Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 52

  • 45 747
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 941
А по Джанови стандарти дали е тамам? Grinning

За няма 12 часа изписахме 4 страници почти Grinning Признавам си и аз дадох всичко от себе си за това Grinning

# 46
  • Мнения: 12 009
Фатма и Йозге само рагу и дзъби, а Едже си е заоблена по ръбовете, само и е ръбата усмивката, но може би защото е служебна. Като гледам по старите севгилита на Джан, бая слабовати, но сега по пищните са на мода

# 47
  • Мнения: 485
Ми като му гледам бившите на Джан, май все със слаботелесни е бил. Сред тях може би само Демет е с по-женствено и сочно тяло, но и тя ми се струва доста по-фина от предполагаемата снаха. Grinning

За протокола, аз харесвам женствени и сочни мацки, тази Едже ми харесва в тяло, да не ме заклеймите, че я смятам за дебела. Stuck Out Tongue Winking Eye Просто ми се струва малко по-зреличка от това, по което в моите представи Джан си пада, ма само той си знае в крайна сметка.

Но едно е сигурно, това да не можеш едно кафе да изпиеш с колега/колежка, без да ви гаджосат и чифтосват, е голям кошмар. Приятелски отношения или дори колегиални мъж/жена според тях явно не могат да съществуват... Unamused

# 48
  • Мнения: 10 941
Абе Джан да се радва, че като е пил кафе с Анъл и Едже, не са почнали да го спрягат с Анъл Grinning Че и това е на мода... Grinning

# 49
  • Мнения: 12 009
Абе Джан да се радва, че като е пил кафе с Анъл и Едже, не са почнали да го спрягат с Анъл Grinning Че и това е на мода... Grinning


Колко му е Joy

# 50
  • Мнения: 10 941
Оф, в Инстаграм като си запям снимките на #bayyanlis са ни заляли със снимки на конкурентите. Не мога да разбера защо го правят... Аз искам да си гледам Езги и Йози, а не някакви непознати за мен актьори и герои... Съответно като влезеш на #sencalkapami има 1-2 снимки от МГ... Що не ни оставят да си се радваме на нашия сериал, ами разни откачени фенове ни пробутват конкуренцията...  Голяма досада!

# 51
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 140
Щото им е толкова акъла и им е в излишък свободното време.
Еленце, към папарашките ти снимки от сета да взема да добавя и папарашкото видео от същото място с Джан.
https://scontent-sjc3-1.cdninstagram.com/v/t50.2886-16/117778944 … a954d79d9bef7b1e3

# 52
  • Мнения: 485
И аз се чудя как може да са такива злобари. И това в коментарите е напълно осъзнат и целенасочен бойкот. Дали срещу Джан или срещу двойката му с Йозге, защото примерно искат да играе само с Демет, не ми е ясно. Все пак това е само един сериал, пълна психопатщина е такова поведение за мен. Предполагам, че е от разни кльощави недоразвити турчета, които завиждат на Джан за тялото, сексапила и женското внимание. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 53
  • Мнения: 287
Аз дебела жена и бутер баничка не виждам. https://www.instagram.com/irtemece/?hl=en

Виждам жена дето си има всичко.Може да се пипнала тук-там ,но е добре. Като говорим за "едрина" последните папарашки снимки на Деметката хич не са в нейна полза. Бая бутербанички си е хапнала по време на карантината.

# 54
  • Мнения: 954
Привет. А нов фрагман дали ще има?

# 55
  • Мнения: 2 507
Аз дебела жена и бутер баничка не виждам. https://www.instagram.com/irtemece/?hl=en

Виждам жена дето си има всичко.Може да се пипнала тук-там ,но е добре. Като говорим за "едрина" последните папарашки снимки на Деметката хич не са в нейна полза. Бая бутербанички си е хапнала по време на карантината.
Тези снимки в инстаграм бая филтрирани ми се виждат... Иначе не знам, на мен лично тя не ми е хубава, не заради теглото, а заради лицето. Колкото до пипване, то не са скули, не е нос, брадичка, устни, гърди... Не ми е естествена тази жена.
Татуировките й иначе са готини, поне говорят, че е модерна.

# 56
  • Мнения: 485
Ми не е дебела, да, просто на мен ми прилича на медената питка в лице. Тялото й ми харесва, но специално тази жена - не. Изглежда ми някак мазна, хитра, пресметлива, злобна, на лисица ми прилича - може би героинята й в сериала допълнително ми влияе. Изглежда и някак възрастна, зряла, като добре поддържана 40-годишна жена, а още няма 30 май. На мен ми стои изкуствено, дори да няма (много) корекции. Докато Йозге ми е точно обратното - вече е малко над 30, а ми прилича на момиченце, толкова нежна и крехка е. А съм сигурна, че и Йозге се е пипнала тук-там, но крайният резултат ми се струва много по-естествен.

Аз и Демет не харесвам, но не мога да си кривя душата, хубавица е, и в лице, и в тяло ми е сладка и красива, да не говорим за косата... Heart Eyes Което не пречи да ми изглежда като глуповата кифла, де Joy

Между другото, аз също съм по-скоро от сочните Joy и лицето ми е кръгло като питка, та би трябвало да съм пристрастна повече към външността на Едже, ама ей на, пак не ме кефи. Yum

Последна редакция: чт, 20 авг 2020, 01:11 от ПiПiруда

# 57
  • Мнения: 287
Ми не е дебела, да, просто на мен ми прилича на медената питка в лице. Тялото й ми харесва, но специално тази жена - не. Изглежда ми някак хитра, пресметлива, злобна, на лисица ми прилича - може би героинята й в сериала допълнително ми влияе. Изглежда и някак възрастна, зряла, като добре поддържана 40-годишна жена, а още няма 30 май. А Йозге точно обратното - вече е малко над 30, а ми прилича на момиченце, толкова нежна и крехка.

Аз и Демет не харесвам, но не мога да си кривя душата, хубавица е, и в лице, и в тяло ми е сладка и красива, да не говорим за косата... Heart Eyes Което не пречи да ми изглежда като глуповата кифла, де Joy


И на мен Йозге ми прилича на момиченце и бях изумена ,когато рускините я бяха нарекли старуха Sad.
Да Еджето си е по-едър тип, не е тип момиченце, както казах жена с всичко.

Ново женско лице май влиза в играта(може би архитектката ). Това е постнато от една от гримьорките

# 58
  • Мнения: 485
Не знам защо, от грима и стайлинга ли е или просто така ги подбират, но жените антагонисти са ми всичките като сестри, толкова си приличат - Гизем, Йешим, онази адвокатка, сега и тази новата... Хубави, но някак безлични ми идват, и едни такива като хищни хиени изглеждат. Joy Нямаше нужда от още една в отбора, ама нейсе... Поне епизоди да има.
Иначе бих се радвала Йозгюр да поревнува от американския брад'чед, няма лошо. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 59
  • Мнения: 287
Не знам защо, от грима и стайлинга ли е или просто така ги подбират, но жените антагонисти са ми всичките като сестри, толкова си приличат - Гизем, Йешим, онази адвокатка, сега и тази новата... Хубави, но някак безлични ми идват, и едни такива като хищни хиени изглеждат. Joy

Спорен мен това е и идеята, значи кастинг директора си върши добре работата Simple Smile Трябва да са красиви хиени, да не стават любимки на публиката. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт