Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 52

  • 45 752
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 50
Е, пуснете го това Едже де

# 31
  • Мнения: 27 990
Това е цената на Славата . Не им е лесно на известните .  Кое е по - добре да мълчиш или да се обясняваш. Опровержение от Демет.  Журналята пак ще пишат , като искат.
Скрит текст:
Цитат
Я немного отвлеку вас, обратив внимание на необоснованные новости, которые вышли обо мне, о которых я всегда молчала, в надежде, что когда-нибудь они прекратятся. Как и у всех у меня есть друзья мужского пола с которыми я разговариваю, с которыми дружу, и просто знакомые с которыми я время от времени здороваюсь, когда мы встречаемся ... у меня уже давно не было отношений, однако согласно вашим репортажам, я меняю парней каждые 3 дня. Я работаю в очень напряжённом графике, когда у меня случается перерыв, я стараюсь встречаться с друзьями и жить своей жизнью, как и каждый из нас. И мне надоело, что для некоторых я девушка/возлюбленная людей, которых я даже не знаю, который являются моими знакомыми или друзьями. Я всегда отвечаю на ваши вопросы с любовью и улыбкой, вы делаете свою работу. Точно также вы относились ко мне с уважением, каждый раз, когда мы встречались лицом к лицу. Моя единственная просьба к вам на данный момент: не надо писать новости про меня, не связавшись со мной и не узнав на сколько эта информация достоверна. Мне кажется я не так уж о многом прошу? Надеюсь на ваше понимание»

SunglassesSunglassesHeart Eyes


Цитат
Е, пуснете го това Едже де

Ето я Едже , снимката е от първа стр. на темата

Последна редакция: ср, 19 авг 2020, 20:02 от femmi2

# 32
  • Мнения: 66
Зад кадър епизод 7
https://www.youtube.com/watch?v=qOGn_eszJbg&t=50s



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

От Демет
Не се страхувайте, че не пея
Ще видите много скоро

Последна редакция: ср, 19 авг 2020, 19:11 от Vaylet...

# 33
  • Мнения: 41 955
Великолепната четворка....Hands Plus1

# 34
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 154
Откакто Анъл пусна онова кратко видео, и се видя, че си чакат и бъбрят в конфигурация Джан - Едже - Анъл, и на мен ми мина през ума, че нещо се заформя. Малко преекспониран му беше смехът на Джан. А и нищо не разбрах от казаното и от тримата. Едже си е хубавица. Защо не!
Като не съм аз, не е чак толкова важно коя е. Нали така, Ели? Joy Joy

Освен братовчеда от Америка, мама Севим и леля Фитнат няма ли да вкарат в играта архитектката? А и леля Фитнат не беше ли задомила вече синовете си? Какъв ще е тоя сингъл братовчед, че да мъти водата?

Много обичам клипчетата със смешките и гафовете зад кадър.



Ново от Демет.
"Не се страхувайте, че не пея 🤣 Ще го видите много скоро 🌺"



Освен това в сторито си с огромно червено сърце е споделила снимка-спомен от сета на РП.

Последна редакция: ср, 19 авг 2020, 19:26 от profi_1

# 35
  • Мнения: 10 949
Наблюдателни фенове видяха фибата за коса от РП на Джаниния гердан... И се почна спекулацията, че не иска да забрави миналото Wink


Аз и гласовете в главата ми направихме едно бързо съвещание и решихме, че одобряваме Едже за снаха!

Последна редакция: ср, 19 авг 2020, 20:05 от Ели-Мели

# 36
  • Мнения: 27 990
Еджето ми се чини тунингована ,но бива.
Елиии ,твойте гласове не ти ли казват нещо за италианките ,да не изгори Джано.Мойте ми казват че нема нищо с тази ,както се казва колегиални отношения ,прекарват си времето.

# 37
  • София
  • Мнения: 971
До тук май всички са с положителни нагласи към новата снаха, тъй че, който го посети Джан насън да му каже, че одобряваме и да не си играят този път на "Тука има, тука нема", че тва феновете и ний сме хора. Не че не е забавно да си играем на детективи и да търсим отражения в стъкла, очила, чаши, бутилки и де що може да отразява, ама ако се загаджат да пускат по малко инфо така и на нас...

# 38
  • Мнения: 12 009
Малко фенско творчество




Едже и на мен ми харесва.И да е тунингована е с мярка и подчертава това, което природата и е дала.


Аз и гласовете в главата ми направихме едно бързо съвещание и решихме, че одобряваме Едже за снаха!

JoyJoy

Моите гласове все още се съвещават с кораба майка:stuck_out_tongue_winking_eye:

Демет е права, но все пак славата води след себе си и сплетни и жълтини. А как, с кого, къде си е нейна работа, стига да се чувства щастлива.

# 39
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 154
От Фокс не ни пуснаха снимки, озет, хабери и т.н.
Ще се задоволим с малко танго в изпълнение на мама Гюлдем и човекът подготвил тангото на Йозгюр и Езги.
Само като линк мога да го сложа, простете.
https://scontent-sjc3-1.cdninstagram.com/v/t50.2886-16/118168642 … 751bb7a631cf64ed3

# 40
  • Мнения: 485
Това пък за затоплящите се отношения между Джан и Едже откъде дойде? Един 12-секунден клип, на който си пият заедно чая/кафето между снимките, и то дори не сами, и хайде вече съчинения по картинка! Joy Те 'щото англоезичните фенове само на сета седят и имат вътрешно инфо, мда... Наистина Джан само да погледне някоя и вече се почва със сватосването му, бетер майка му и лелята! Joy Те и Ханде и Керем от другия сериал побързаха да сватосат, и макар и да ми се струва по-вероятно и логично от евентуална връзка на Джан с колежката, пак не го вярвам. Иначе ясно, че Джан си се забавлява стабилно по ергенски, пък нищо чудно и с някоя колежка.
Мен малко ме е яд, че Йозге е толкова сериозно обвързана, иначе интересни клюки можеха да спретнат по техен адрес, хем и на рейтинга щеше да се отрази положително. Сега зорлем търсят с коя друга да му припишат нещо...

Моето мнение е, че тази актриса не е негов тип, малко ми е едричка и в лице е като бутер баничка, така се е набухала с филъри. Stuck Out Tongue Winking Eye Моите наблюдения и мнение са, че Джан е силно привързан към майка си, а накрая такива мъже обикновено си избират за жена мацки, които доста приличат точно на родителките им, независимо с колко различни жени са прекарвали нощите си преди това. В този ред на мисли и Йозге, и Демет са подобен типаж - нежни брюнетки. Ще поживеем, ще видим. Wink

# 41
  • Мнения: 10 949
Малко папарашки снимки от сета. Джемре (Дениз) как е налапала цигарата Grinning И двамцата със Серкай (Озан) си вървят заедно.. Абе има нещо там, има Joy Няма как да няма...
А пък Джан си споделил някаква смешна сцена „зад кадър” с Анъл и Едже.. СлучаЕност? Не мислА! Анъл го играе параван на тази нова голяма любов Joy




# 42
  • Мнения: 12 009
Като гледам Йозге и Фатма и ми става едно такова гладно, то бива кльощави ама тяхното ми е в повече

# 43
  • Мнения: 10 949
За разлика от снахата, която е бая пищна в сравнение с тях, иначе си е с нормално телосложение. Да не го мислим нашето дете, ще има с какво да пълни големите шепи Grinning

# 44
  • Мнения: 485
Ааа, затова пък Еджето позахлебила. Stuck Out Tongue Winking Eye По турските стандарти е таман.Grinning

Общи условия

Активация на акаунт