Гримиране - идеи и техники. Тема №80

  • 49 070
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 248
Аз хич не се разбрах с базата на Римел, лепнеше и въобще не можеха да се блендват сенките. Тази на Артдеко ми пасна супер Simple Smile

# 61
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз ползвам от години базата на NYX - тази, която е с апликатор, засега не ме е разочаровала.

# 62
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
На NYX HD-базата също е супер, наистина.

# 63
  • Мнения: 7 595
Днес съм с топъл неутрален грим, това са едни от най-любимите ми цветове. Напоследък сте се умълчали, момичета. Покажете се да видим гримовете ви.

# 64
  • София
  • Мнения: 4 337
Есмералда, приказна си! На лешниковия цвят очите ти много отива такова нежно розово-златисто.

# 65
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
Вчерашният и днешният ми грим. Вчера бях съвсем леко гримирана, с по-изразена очна линия, макар че така рядко се правя:



Последна редакция: ср, 26 авг 2020, 13:30 от Lady Brinne

# 66
  • Мнения: 7 595
Есмералда, приказна си! На лешниковия цвят очите ти много отива такова нежно розово-златисто.

Благодаря ти! Hug Много е интересен този цвят и много ми харесва и на мен - смесица от бронз, златисто, розово ... Не знам и аз как да го опиша.

# 67
  • Мнения: 411
Коя е палитрата и съответно цвета, Есмералда?

# 68
  • Мнения: 7 595
Палитрата е Laura Lee Boss babe, много е добра като качество, а цветът е СЕО. Преди марката се продаваше в Бютибей, но след един скандал на Лаура Лий спряха да зареждат продуктите й.

# 69
  • Мнения: 411
Прилича ми на палитрите на Zoeva. Не ми бе известна тази марка.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 868
Тъй като след около 2 часа отивам за база за сенки последно коя е по-добра на Nyx или на Rimmel?

# 71
  • Някъде там
  • Мнения: 4 867
Здравейте, включвам се в темата с въпрос за очна линия .
Много искам да се науча да си правя очна линия .Гледах много клипчета с обяснения и мисля ,че ще се справя .Въпроса ми е каква очна линия да си закупя .
Днес в лили харесах една на  nyx с тънък писец NYX Professional Makeup  Epic Ink Liner дали е удачен избор за първа очна линия ? Преди месеци си закупих Maybelline Sensational , но не успях да се справя с нея и се отказах.Сега съм решила отново да пробвам .

# 72
  • Мнения: 3 640
Тъй като след около 2 часа отивам за база за сенки последно коя е по-добра на Nyx или на Rimmel?
От тези двете бих заложила на Nyx. Ако я вземеш, те съветвам да сложиш база на едното око, да разнесеш и после на другото око, защото базата бързо засъхва.

P.s. Редактирам се за Искрица.
Моята любима очна линия е дрогерийна - Есенс инк; капачката й е синя.

# 73
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
Аз харесвам много тази на Арт Деко: https://www.notino.bg/artdeco/liquid-liner-high-precision-techni-ochni-linii/

# 74
  • Мнения: 411
Здравейте, включвам се в темата с въпрос за очна линия .
Много искам да се науча да си правя очна линия .Гледах много клипчета с обяснения и мисля ,че ще се справя .Въпроса ми е каква очна линия да си закупя .
Днес в лили харесах една на  nyx с тънък писец NYX Professional Makeup  Epic Ink Liner дали е удачен избор за първа очна линия ? Преди месеци си закупих Maybelline Sensational , но не успях да се справя с нея и се отказах.Сега съм решила отново да пробвам .

Според мен всичко зависи от тренировката на ръката. Пробвала съм и с такива, които си харесала, още докато се учех и резултатите на бяха никак страхотни. Сега са ми удобни тънките писци, мога да я правя и прецизна четка. Моят съвет е да си вземеш няколко различни евтини, за да отработиш движенията. След като свикнеш сама ще усетиш с какво ти е удобно и ще избереш за постоянно ползване някоя и от по-висок клас. Защото на този момент няма смисъл да си даваш парите за нещо, което не знаеш дали ще успееш да ползваш.

Общи условия

Активация на акаунт