Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 52

  • 45 746
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 223
Уха, баш за нея си е (аз се бъзиках, но Хайдар не и подхожда) ... Ама ако вземат да се влюбят, да им запърхат пИпИруди и да станат мили, добри и всеопрощаващи какво ще гледаме? Това ще е ако с бизнес драмата трябва да се приключи в 1 серия Wink Ако - не известно време може да са само съмишленици - в правенето на пакости. Макар, че Гизем нали обича Джан, що да му вреди?

# 736
  • Мнения: 6 604
Момичета, заповядайте в новата 53 тема .

https://www.bg-mamma.com/?topic=1248321.msg41319964#msg41319964

# 737
  • Мнения: 881
Уха, баш за нея си е (аз се бъзиках, но Хайдар не и подхожда) ... Ама ако вземат да се влюбят, да им запърхат пИпИруди и да станат мили, добри и всеопрощаващи какво ще гледаме? Това ще е ако с бизнес драмата трябва да се приключи в 1 серия Wink Ако - не известно време може да са само съмишленици - в правенето на пакости. Макар, че Гизем нали обича Джан, що да му вреди?

Чували ли сте сентенцията "Hell hath no fury like a woman scorned"? т.е. И в ада няма такава ярост, като в презряната жена. Ако стигне предела на чувството, че няма никакъв шанс Йози някога да ѝ обърне внимание, защото досега явно все още има надежда, ако се почувства достатъчно отхвърлена, след като примерно Езги и той се сдобрят официално, тогава може и да се обърне срещу него. Виждали сме го във всички други сериали, когато красивата злодейка, която претендира за сърцето на главния герой, в един момент къде от гняв, къде от други съображения, решава да му прави сечено.

Иначе Хайдар не знам на кого би подхождал, ама умрях да се кикотя на сцената, в която се натресе при нашите гълъбчета и им прекъсна красивия момент в асансьора, а Йозко ако можеше да убива с поглед...


Ама малко му е, де! Много ме подразни като майките го попитаха кой е приятелят на Езги, а той-разбрал-недоразбрал, им каза Сердар... Писсс

# 738
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Ново от снимачната площадка  Красив и щастлив Flowers Four Leaf Clover

какви са тези безопасни игли😀😏

Общи условия

Активация на акаунт