Стилът ни според възрастта - тема за пораснали момичета, 40+

  • 50 661
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 823
Благодаря Лейди Б.
5кг ме делят от трицифрените числа тук, та съм от другите габарити.

Не ти личат на снимката. Simple Smile

Ето ме и мен:

Скрит текст:



На 46 години съм.

# 706
  • Мнения: X
Blondie също Heartbeat

Просто съм висока и знам какво да обличам за моят тип структура.
Затова не нося дънки вече от години, къси блузи и широки панталони.

# 707
  • Мнения: 19 728
Лейди, теб съм те виждала в тема за грим (лицето). Мислех те за съвсем млада, да знаеш.

# 708
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 823
Lorelada, това се казва комплимент! Благодаря. Simple Smile
Пускам чат-пат в гримовата тема снимки - обичам да се гримирам и на работа винаги съм гримирана.

# 709
  • Мнения: X
Пуснете един линк за лаиците гримьори като мен да науча някоя техника и аз.

Много рядко се гримирам, в ежедневието съм с крем, фдт и гланц за устни. Иначе харесвам сенки, спирала, цветни гланцове за устни, блясък, кристали в бижутата и хубав маникюр и педикюр Simple Smile

По поводи и партита се гримирам с удоволствие.

# 710
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 823
Юми, ето я гримовата тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1244736

# 711
  • Нидерландия
  • Мнения: 620
Аз да направя връзка между гримове-възраст: като тийнейжърка се гримирвах много, после продължих със експерименти, пълен комплект, но от 10 на години вече се гримирам много умерено, да не кажа почти не, сенките за очи ги изключих напълно, установих че перленият блясък или пигментите, (не знам) ми подчертават линиите около очите,
изравнявам тен, със бб крем, и само за повод или вечер фдт, спирала, цветен блясък за устни, минимализирам, старая се да е "натурална" визия иначе много ми простее и ми старее 😬
А разни изкуствени мигли на тази възраст ми е адски смешно. Една колежка на мойте години си сложи аз направо онемях 😁 Веждите ми са малко по тънки отколкото ми се иска, не можаха да се възстановят от скубането когато тънките бяха на мода и сега ги запълвам със разни подходящи за целта сенки. Страх ме е да отида за перманентни защото модата се мени постоянно.
За цветните мотиви в дрехите: обожавам ги особено винтидж стил, имам рокли и сака и са много свежарски но панталон на цветя не бих сложила и нямам. 🌺🥀🌸

# 712
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 823
Аз се гримирам, защото съм много бяла и с руси мигли и вежди. Като не съм гримирана редовно ме питат дали съм добре, че съм била много бледа. Simple Smile Но и обичам да се гримирам. Откакто станах на 40 години обаче правя почти само нюд визии - т.е. семпли и светли сенки, молив за подчертаване на очите, спирала. Много светъл руж и хайлайтер над ББ крем и коректор (при нужда).
Не харесвам шарени панталони, но шарени поли, блузи и рокли - да.

# 713
  • Мнения: 12 471
Аз от 2-3 г си ходя все с ББ крем, руж, молив и спирала и нюд сенки. Вечер - малко пудра отгоре и по-тъмни сенки.
Червилата - основно блясъци, в нюд/розовата гама. Много са ми сухи устните и друго не търпя.

# 714
# 715
  • Балчик
  • Мнения: 886
Не обичам да се гримирам...чусвам се мръсна:blush:. Само бб крем лятото и червило, зимата понякога фондьотен и отново червило, обожавам червила, шалове и пуловери. Очаквам с нетърпение захлаждане, за да си нося любимите ми пуловери, а тази красота ми е най новата дреха в гардероба

# 716
  • Мнения: 213
Разкошно плетиво 😍
Със здраве да си я носите, ще съм благодарна за информация от къде е Flowers Hibiscus

# 717
  • Балчик
  • Мнения: 886
Разкошно плетиво 😍
Със здраве да си я носите, ще съм благодарна за информация от къде е Flowers Hibiscus
Благодаря, мое производство е, следя в инстаграм бранд само с плетива, от там си харесах жилетката и си я изплетох. Цветето е пълна импровизация, но сполучлива.

# 718
  • Мнения: 11 071
С удоволствие бих видяла как стои на "живо", не на манекен.

# 719
  • Мнения: 2 741
Нося грим, но вече съвсем лек, червила в розовата гама и бежови и нюд гланцове, хайлайтър понякога. Преди много носех очна линия в черно, графит или бронзова, но сега имам проблем с очите и ми е трудно да я слагам. Все се каня да си потърся очила за гримиране. Cry
Панталон на цветя имам, и то на големи червени. Не го нося често, но ми харесва.
Много сте симпатични всички, които успях да видя - обичам усмихнати хора. Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт