Самотно ли ви е без любимия

  • 3 111
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 72
С всичко се свиква.

# 61
  • Мнения: 115
Най-много усещам липсата му, когато се прибера от работа в къщи  / добре, че напоследък рядко му се налага да ходи командировки / и въпреки че има безброй неща, с които да се занимавам и забавлявам, когато сме заедно е различно.

# 62
здравейтe.моят мъж работи на смени  и много ни липсва .почти не го вижда ме с малката и само навъртаме  gsm-ми .вече 2 г. и половина сме заедно и още не мога да свикна да спя сама когато е нощна смяна.

# 63
  • Мнения: 8 917
Не сме се разделяли, но ако стане дори и временно - ще ми е много мъчно Sad

# 64
  • София
  • Мнения: 721
И моят любим пътува често, почти всяка седмица по 2-3 дни и се чувствам ужасно. Когато се е налагало 1-2 пъти да го няма повече от седмица направо откачам. Изобщо не мога да заспя без него, а и вечер си е гадничко. А сега като съм бременна още по-тъжно ми става Sad
А семействата, които са разделени с месеци...често съм си мислила - вижда ми се много тежко...аз не бих могла сигурно.

# 65
  • София
  • Мнения: 272
Nie sme se razdeliali samo vednuj za 3 sedmici.Naistina kato izte4e purvata, svuknah s lipsata mu i to4no tova ne iskam da se slu4va nikoga pove4e!

# 66
  • София
  • Мнения: 2 671
Много ми е мъчно като го няма, даже и докато е на работа целият ми ден е ориентиран към часа, когато го чакам... и много се вбесявам като закъснява  #Cussing out
напоследък обаче имам чувството, че той не е така забързан да си идва, имам чувството, че като ни види как сме я втасали пак цял ден, как има 100 неща да се вършат, малкият е кисел, аз недоспала и вместо нас вижда едно огромно кълбо от проблеми... много ми е мъчно, че се получава така...  Cry

# 67
  • Мнения: 3 323
От 16 години сме заедно но пак ми липсва ужасно. Като сме на работа се чуваме 4-5 пъти на ден, а като е командировка по цяла вечер си говорим. Много ми е мъчно.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 381
Преди ми беше по-мъчно, когато не се виждахме с дни. Сега, като се случи да не се видим един уикенд например, не ми е толкова мъчно, колкото в началото. Преди няколко месеца бях 8 дни в чужбина и ми беше на моменти много кофти. Когато е на дежурство и го няма вечер гледам да си запълвам времето - с приятелки, ТВ, книга, разкрасяване, форума и т.н.

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Много ми липсва, когато го няма.Даже сега петък и събота няма да го има.Ще се пребере чак неделя вечер #Cussing out.Много ми липсва, но какво да се прави.Обеща ми като си дойде да си вземе няколко дни отпуска Mr. Green.Когато сме далече един от друг се чуваме почти постоянно.Винаги намира начин да ми се обади Heart Eyes.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 407
Да, липсва ми. И аз и той пътуваме- е не е за месеци, а за по няколко дни, но въпреки всичко ми липсва.

Общи условия

Активация на акаунт