • Мнения: 3 124
Аз съм в началото на 4ти месец и болки почти нямам. По всяка вероятност ще се завърнат по някое време.

# 39
  • Мнения: 54
Здравейтее, да споделя и аз ...кърмих страшно лакомо бебе 1,2г само с едната гърда тъй като другата спря да се пълни на първия месец . Дали на някой му се е случвало ? Мамолога каза ,че няма нищо притеснително . По темата гърдите ми в момента са си еднакви . Сега съм в ранна бременност и много се чудя дали няма отново да се случи така..

# 40
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Това като ситуация дори не го бях чувала. Установи ли се защо не се пълни? Т.е. физиологично е имало причина, или нищо не са открили?

# 41
  • Мнения: 54
Това като ситуация дори не го бях чувала. Установи ли се защо не се пълни? Т.е. физиологично е имало причина, или нищо не са открили?
Доктора ми каза , че един вид лявата ми гърда не били развити млечните жлези и затова почти веднага е спряла ... Дай Боже всичко да е наред със сегашната ми бременност , като дойде време ще видя дали пак ще е така ..а детето до 5м беше само на кърма тогава започнах да го захранвам и после до 1,2м си продължи да суче.Не знам тази дясна гърда как издържа сама на това нещо 😄 тя беше огромна и като се напълнеше ставаше като камък ....другата нищооо

# 42
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Да ти кажа, ако мамолога смята че няма нищо притеснително, не бих се тормозила. Иначе и аз не знам как си оцеляла на една гърда, ударила го е на стачка другата явно Yum

# 43
  • Мнения: 54
Да ти кажа, ако мамолога смята че няма нищо притеснително, не бих се тормозила. Иначе и аз не знам как си оцеляла на една гърда, ударила го е на стачка другата явно Yum
Не знам ама зърното ми беше станало на хармоникаааа Simple Smile Добре, че бях на 20 тогава и всичко си върна стария вид ... Сега съм на 31 и нямам търпение да видя как ще бъде работата Simple Smile успех на всички кърмещии 😄

# 44
  • Мнения: 58
Това като ситуация дори не го бях чувала. Установи ли се защо не се пълни? Т.е. физиологично е имало причина, или нищо не са открили?
Доктора ми каза , че един вид лявата ми гърда не били развити млечните жлези и затова почти веднага е спряла ... Дай Боже всичко да е наред със сегашната ми бременност , като дойде време ще видя дали пак ще е така ..а детето до 5м беше само на кърма тогава започнах да го захранвам и после до 1,2м си продължи да суче.Не знам тази дясна гърда как издържа сама на това нещо 😄 тя беше огромна и като се напълнеше ставаше като камък ....другата нищооо

Това може ли да се установи на преглед при мамолог преди раждането?

Общи условия

Активация на акаунт