Отговори
# 255
  • Мнения: 67
Добро утро моми4ета!
Ма много спите бе,а само се оплаквате 4е бебоците не ви оставяли hahaha,яяяяяяяяяя вси4ки мирно,равнис,в колона по един строени за сутрешна гимнастика hahaha Joy Joy.
Аз нямам ко ново да ви кажа,ама да се разпиша Embarassed
Ве4е полу4авам доста болезни контракцийки,ох нямам търпение да дойде неделя-4е тогава влизам в 9-я и мога да съм спокоина 4е може да излиза.
Хаиде 4ао и лек ден от мен!!!!!1

# 256
  • Мнения: 490
Добро утро!
Аз вече съм строена Laughing.
Тази нощ пак ставах, но ме разтревожи това, че досега не съм имала болки през ноща, а снощи бяха доста. В просъница даже си мислих дали да не пия магнерот, ама нали казах че спирам...Бебока мен не ме притеснява тия дни, а сутринта като си отворих очите викам на таткото "усетил ли си малкия мискинин?" и в това време човечето ме бутна 2 пъти Joyи сега май пак спим.

И аз съм много разтроена от новината за бременната и ужасно съжалявам семейството. Много гадно и жалко, че все още се случват такива неща.Как може от 4 до 11 да я оставят да си стои в къщи?
Весел ден на всички  bouquetне мързелувайте много!

# 257
  • Мнения: 490
Неса, на мен повече ми харесва Филип,пък и ти си го беше избрала още от самото начало. Laughing

# 258
  • Мнения: 109
сладуранки сте вси4ки...малко остава до финала ..Wink
мен ме наболяват жилите по краката и не знам защо...хемоглобина е 116 а дове4ера ще ходя да 4уем тоновете на Беба..Winkи утре пак консултация...

# 259
  • Мнения: 1 043
честито на левскарите Crazy
 в интерес на истината не играха лошо -просто барса са си добри и наказват при грешка  Whistling
пък и нямахме един футболист дето да припка така по терена като техните

моята щерка става рано рано и ме пита - няма ли вече да ходя на градинка - много се е затъжила за децата
днес тръгвам да и пазарувам и на нея разни джаджи че чорапките и вече поомалели /как растат тея деца  #Crazy/ все едно беше вчера като си беше малко бебоче - и като седях в недоумение после като започне да ми говори - и то разискваме разни сериозни теми  Joy       отстояваме си правото  на глас Crazy

# 260
  • Мнения: 67
Мери,мила жили4ките те болят от тежеста.Аз едвам ве4е вървя схваща ми се десния крак от ябълката,имам 4увството 4е ще ходя да раждам пълзеики на 4 крака или ще ме носят с носилка Joy Joy hahaha,все пак 19-кг.си казват думата при положение 4е преди това се мотах с едни 55кг.,затова нямам търпение да родя 4е да си влезна в ритъм.Преди с моя мъж се карахме за това 4е не ям,а сега не се спирам #Crazy #Crazy

# 261
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Добро утро и от нас bowuu
Направо са ги размазали...горките левскари...мъжо ми каза резултатат /нали бях натирена в спалнята Crazy/В тежка група са...дано се справят.
На мен анален секрет никой не ми е вземал /май тук такова нещо не се прави/ иначе вагинален ми вземаха 3-4 пъти..последния път беше август месец.
До нас пък от вчера започнаха нов строеж...залепен направо за нашата кооперация...добре, че не сме краен апартамент ама шума е ужасен Twisted Evil Събудиха ме рано рано а пък аз снощи като се оцъклих в 3,30 часа та до 6 си лежах ей така и се гушках в мъжо /горкия пак беше натиснат Mr. Green/ Мен да ме будат както и да е...ама чеде да не будят после, че ще ходя да се разправям #Cussing out Вчера чак монитора ми се тресеше като работеха машините Crossing Arms

# 262
  • Мнения: 393
Добро утро и от мен Simple Smile
Хера и при нас строят, ама вече повече от месец. И като тръгнаха едни подпочвени води...........ама нека им е, лошото е че съседния блок е попропаднал, а нашия се е поразпукал тук там Praynig Хубавото е че ние навреме си сменихме спалнята и хола, та сега поне не ни е шумно, но навсякъде се напълни с едни гадни малки хлебарчици..... #Crazy
А за левскарарите какво да ви кажа, ако не знаех кой играе, нямаше да кажа че единия отбор е наш. Бориха си се, спор няма...Както каза моят татко: "Ще ги бием когато дойдат тук"  Party
Някой може ли да ми каже колко тензухени пеленки трябват горе - долу, защото аз съм накроила 6 и сега ги обшивам, ама нямам представа дали ще са достатъчно....

# 263
  • София
  • Мнения: 437
Добро утро, мамета!

Толкова много сте изписали, че цяла сутрин ви чета и ви се радвам! Честито на рождениците - да са живи и здрави!

