Иска ме,но желае и други

  • 3 167
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте,
От приятелки знам че в Бг мама има доста теми на тема “мъже и отношения “ и тъй като има един казус който не знам как да реша ще се радвам на мненията ви.
Наистина съм объркана и не знам калво да правя!
На 30 г. съм а момъка е ка 24г. От няколко седмици излизаме , пишем в чата но не сме имали физ.контакт освен целувка преди дни . В същият този ден го попитах има ли интерес към др жени какъвто проявява към мен и той каза :Да! Тъй като не знам дали зададох правилно въпроса си към него го попитах : Не питам пишеш ли , общуваш ли а дали искаш и имаш физ контакти ? И той ми каза: аз имам момичеТа,не едно...
След тези думи останах безмълвна! За тези седмици(3) не си позволявах да питам такива въпроси защото исках да видя как ще потръгне между нас... В този момент ми звънна телефона и трябваше да ставам ( с и без това вече три часа стояхме заедно ) . Казахме си чао и от този ден не знам кал да се държа към него . Той пак си пише все едни нищо не е станало( не че нещо е) но някак си не ми се ще да ди лягам с него защото не знам с колко и какви момичета спи а и тоя нагон на тая негова възраст едва ли може да се спре въпреки че ме привлича адски много но после ще си троша главата защото ще премина в отбора на “момичетата” с които спи!
Аз не знам този човек как си губи време и енергия с мен след като има момичета ! Вие какъв съвет бихте ми дали? Заслужава ли си или да си бия камшика???

# 1
  • Мнения: 1 376
На 30, загоряла мома, що не го нападна, бе, момиче?

# 2
  • София
  • Мнения: 23 143
А ти да се ожените ли искаш? Момчето се забавлява и съвсем явно ти го е показал. Ако ти си на друга вълнА, не се захващай с него.

# 3
  • Мнения: 1 472
.....
Аз не знам този човек как си губи време и енергия с мен след като има момичета ! Вие какъв съвет бихте ми дали? Заслужава ли си или да си бия камшика???

Въпросът е обратен - защо ТИ си губиш времето и енергията с човек, за когото си просто поредната бройка?
Ако се надяваш на нещо по-сериозно, няма да стане.
Хубавото тук е, че не те баламосва, а директно ти казва, че не търси сериозни отношения, щом ги врътка още няколко.

# 4
  • Мнения: 5 282
А ти да се ожените ли искаш? Момчето се забавлява и съвсем явно ти го е показал. Ако ти си на друга вълнА, не се захващай с него.
Това изчерпва темата. Авторке ако искаш си троши главата.

# 5
  • Мнения: 246
Вариант 1 : Наистина да го оставиш това момче.Той не желае сериозни отношения с теб,иска да се позабавлява.Резултата ще е,че ще си счупиш главата.
Вариатн 2:Позаблявай се ти с него.Според мен спокойно можеш да му покажеш какво е искинска жена и да го накараш не само да не може физически да ходи но и трайно да избиеш разни момиченца от главата му.

# 6
  • Мнения: 9
Аз не си губя времето, защото не съм му пуснала 3 седмици и не се чувствам “загубена@ по никакъв начин но не очаквах че е такъв играч. Държи се сякаш съм единствена а си тряска момиченцата. Тони , в размисли съм дали да го нападна , точно защото е мн отворен и мисли че всяка ще има аз дали да не му бия шута но преди това да го възбудя и после да стана и да си тръгна като кажа че отивам при “ едно мое момче” . Тъй де.. ще играя неговата игра

# 7
  • Мнения: 13 670
Бий си камшика и не се обръщай назад. Евала му на това момче, направо си е казал как е положението, не ти сваля звезди от небето, за да те бройка. На неговата възраст това е нещо нормално, сега му е времето, да опита от всяка птичка.

# 8
  • Мнения: 5 282
PorFavor93, защо ти е да се занимаваш с глупости. Той е на 24, няма да научи урока който искаш да му дадеш.

# 9
  • Мнения: 9
Пролетно цвете Евала ама мен ме хвана гнус малко съм такава ...
да знам че снощи( образно казано) е мачкал шаршафите на друга и се е врял там и днес при мен ... ми изпразва ми се желание.Аз не искам жиголо,колкото и да ми харесва...

# 10
  • Мнения: 13 670
Това ти казвам , да не се занимаваш с него.

# 11
  • Мнения: 9 042
ти си отговори на въпроса искаш ли да бъдеш с този човек или не, какво те интересува колко гаджета има.

# 12
  • Мнения: 15 356
На 30 години изобщо не знам как ти се играят такива игрички.Или се преоиентирай към нещо сериозно,или си прави секс за кеф с него,а се виждай и ти с други.
Човека не се е врякъл във вечна вярност,не се и крие,не виждам какво се чудиш,от момче на 24 какво очаквал,живота го дърпа за въшкарника.

# 13
  • Мнения: 4 976
PorFavor93 ,ти какво очакваш от мъж на 24?
Ако ти харесва и си отворена към неангажиращи отношения -действай.

# 14
  • Мнения: 3 025
Не натоварвай момчето с твойте очаквания и разбирания, той е само на 24 все пак, сега му е времето да живее и да опитва. Или се забавлявай и ти и може и така без да очакваш да ви се получат нещата или изобщо не се занимавай.

Общи условия

Активация на акаунт