Стилът ни според възрастта - тема за пораснали момичета, 40+

  • 45 391
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 7 898
И как ще прикриеш недостатъците си е важно. Тренировките няма да ти удължат краката или пък да ти много да ти изтънят талията, ако ги нямаш от природата.

Всички имаме талия, но при някои се крие под слоеве сланина Simple Smile.
Тук не говорим да изглеждаме като модели, а просто да заглеждаме прилично.

# 196
  • Мнения: 12 473
Йогата визуално издължава краката, фитнесът - ги напомпва..

# 197
  • София
  • Мнения: 6 166
И като поизлъжем и с дрехата, чудеса стават. Grinning

# 198
  • Мнения: 7 898
И като поизлъжем и с дрехата, чудеса стават. Grinning
Има ли човек който да не прикрива нещо с дрехите си? И защо това го смяташ за лъжа?
По твоята логика дай всеки да остане такъв какъвто е и никой да не се мъчи да си подобри физиката.

# 199
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Зависи от фигурата,която се цели и упражненията с,които ще е възможно да се постигне.Във фитнеса съм се нагледала на супер-слаби и крехки жени и момичета,които с часове бягат само на пътеката.Ефекта обаче не е на здраво,красиво и поддържано тяло.

# 200
  • Мнения: 10 030
Тренировките правят чудеса с мускулния тонус, стойката, гъстотата на костите, функцията на жлезите.
Истинската промяна е невидима, но сега се полагат основите на 60те, и 70те години, ако щете.

Никой не иска да го боли гърба, краката, ставите.

Има хора за които и йогата е непосилно усилие, което е жалко. Кому е нужно да се стига дотам.....

Дали ще е колело, пешеходна туристика, народни танци, йога, фитнес..., ще има полза. И какво от това, че нямало да ме направи по-висока, или да ми удължи подбедрицата!

За протокола: с йога се занимавам от 1995та.

# 201
  • София
  • Мнения: 6 166
И като поизлъжем и с дрехата, чудеса стават. Grinning
Има ли човек който да не прикрива нещо с дрехите си? И защо това го смяташ за лъжа?
По тояга логика дай всеки да остане такъв какъвто е и никой да не се мъчи да си подобри физиката.
О, не го казвам с лошо в никакъв случай. Аз самата много разчитам на това.
А ползите от спорта не съм отрекла. Просто в последните страници леко се отклонихме от темата за стила и наблегнахме на тренировките.

# 202
  • Мнения: 11 264
Просто в последните страници леко се отклонихме от темата за стила и наблегнахме на тренировките.
Да, и на мен ми се струва, че право на стил имат всички - и трениращи, и нетрениращи, и грацилни, и по-пълни, и високи, и ниски.
Добрият стил и излъчване могат да направят чудеса с някои несъвършени тела, и обратното ("хубавият кон и под скъсан чул се познава" важи по-скоро за ранната младост).
И моят призив е да не превръщаме темата в такава за спорт и начин на живот - такива във форума има много, а да се придържаме, поне донякъде, към първоначалното й предназначение.

# 203
  • София
  • Мнения: 606
Angel_wing страхотно изглеждаш и страхотно се обличаш. Много стилно подбрани и подходящо съчетани тоалети. С нетърпение ще чакам да започнеш да пускаш есенни аутфити Simple Smile
На мен са ми много полезни подобни снимки.

# 204
  • Бостън
  • Мнения: 13 711
Джейн Фонда има доста пластически операции! Което не я прави нито по-малко красива, нито по-малко стилна, но просто излиза от определението "естествено остаряла".

Angel Wings - прекрасно и много любимо мое съчетание на бяло + бежево/златисто. При теб и заради русата коса - още по-ефектно.

Има значение и според мен изходния материал за стила - една закръглена, женствена фигура няма да изглежда оптимално в комбинацията бели тесни дънки + тясна жилетка, но би могла да изглежда страхотно в бяла миди пола и интересен топ в същата гама.

Т.е. личният стил би трябвало да се изгражда на базата на собствените дадености, интереси, предпочитания.

PS Обещавам, че ще е за последен път, но жените на наша възраст задължително имат нужда И от тренировки с тежести от здравословен аспект!

...

Последна редакция: ср, 19 авг 2020, 22:37 от Agent Provocateur

# 205
  • Мнения: 12 473
Angel_wing страхотно изглеждаш и страхотно се обличаш. Много стилно подбрани и подходящо съчетани тоалети. С нетърпение ще чакам да започнеш да пускаш есенни аутфити Simple Smile
На мен са ми много полезни подобни снимки.

Роузи, ето няколко от миналата есен/пролет:







[/img]

[/img]



[/img]

Последна редакция: ср, 19 авг 2020, 21:08 от Angel_wing

# 206
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Angel_wing,браво!Интересни и смели съчетания,които много ти отиват.Особено първата снимка,много ми хареса.

# 207
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Angel, имай сърце, скрий тези крака Simple Smile Шегувам се и си завиждам тука на дивана с биричка и дундеста котка Simple Smile

# 208
  • Мнения: 11 264
На червения чорапогащник и на мен ми спря сърцето Wink

# 209
  • София
  • Мнения: 6 166
И Agent Provocateur, и Angel Wings са рзкошни.

Общи условия

Активация на акаунт