Херка, и аз съм така всяка нощ от поне 2 месеца и половина насам - ококорвам се към 3:30 - 4:00 и така до 6:30 ч. После ставам към 8, защото не мога да спя повече. А като си спомня в 3 месец как заспивах от умора в 18:00 и мъжа ми ми се чудеше. Аз моя съм го изгонила да спи на дивана - нещо си пречиме, топлиме се.. абе, ужас!

Аз в понеделник бях на ЖК - този път се наложи много да чакам и като ми стана едно топло, та вдигнах кръвно 140/100 и док сериозно се притесни. Отделно с тези мои контракции, които са ме почнали от три седмици насам, го обезпокоих малко и каза: ти сега да не вземеш да родиш? Та по случая пак ще пия магнерот до 20 септември някъде. Определено не ми се ражда преди 38 г.с. Исвкам бебчо да си порасне добре. Иначе водите са ми ок, плацентата и тоновете също. Следващият вторник ще ме преглежда пак вагинално и кой знае, може пък и да каже да раждам вече.  Laughing

Аз това за родилката от вас го разбрах, но как е възможно да се пропусне такова нещо? #2gunfire

Що се отнася до дамските превръзки - аз също ще си търся такива за родилки. Всички казват, че при нормално раждане първите два дни са с много обилно кръвотечение. Иначе аз си взех нощни, но като ги гледам, май по-добрият вариант в началото са тези за родилки.

Аз отивам на лека разходка из квартала. Като бях на планина местните помакини ми казваха - ходи много, за да родиш лесно. Така че отивам да ходя...

Приятен ден и много усмивки!  bouquet

Последна редакция: ср, 13 сеп 2006, 16:06 от heart

# 264
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Добро утро мами с бебоци  Hug
По темата за Левски  smile3525 бориха се наистина момчетата! Хич не им беше лесно, а и в този порой ... но следващият път се надявам да отбележат гол, ей така - за престиж  newsm20
Вчера и аз гледах новините, много мъчно ми стана за жената и малкото ангелче, защо е такъв света? Тъжен ... Weary
Но пък и лекарите са за един як fight .....
Ох, мами, малко остана, дано всичко със всички да е наред!
Аз това за ходенето също съм го чувала, за да родиш лесно, а седмица преди раждането вечер да се пие по една чаша чай от мащерка, също помагало за лесно раждане?
Целувчици и лек ден!  Flowers Four Leaf Clover 

# 265
  • Мнения: 1 671
Здравейте майчета!
Аз ей сега се будя  Blush . Снощи си легнахме в 2 часа и докато заспя... Татито едва отвори сутринта очи, а аз в просъница го изпратих на работа.
Оказа се, че осата ме е ухапала 3 пъти - днес си личат нещо като малки пъпчици точно там, където ме болеше. Но не е подуто или зачервено.
Яни, и аз не знам защо толкова често ще ходя на запис. Последния път и Нина (акушерката ми), и Димитрова бяха много удивени от размерите на маминото чудовище и споменаха предизвикване на раждане или секцио. След 25 трябва пак да ме гледат с ултразвук и да се реши какво да се прави. Иначе в понеделника си взех бележка от очната лекарка за секцио - както се изрази Нина - да си подготвя достатъчно документи, ако нещо се наложи, за да мине всичко по здравната каса. А за тоновете - на нея май не и е проблем да ме записва - в предродилна има много апарати и май, че иска да ме следи повечко накрая. Утре ще пиша къде ме е водила за запис.
А довечера сме на рожден ден и сега ще мръдна да купя някакъв подарък.
Лек ден и много  Hug на тумбаците!

# 266
  • Мнения: 2 152
Здравейте мами Party

Голям провал снощи Sad.Но пък наистина дадохме всичко от себе си, все пак нашите момчета играха срещу шампионите..

Евелинка, така ще си по-спокойна.И аз бих ходила всеки ден на запис.Като слушам тези новини тръпки ме побиват.

Аз също не мога да спя. Снощи до 3ч. стоях и се кокорих пред телевизора. Вече нямам киселини, че коремчето се е смъкнало, но пък много тежи и все немога да си намеря място Crazy

Днес започвам да стягам куфарите за Плевен. Утре заминавам и вече там ще чакам големия ден Heart Eyes Grinning

Мами гледам, че темата е на привършване. Давайте идеи за заглавие.Мен нещо ме е напуснала музата и немога нищо да измисля newsm78 Давайте идеи, че да правим нова темичка

# 267
  • Мнения: 393
Хрумна ми заглавие:-)

Преди да отлетят на юг щъркелчетата да минат през Октомври и от тук!  newsm53

# 268
  • Мнения: 289
Много свежарско предложение - аз съм ЗА!
Ох, как се обръща и подритва малкото беборанче, а днес планирам пазаруване, че утре сме на имен ден на една новоизлюпена студентка - та трябва нещо оригинално да измисля... newsm78
Усещам придърпване ниско долу, надявам се магнерота да понамали контракциите, че е много раничко още...
Само хубави новинки от тук нататък!
Хубав ден!

# 269
  • Мнения: 1 671
И на мен ми харесва новото заглавие. Кръц кръц - ако можеш -  направо я отвори.

Общи условия

Активация на акаунт