Проблеми в семейството

  • 5 260
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 766
Ани, а мъжът ти радва ли се, че ще си имате бебе? Какво казва?
Допадна ми твоето разсъждение, че отношенията му с майка му са си тяхна работа, но все пак е важно той да вземе присърце вашия общ проект с име БЕБЕ и да помага, а не да те остави ти да се занимаваш с всичко. Или поне да се знае какво му е отношението и какви да са ти очакванията. Майка ти със сигурност ще се включи донякъде, щом е казала, но тя е в друг град, а с него ще все заедно и е логично да участва.

# 31
  • Мнения: 24
Ани, а мъжът ти радва ли се, че ще си имате бебе? Какво казва?
Допадна ми твоето разсъждение, че отношенията му с майка му са си тяхна работа, но все пак е важно той да вземе присърце вашия общ проект с име БЕБЕ и да помага, а не да те остави ти да се занимаваш с всичко. Или поне да се знае какво му е отношението и какви да са ти очакванията. Майка ти със сигурност ще се включи донякъде, щом е казала, но тя е в друг град, а с него ще все заедно и е логично да участва.
Здравей, той се радва много за бебето. Наистина се надявам, че ще стане по-грижовен като се роди. Аз от части, затова и имам повече молби сега към него, отколкото преди, за да може той да свикне също да се грижи.

# 32
  • Мнения: 12 766
Дано! Успешна бременност и добро настроение ти желая.

# 33
  • Мнения: 3 121
Ани, постарах се да бъда по блага и да не ти вгорчавам нещата, но сама виждаш, че с молби си до никъде. Та той се дразни, когато го помолиш нещо и изчезва при майка си. На твое място аз бих поставила директно въпросите и желанията си и ако той не е съгласен, вече ще решавам ще оставам ли там или не. Тези надежди ми се виждат обречени на разочарование за в бъдеще.
Прекалено си мекушава и пренебрегваш себе си, за да им е добре на другите. Я скръцни малко със зъби. Утре ще има още някой, който ще зависи от теб.

# 34
  • Мнения: 746
Ани, неразбирателството между теб и приятеля ти се изразява само в нежеланието да напазарува нещо за теб, когато си го помолила (както беше написала по-горе) или е по-дълбоко от това, че не му се ходи до магазина и е уморен. Майка му как се държи с теб?

# 35
  • Мнения: 469
Ани, а мъжът ти радва ли се, че ще си имате бебе? Какво казва?
Допадна ми твоето разсъждение, че отношенията му с майка му са си тяхна работа, но все пак е важно той да вземе присърце вашия общ проект с име БЕБЕ и да помага, а не да те остави ти да се занимаваш с всичко. Или поне да се знае какво му е отношението и какви да са ти очакванията. Майка ти със сигурност ще се включи донякъде, щом е казала, но тя е в друг град, а с него ще все заедно и е логично да участва.
Здравей, той се радва много за бебето. Наистина се надявам, че ще стане по-грижовен като се роди.
Скрит текст:
Аз от части, затова и имам повече молби сега към него, отколкото преди, за да може той да свикне също да се грижи.
Не му личи особено, че се радва....по-скоро дава вид, че му е досадно, тегаво и неприятно.
Болшинството мъже НЕ стават по-грижовни.За съжаление.
Дано твоят не е от тях, но като те чета, не очаквай кой знае какво от него.
Успешно раждане ти желая!

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 3 029
Заключвам по желание на автора.

Общи условия

Активация на акаунт