Самотно ли ви е без любимия

  • 3 114
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Колкото е по-нова връзката, толкова и по-силно се усеща липсата на другия.
След известен брой години (аз не съм ги достигнала де) сама ще искаш да отиде някъде по-далече и да ти се махне от главата ooooh!

 Laughing Едва ли. След 2 седмици правим 17години брак, и още няколко преди това имаме. Бяхме разделени само докато беше в казармата, след това за някоя и друга командировка. Сега се налага 2  години да живеем разделени, аз с децата във Варна, той в София и макар, че преместването му предстои след седмици, вече ми липсва и се чувствам повече от  ужасно. Не ми е достатъчно да се виждаме някой и друг уикенд - искам да се будя до него както е било през целия ми съзнателен живот почти.
Предполагам, че ще свикна да се чувствам зле. Tired

# 16
  • Мнения: 990
Винаги ни е било трудно р когато се наложи някой от двама ни да отсъства за повече от два дни! Ставаме спонсори на мобилните оператори Laughing  

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Колкото е по-нова връзката, толкова и по-силно се усеща липсата на другия.
След известен брой години (аз не съм ги достигнала де) сама ще искаш да отиде някъде по-далече и да ти се махне от главата ooooh!

 Laughing Едва ли. След 2 седмици правим 17години брак, и още няколко преди това имаме. Бяхме разделени само докато беше в казармата, след това за някоя и друга командировка. Сега се налага 2  години да живеем разделени, аз с децата във Варна, той в София и макар, че преместването му предстои след седмици, вече ми липсва и се чувствам повече от  ужасно. Не ми е достатъчно да се виждаме някой и друг уикенд - искам да се будя до него както е било през целия ми съзнателен живот почти.
Предполагам, че ще свикна да се чувствам зле. Tired
Направете още 17 и пак ще си говорим... Просто наблюдавам по-възрастните хора около мен.

# 18
  • Мнения: 2 152
Самотно ми е да Sad Когато се разделяме за няколко дни ми е много мъчно и тежко и се чуваме 100 пъти по телефона. После като сме си пак заедно е още по-хубаво Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Направете още 17 и пак ще си говорим... Просто наблюдавам по-възрастните хора около мен.

Хаха Joy О.К.

# 20
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И на мен ми е самотно и скучно без него. Чакам да се върне с нетърпение вече. Май аз повече му звъня, отколкото той на мен, ама какво да се прави.

# 21
  • BG
  • Мнения: 390
Уф, мъчно ми е. Днес сме разделени за повече от рамките на 1 работен ден и се чудя как ще изкарам.
Tired убивам си времето с основно почистване на апартамента, а утре ще приготвям вечерята (цял ден) и ще чакам да се прибере.

# 22
  • Мнения: 295
Свиква се.

# 23
  • Мнения: 7 640
самотно- не, но ми е криво и ми липсва

# 24
  • Мнения: 6 993
Нито ми е самотно, нито ми липсва. Още от запознанството ни знаех,че ще е така - преглътнала съм го, няма за какво да се тормозя. Започва да ми е самотно,когато остават 2-3 дни докато се видим и тогава искам да минат по-бързо, за да си го видя Hug Лошото е обаче,че тъкмо му свикна на номерата и айдеее пак 2 -3 седмици. А като сме заедно повече от 7 дни и почвам да се изнервям и да не ми достига "въздух". Трябва да почвам от сега да се настройвам,че от май месец догодина ще сме постоянно заедно ... Laughing Но пък го обичам Simple Smile

# 25
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Като чета и ме разчуствахте момичета осъзнавам колко е важно за българката семейството та дори и таткото да е далече  Hug

# 26
  • Мнения: 6 167
на него повече, от колкото на мен.
но има телефони,звъним си редовно
предпочитам да сме заедно , в интерес на истината.

# 27
  • Мнения: 4 651
Не, ама никой от двамата не липсва повече от седмица.
Обаче, че на него не му е мнооого самотно и не звъни често - яд ме е   Mr. Green Mr. Green

# 28
  • Мнения: 5 622
В началото повече, сега по-малко. Пак се чуваме по телефоните, разбира се (като бях в София за 3 дена без него постоянно се чувахме), но не е същото като преди. Сега мога да съм и по-дълго без него и едва ли ще се чувствам толкова зле  Wink

Просто при някои хора нещата се менят. При други по-малко, при трети не. Е, аз съм от първите, явно  Peace

# 29
Самотно ми е да Sad Когато се разделяме за няколко дни ми е много мъчно и тежко и се чуваме 100 пъти по телефона. После като сме си пак заедно е още по-хубаво Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И при нас е така

Общи условия

Активация на акаунт