Сватба, булките на 2020 г. и 2021 г., тема 6

  • 46 577
  • 727
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 2 442
Niya, мен в София ме е гримирал Слав и бях много доволна. Чувствах се много красива и със самочувствие. Но за сватбата предпочетох гримьорката да си ми е от Пловдив.

# 76
  • Мнения: 6 916
Рапунцел, става дума за Манфлер в Габрово. Имам и критики обаче, ще споделям след сватбата.
Аз имам бижу за косата, макар да не мислех да купувам. Харесах го спонтанно и  реших да го взема, понеже прическата ми ще е семпла.

# 77
  • София
  • Мнения: 11 736
На нас украсата ни излиза 1300 лева при флористката - арка, маса пред арката, панделки по столовете, шест маси за гости с украса около 40 с в диаметър, детска маса с зеленина и балони с хелии, младоженска маса, букет, 9 гривни и 6 бутониери от естествени цветя.
Печатните материали ще ги сметна чак накрая, понеже си ги правя сама. Отделно сами си шихме драперия, понеже цветът ни е нестандартен (тъмносиньо - нейви).
Аз днес съм на вълна схема на масите на гостите, запазих хотел, разпределихме ги там... Не мога да повярвам, че остават само три седмици.
Утре съм на пробна прическа, а нямам идея каква точно ще е. Bowtie

Извинявай, дали може да споделиш с коя флористка ще работиш? Simple Smile

Niya-  тя е поела ангажимент и се е отметнала сега, месец преди сватбата?! :O Това е много странно и леко ме притесни, планирах и аз да се свържа с нея, но определено ме отказа. Гримирала ме е преди и ми се стори готина, но... доста несериозно.
Точно така, имахме уговорка от много време и се бяхме разбрали, че пробният грим ще е като наближи сватбата. Писах ѝ за пробния грим да напомня и тя ми върна след няколко дни обаждане, че имала сватба предния ден далеч от София и не смята да бие 7 часа часа път за моята сватба. Нямало как да стигне навреме. Смятам, че това е лъжа или е взела друга сватба вместо мен или иска да си почива някъде, сватба на предния ден, предвид, че тя е от София, не е довод. Нашата е и неделя, така че едва ли понеделник има пак на морето, а и да има, поела е ангажимент. За мен е много несериозно и непрофесионално.
А ако за пробния ѝ бях писала чак за моминското, което е седмица преди сватбата, тогава ли щеше да ми откаже сватбата, в последния момент.

Разбира се, ти си преценяваш, за мен гримира красиво наистина, но след това изпълнение не бих препоръчала да се наеме за сериозно събитие като сватба, за друго - да.

Последна редакция: пн, 24 авг 2020, 14:47 от Niya-

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 2 442
Аз съм се насочила към такава прическа
Скрит текст:

# 79
  • Мнения: 582
Здравейте, момичета! Не съм писала от няколко месеца, защото пак ме налегна тъга за това, че трябва да чакаме цяла година за сватбеното парти (вече така му викам).

Радост, Джуси Пиджън - страхотни булки! Поздравления, много красиви и женствени. Радвам се и за видеоклипа на Радост, мисля, че тя ми препоръча хората от Студио Видеоклип - свършили са си работата много добре. Heart

Аз за момента предимно ще ви чета, защото нямам много какво ново да споделям, но нямам търпение и другите да се похвалят със сватбения си ден Blush

# 80
  • Wonderland
  • Мнения: 743
На нас украсата ни излиза 1300 лева при флористката - арка, маса пред арката, панделки по столовете, шест маси за гости с украса около 40 с в диаметър, детска маса с зеленина и балони с хелии, младоженска маса, букет, 9 гривни и 6 бутониери от естествени цветя.
Печатните материали ще ги сметна чак накрая, понеже си ги правя сама. Отделно сами си шихме драперия, понеже цветът ни е нестандартен (тъмносиньо - нейви).
Аз днес съм на вълна схема на масите на гостите, запазих хотел, разпределихме ги там... Не мога да повярвам, че остават само три седмици.
Утре съм на пробна прическа, а нямам идея каква точно ще е. Bowtie

Извинявай, дали може да споделиш с коя флористка ще работиш? Simple Smile

Niya-  тя е поела ангажимент и се е отметнала сега, месец преди сватбата?! :O Това е много странно и леко ме притесни, планирах и аз да се свържа с нея, но определено ме отказа. Гримирала ме е преди и ми се стори готина, но... доста несериозно.

Разбира се, ти си преценяваш, за мен гримира красиво наистина, но след това изпълнение не бих препоръчала да се наеме за сериозно събитие като сватба, за друго - да.

Ами нормално, няма значение добре ли работи, ако не можеш да разчиташ на нея..

Аз съм споменавала вече, че ние сме в много ранен етап на организация, защото сватбата ни е в края на другото лято Grinning но... разбрах, че мечтаната рокля за последно я има като мостра в бутика и в събота пробвах първите си рокли. Влюбена съм, а имам година до сватбата! Лошото е, че намалението ще е преди празниците и ще трябва да поръчам ммного рано, а малко се притеснявам. Grinning Не знам защо, не съм имала драстични качвания и сваляния на килограми, но не знам какво да правя...

