ОСМИ клас 2020/2021 - На море, на планина или пък вкъщи на дивана, до 8-ми клас време не остана!

  • 25 921
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 491
Дикси, аз съм ок за среща и през тази седмица. Само кажете място и час. След пет- шест вечерта би трябвало да съм свободна.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 648
Ехаа, осмокласна тема! Да ни е честита!
Ние имаме нова раница - мисля, че за Коледа беше подарък от някой. Така че си е нова. Надявам се да я използва по-активно тази година!

# 17
  • София
  • Мнения: 7 194
Дикси, аз съм ок за среща и през тази седмица. Само кажете място и час. След пет- шест вечерта би трябвало да съм свободна.
В сряда и четвъртък явно ще вали вечерта.
Може в петък или да го оставим за началото на другата седмица, че е вероятно много хора да пътуват от петък за уикенда.
Как мислите?

# 18
  • Мнения: 6 926
Отварям и гледам +99 на темата Седми клас. Първо прерових новините да не са обявили, че ще има повторка на приема, че изтръпнах. А то шести клас са станали седми, горките Simple Smile. Да ни е на късмет първата гимназиална тема!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 565
И аз съм на линия за среща.

# 20
  • Мнения: 3 491
Да видим дали има желаещи. Хубаво е да не вали, за да сме навън:)
И аз се обърках и четох в темата на шести/седми клас. Много се радвам, че късно почнаха седмокласните вълнения при нас и миналото лято беше пей сърце.

# 21
  • София
  • Мнения: 8 933
Честита ни нова темичка.
Моята щерка от миналата година си е с Канкен раница и няма да я сменя.

# 22
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз съм тук до идната сряда - на линия за среща Hug .

# 23
  • София
  • Мнения: 6 159
Добре дошли в гимназията, по вода им върви на децата!

Зазу, благодаря за темата!

Раници върти една Куиксилвър и една Адидас, не е искал смяна тази година и аз си мълча.
Бяхме миналата седмица на състезание във Варна с дребните, та пак имах доста за наваксване. Наборът се скъса да мрънка, че му е скучно на морето и иска да се прибира. Има късмет, че писаха от танцовата школа за снимане на клип, та ще се прибере на 23ти, една седмица преди нас. Разбирам го, но още не се е показал достатъчно отговорен, че да го оставя сам. Обясних му, че когато започне да си върши задълженията без 43 подсещания, може и да се замисля.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 461
Честита ни нова тениска.Нека е спорна,усмихната и късметлийска и да повлече късмета за новата учебна година
И аз съм За среща.Тази седмица няма да мога обаче

# 25
  • Мнения: 1 951
Другата седмица тогава. Без понеделник и петък ако може Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 402
Честита ни нова тениска.

Simple Smile това автокоректор ли е или съм изпуснала нещо?

# 27
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Честита ни нова тениска.Нека е спорна,усмихната и късметлийска и да повлече късмета за новата учебна година
И аз съм За среща.Тази седмица няма да мога обаче

Е, точно си купих нова тениска! Тематична Wink

# 28
  • Мнения: 5 234
Еха, доживяхме до 8 клас!
Да е успешен, присъствен и ефективно учебен!

# 29
  • София
  • Мнения: 8 933
Честита ни нова тениска.


Simple Smile това автокоректор ли е или съм изпуснала нещо?
Автокоректор. И на мен се опита да го приложи.

Общи условия

Активация на акаунт