Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 52

  • 49 270
  • 738
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 12 357
Я, Джан! Джан! Джан!

# 361
  • Мнения: 37 936
Накъде се е запътил Джан ?
Доста е почернял ,малко ми е вповече но и така е хубав.
Ако сложим Джано по баклава дали ще ни се скарат Blush

Последна редакция: чт, 27 авг 2020, 15:17 от femmi2

# 362
  • Мнения: 12 357
Бърза да нарита Сердар Grinning

# 363
  • Мнения: 37 936
А ,да раздаде крошета ,спокойно го прави.
Дайте такива гифки ако някой ги пази .

Лили ,Мерси за отговора.

Последна редакция: чт, 27 авг 2020, 15:18 от femmi2

# 364
  • Мнения: 50
Даже е запретнали ръкава и е готов.

 Какво ли има в кутията? Какво ще й подари за рожденият ден ?  Утре ще ви чакам в ефир да кажете, какво е това. Компас ? като на корабите, да сочи към правилният. Тя какво харесваше, всъщност?

# 365
  • Мнения: 12 357
Чудя се и аз какво ще е, но хич ме няма в измислянето на подаръци за близките ми, какво остава за измислено герои Grinning

# 366
  • Мнения: 307
Какво ще й подари за рождения ден, аз и преди бях писала, че според мен ще е гривна, защото видя, че тя се натъжи, когато свали гривната от майка му,  когато си тръгваха, не се сещам какво друго лично може да й подари, да я зарадва. Аз по-скоро се питам ще й я подари ли, ще успее ли да й покаже своята изненада, но вярвам, че в един момент тя ще разбере, че й подготвя /й е подготвял нещо.
За отборите - така както сте ги разделили сладурите, аз кого да избера? За отбор ЕзГюр съм + Озан, засега само той остана на тяхна страна.
Много ви благодаря за шегите и коментарите, винаги като вляза ви чета и ме разведрявате, и без това взе да става напрегнато в сюжета. За мен е нормално да преобладава значително Джан в нашата тема, защото не е ли така с всички теми, не знам де, но жените се прехласваме повече по мъжките образи, аз съм ЗА с двете ръце. Нямам забележки никакви.
 Знаех си, че като свърши играта всичко ще се обърка, да видим още колко, едното още не се е разплело, те връзка започнаха. Малко остана - един ден. Да видим тайно влюбените колко дълго ще го изкарат тайно и до кога ще успеят да издържат на натиска на останалите. Но като гледам майките уж там, пък нашите пак заедно в доста от сцените, дано в това отношение ни изненадат и не ни заплитат много в битовизми и нашите продължат да си бъдат креативни и да си откардват моменти заедно, както като бяха в играта.
Някак си след играта, нямаха време да помислят какво и как да направят реално - направо трябваше да се гмурнат да се защитават и подкрепят, и по този начин осъзнават чувствата си - стоейки плътно един зад друг осъзнават важността си в живота на другия. Сладко е, на мен ми така ми е интересно.

# 367
# 368
  • Мнения: 99
Доста голяма кутия ми се видя подаръкът. Според мен ще е нещо, което е казала, че харесва, но ние не помним. Joy Добре, че е Йози.

И ето да ви стресна малко. Joy

# 369
  • Мнения: 37 936
Нали е изненада подаръка и ние гадаем. Вероятно не е бижу.
Може да е тяхна обща снимка сложена в рамка ,така ще я зарадва и докаже че има чувства.

# 370
  • София
  • Мнения: 1 644
Привет! Много съм притеснена от рейтингите на Вратата - 7-8 %...Ако трябва да консултираме сценаристите и да си вдигнем рейтингите, че да не ни гътнат прелестния сериал...

# 371
  • Мнения: 37 936
Няма го гътнат споко.
Рейта е добре . Ако се понижи тогава има опасност.
Плюс това са договерени предварително с тв -то колко епизода ще излъчат.

# 372
  • Мнения: 307
Добре, а може ли подаръкът да е примерно: някакви билети, резервация за ресторант - оригинално би било да я покани на среща примерно. Но пък подаръкът е в кутия... дано утре разберем какво е.

# 373
  • Мнения: 29
Пишат за "Почукай на вратата ми" че е "Романтична комедия", че е романтичен спор няма, но че е комедия не съм сигурна. Изгледах и 7-те епизода - нямаше нищо комично в тях. Какво от това че рейтингите му са високи, доста от нещата ги превъртях защото са безинтересни. В Bay Yanlis има от всичко по много, и романтика, и емоции и доста смешни моменти.

# 374
  • София
  • Мнения: 971
Привет! Много съм притеснена от рейтингите на Вратата - 7-8 %...Ако трябва да консултираме сценаристите и да си вдигнем рейтингите, че да не ни гътнат прелестния сериал...

Не съм много навътре в нещата, но едва ли от телевизията просто ще сравняват механично цифри. Защото е едно е да се излъчва нещо в сряда, на следващия ден повечето хора са на работа и е нормално да си стоят вкъщи в сряда вечер и да си уплътняват времето със сериал, друго е петък вечер - вечер за купон или малко бягство нанякъде през уикенда. Лято е, кой си стои в петък вечер вкъщи и да гледа телевизия. Предполагам много фактори влияят на едно такова решение.
Ние и да се притесняваме и да не се притесняваме, няма как да повлияем на решението на телевизията. Да се притеснява Фарук Тургут, парите са негови все пак. А той ръкопляска всяка седмица, значи е доволен. Като гледам и от екипа не се притесняват, вкарват нови герои, заплитат нови сюжетни линии... Затова да си гледаме, да се кефим и да вдигаме шум в нет-а, че нашите да са на челни позиции в класациите, пък колкото изкара сериала, толкова...

Общи условия

Активация на акаунт