Та по този повод реших да удължа забавната част и да поразгледам още рокли - някоя от вас ходила ли е в Be Queen в София и дали може да ме ориентира диапазона как върви, всичко ли е над 2000 и има ли изобщо избор под тази сума? Simple Smile

# 81
  • Мнения: 1 176
О, аз те разбирам идеално! Моята рокля е в гардероба, купена година преди сватбата. Да беше А-линия или торта с корсет - хубаво, ама е русалка и аз съм всеки ден на кантара. Като наближи датата сигурно ще почна да я меря всяка седмица.

# 82
  • Мнения: 173
Усмивка -да, аз ти ги бях препоръчала хората от видеоклип.Помня,че май ги бяхте наели.Много са разбрани,готини,доста предразполагат за да може малко от малко да се отпусне човек.Помня че аз бях доста нервна и притеснена дали всичко ще мине наред....С тяхна помощ още веднага се отпуснах,забравих за притеснения за всичко....Много съм доволна от тях...Късмет ти желая 🥰

Рапунцел - аз ходих в be queen ,на мострите имаха намаления.Имат избор на рокли,и двете момичета които работеха там бяха доста готинки.Постоянно предлагаха да пробвам тази и онази рокля,помня че даваха идеи и съвети ако искам да се преправи нещо.Но не открих при тях мечтаната за мен рокля.

Последна редакция: вт, 25 авг 2020, 14:30 от Radosttt.

# 83
  • София
  • Мнения: 11 736
Аз като ходих октомври имаше и рокли от миналата колекция. От миналогодишната колекция имаше много голям избор и бяха под 2000 лв, даже и по 1200 лв мерих, на новата бяха около 2000 лв, които на мен ми допаднаха. Консултантката беше много мила.

# 84
  • Wonderland
  • Мнения: 743
Ама страхотни сте, благодаря за бързите отговори! Ще звънна за час, значи.

evenfall - поне съм се хвърлила на A-линии! Въпросът е, че съм на кантар между 2, разкошни са и двете.. и не мога да реша (да не повярваш, везна не може да вземе решение), но със сигурност ще е една от тях, а намалението няма да е за изпускане, така че и аз като теб ще я държа година в гардероба....... Grinning

# 85
  • Мнения: 10
Ама страхотни сте, благодаря за бързите отговори! Ще звънна за час, значи.

evenfall - поне съм се хвърлила на A-линии! Въпросът е, че съм на кантар между 2, разкошни са и двете.. и не мога да реша (да не повярваш, везна не може да вземе решение), но със сигурност ще е една от тях, а намалението няма да е за изпускане, така че и аз като теб ще я държа година в гардероба....... Grinning

Rapunzzell, не се притеснявай, че ще седи в гардероба една година. Не вярвам драстично да промениш мнението си и това, което харесваш / търсиш... Simple Smile Звучи, че двете са подобни (ако не бъркам), така че избирай смело Роклята и ще чакаме снимки след сватбата! Моята от около седмица е вкъщи и честно казано всеки път, като я видя в гардероба, ме кара да се усмихвам... Nature Sunny

# 86
  • София
  • Мнения: 11 736
То така или иначе е по-добре да си я поръчаш по-рано или ти ще купуваш мострата?
Аз моята я избрах октомври миналата година и чак сега ще ми е пробата в четвъртък, забравила съм я вече какъв нюанс беше и не можах така да си избера бижута.

# 87
  • Мнения: 2 147
Здравейте, прекрасни настоящи и бъдещи булки!
Моля ви за отзиви за този магазин за рокли: http://palaz-styling.com/. Търсачката и Гугъл не се справиха да ми кажат дали има мнения за него във форума (или аз не съм се справила с търсенето Blush). Честно казано, спечелиха ме ниските цени, но така на картинка... няма как да се ориентира човек за качеството.
Благодаря ви предварително! Flowers Hibiscus

# 88
  • Wonderland
  • Мнения: 743
То така или иначе е по-добре да си я поръчаш по-рано или ти ще купуваш мострата?
Аз моята я избрах октомври миналата година и чак сега ще ми е пробата в четвъртък, забравила съм я вече какъв нюанс беше и не можах така да си избера бижута.

Ааа, не, не. Ще си поръчам, няма да взимам мострата, но гледам, че времето за изработка е 3 месеца, т.е. като поръчам октомври ще е при мен януари-февруари, а сватбата е септември.. Grinning Нямам основателна причина да се притеснявам, освен че знам, че обикновено уж се купува 7-8 месеца по-рано, а не година, хахах..

DARI___ благодаря Heart живот и здраве да дойде и да мине всичко добре, ще споделяме снимки :p

# 89
  • София
  • Мнения: 11 736
Да, но винаги е добре да е по-рано, защото при мен също трябваше да дойде за това време, но не дойде, много се забави. Пристигнала е все пак април, а април трябваше и да ни е и сватбата, но си беше треперене тогава ще дойде ли навреме (e, най-много щях да взема мострата, де). От април досега си стои при тях, предрлагат го като опция, за да се съхрнява правилно. Някои момичета обаче изразяват опасения да не би да ги дават да ги пробват други през това време, но аз не мисля така поне за моя магазин. Предпочетох да стои при тях. Моята рокля е от Арети.

Общи условия

Активация на акаунт