Астрология - 18 тема

  • 32 993
  • 742
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 120
Какъв асцедент има Радев според вас? Датата е 18-06-1963

Залагам на скорпион! 17:00ч

или лъв?!

# 511
  • Мнения: 1 750
Какъв асцедент има Радев според вас? Датата е 18-06-1963

Залагам на скорпион! 17:00ч

или лъв?!

Има силно Марсово излъчване. Колебая се между Лъв в последната декада и Дева в първата.

# 512
  • Мнения: 447
Категорично асцендент Скорпион не отговаря на външен вид като на карикатура на Донев. Аз бих сложила час около 22:30, асц. Водолей, Сатурн в първи дом.

# 513
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063
Какъв асцедент има Радев според вас? Датата е 18-06-1963

Залагам на скорпион! 17:00ч

или лъв?!

Има силно Марсово излъчване. Колебая се между Лъв в последната декада и Дева в първата.

Моля, не обиждайте така Скорпоните и Лъвовете!

# 514
  • Мнения: 143
Какъв асцедент има Радев според вас? Датата е 18-06-1963

Залагам на скорпион! 17:00ч

или лъв?!
А защо точно скорпион ? Кое в държанието му го определя ? Интересно ми е .

# 515
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз бих посочила асцендент Водолей.

# 516
  • SF
  • Мнения: 21 167
Близнаци! Двойни близнаци.
Ако не е Близнаци, може Риби или Дева.

# 517
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Не вярвам да има АСЦ Близнаци или Риба. При Радев няма изразена двойнственост, за разлика от другия Близнак Б.Б. Bowtie

# 518
  • Мнения: 3 922
Абсолютно няма смисъл да се изреждат всички знаци като възможен асцендент. Като сте решили да дадете предложение, ами развийте го - къде ще попаднат другите ъгли от хороскопи, как ще са разположени планетите по домове и знаците на куспидите, предвид известните факти от живота му до сега.
Аз съм за асц. в началото на Дева. По-късно ще напиша защо.

# 519
  • Мнения: 1 750
Има и подчертани Меркуриеви показатели във външния вид : малко разстояние между очите, леко клепнали уши, висок ръст и най-вече професията му - смесица между Марс, Уран и Меркурий. Клоня към Дева - АС на Уран ,т.е час на раждане 10ч и 09мин. Макар,че 29-ти гр. на Лъв също би му подхождал, т.е 9ч и 55мин. Обаче нещо не ми се мисли много по тази тема - има си човекът "тежък" характер,много е "серт" - съвпад Плутон/Марс и в близост Уран с Луна в Телец. Меркурий е водещата планета,тя му е краен диспозитор.

Последна редакция: нд, 15 ное 2020, 07:53 от Титания

# 520
  • Мнения: 228
Аз, както пролича, не разбирам много от астрология, но ми се струва, че той има асцендент скорпион, заради погледа.

# 521
  • Мнения: 4 706
Аз, както пролича, не разбирам много от астрология, но ми се струва, че той има асцендент скорпион, заради погледа.
Ще ти дойде акъла на теб 😊
Как си, Милена? Какво става с твоите болежки и транзити?

Да не е спам, мисля че Радев е асц Лъв, много ми е симпатичен меко казано.  Simple Smile  външно и като излъчване (Не разбирам от политика и не коментирам друго).
А на ББ кой му е асцендента? Доста неприятно и мазно изглежда , залагам на близнак асцендент

# 522
  • Мнения: 228
Аз, както пролича, не разбирам много от астрология, но ми се струва, че той има асцендент скорпион, заради погледа.
Ще ти дойде акъла на теб 😊
Как си, Милена? Какво става с твоите болежки и транзити?

Да не е спам, мисля че Радев е асц Лъв, много ми е симпатичен меко казано.  Simple Smile  външно и като излъчване (Не разбирам от политика и не коментирам друго).
А на ББ кой му е асцендента? Доста неприятно и мазно изглежда , залагам на близнак асцендент
Здравей. Ами имах доста проблеми след раждането и още ги имам, но лекарите казват, че не са сериозни и просто трябва време. Вече не съм толкова уплашена, но психиката ми е тотално разбита, а за съня да не говорим. И не заради бебето, майка ми ми го гледа нощем, а заради целия стрес, който изживях, изобщо не мога да спя. Както и да е, пия си преспивателните и това е. Извинете за спама.
На Бойко асцендента според мен е близнаци, като зодията му.

# 523
  • SF
  • Мнения: 21 167
Не вярвам да има АСЦ Близнаци или Риба. При Радев няма изразена двойнственост, за разлика от другия Близнак Б.Б. Bowtie

Определено намирам прилики с Другия Близнак. Вероятно това много би ги възмутило. Simple Smile
Хората сме много различни. Погледът на Радев съвсем не ми е плутониански, притегателен, а външността му ми е доста отблъскваща. Спомням си още първия път, когато видях кого обявяват за кандидат. Първата ми реакция беше: "Аууууу, може би е някой умен, но не можаха ли да намерят някой с по-добра външност, с по-симпатично излъчване. Неподходяща визия!"
После видях и мацката Деси  и отново си помислих, с какво ли я е привлякъл, преди още да е бил кандидат за президент.
Предполагам, че е асц Риби заради хаоса в главата му. Тотален дизордер наблюдавам аз. Острият поглед е трениран, не е неговото типично изражение.

# 524
  • Мнения: 228
Не вярвам да има АСЦ Близнаци или Риба. При Радев няма изразена двойнственост, за разлика от другия Близнак Б.Б. Bowtie

Определено намирам прилики с Другия Близнак. Вероятно това много би ги възмутило. Simple Smile
Хората сме много различни. Погледът на Радев съвсем не ми е плутониански, притегателен, а външността му ми е доста отблъскваща. Спомням си още първия път, когато видях кого обявяват за кандидат. Първата ми реакция беше: "Аууууу, може би е някой умен, но не можаха ли да намерят някой с по-добра външност, с по-симпатично излъчване. Неподходяща визия!"
После видях и мацката Деси  и отново си помислих, с какво ли я е привлякъл, преди още да е бил кандидат за президент.
Предполагам, че е асц Риби заради хаоса в главата му. Тотален дизордер наблюдавам аз. Острият поглед е трениран, не е неговото типично изражение.
На мен точно погледът му ми е на скорпион.

Общи условия

Активация на акаунт