Самотно ли ви е без любимия

  • 3 110
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
И аз същото щях да питам,но се отказах,че да не се изложа. Blush
Мен ни мъ йе срам да се изложа Mr. Green

# 31
  • Мнения: 51
Моят мъж е моряк и го няма 5 месеца и след това 3 си е при нас.Не мога да кажа, че се свиква, но просто живота ми е един с него и друг без него!Но си има и хубавите страни-никога не можем да си омръзнем Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 202
Общо взето ние не се разделяме за не повече от 2-3 дена така ,че не ми е самотно .  А и така мога да стоя във форума колкото ми душа иска. Joy Joy

# 33
  • Мнения: 1 680
самотно- не, но ми е криво и ми липсва
smile3521

# 34
  • Мнения: 569
Днес е извън града и аз цял ден.....  kaffeetrmker_2 :newsm55  phoneuu       tv    smile3529   сега и мач гледам bg     но нищо не може да се сравни с  1dating   hug   luvbed

# 35
  • Мнения: 2 161
Ееее,свиква се Simple SmileНай-доброто ми качество е,че никога не скучая със самата себе си. Grinning.Освен това имам и две деца,така,че,у дома никога не е скучно.Сега предстои да се прибере след 9 месечно отсъствие.Чакам го с огромно нетърпение и вълнение.Така е всеки път.Когато се прибере наваксваме доста интензивно.Има нещо в тези раздели,което прави брака много странен-при всяко завръщане имаш чувството,че си с друг,различен мъж и винаги има тръпка.

# 36
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ох ами аз какво да кажа като той работи във Видин а аз уча в Бургас и сме почти непрекъснато раделени  Cry на сега имаше командировка към тука и за 2 дена бяхме заедно и сега не се знае кога пак  Cry  Cry  Cry

# 37
  • Мнения: 945
Когато го няма преz седмицата, не го zабеляzвам толкова. Ама ей тоzи път като zамина в четвъртък сутринта на работа, та до утре няма да го има. Мооого ми липсва.  Вчера иzлиzах с приятели, днес иzчистих цялата къща, мотках се в центъра, паzарува, ама на... скучно ми е беz него. Сега си отворих една бутлка вино, седнах пред компа и тъгувам... Cry

# 38
  • Мнения: 3 388
Случва се да ходи в командировка за 1-2 дни напоследък, преди за по-дълго- 3-4 дни. На мен ми е много трудно, в интерес на истината най-вече през първите 2 дни. Не обичам разделите, казвала съм му, че ако можех да понасям липсата на обичания мъж, щях да се  оженя за моряк  Laughing
И за двамата не е приятно, когато другият е надалеч, но смятам, че краткотрайните раздели понякога са здравословни за връката ... само дето разделите на мен винаги ми се виждат безрайно дълги  Laughing

# 39
  • Мнения: 1 517
Моя е пожарникар и през 3 дена е на работа 24 часа. Свикнах така и особено през деня ми е хубаво - все пак имам нужда и да съм без него. Но вече е кофти - децата, насам - натам, ама е кофти. Макар, че като си намеря занимание пред телевизора или тука.

# 40
  • Мнения: 3 932
Не особено, за 1-2 седмици е ок (ако имам и бавач Mr. Green), виж повече е гадничко....

# 41
  • Мнения: 2 697
Самотно ми е и то много...Не страдам от липса на интереси и занимания, но ...това не променя липсата му...Може би, защото отскоро ни се налага често да сме разделени, не можем и да се чуваме толкова, колкото ми се иска... Cry Та, когато сме си заедно, много му се радвам, толково ми е миличък един такъв  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 268
Ние така сме привикнали един към друг ,4е недай си боже да се наложи единия да отсъства за по дълго ,незнам как ще издържим ,липсваме си дори когато сме на работа и постоянно се 4уваме по телефона. За толкова време сме били разделени за 10 дни,тъй като аз бях в друг град по работа и той идва 3 пъти за тия 10 дни ,като единия път беше изненада. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 494
Не особено, за 1-2 седмици е ок (ако имам и бавач Mr. Green), виж повече е гадничко....

Зaвиси за кой ЛЮБИМ се пита? Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 407
Разбира се , че ми е самотно, нямаше го по 6 месеца, връщаше се за 1 седмица и пак заминаваше.Гледах да се развличам с приятели.

Общи условия

Активация на акаунт