Avène, Bioderma, Биотрейд, Eucerin и друга аптечна козметика

  • 21 389
  • 268
  •   1
Отговори
# 255
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Този от 200 мл се води демакиант, а другото от 400 мл го дават като измиващ продукт за лице и тяло. За него не знам, но малкия наистина сваля добре грим и слънцезащита, когато нося, а много често и сутрин най-вече зимата го ползвам. При по-тежки задачи за почистване го ползвам него като първа стъпка (че нещо олиата и балсамите ми писнаха), а после измивам веднъж и с лилавата Апивита. Много любими два продукта като комбинация или отделно. Не са от най-бюджетните, но за мен са много икономични, вършещи си работата и много удобни/практични с тези помпички.

# 256
  • Мнения: 4 018
Момичета купих го. Благодаря за препоръката! За момента съм доволна. И аромата ми харесва и консистенцията Simple Smile

# 257
  • варна
  • Мнения: 679
И аз го купих, За мен не е добър продукт! Слагам лек хидратант, фдт , спирала и червило. Справя се след три измивания.Ако преди него измия с хидрофилно олио пак не си върши добре работата. Започнах само сутрин под душа да го ползвам, но вече съм предубедена и пак ми се струва, че не е почистил добре кожата от нащния крем и себума!

# 258
  • Мнения: 4 018
Ако не друго, поне свършва бързо. Моят е вече преполовен.

# 259
  • Мнения: 942
Наистина измива трудно, но съм влюбена в него. Прави кожата мека и ухае прекрасно.  Обичам продуктите Nuxe, но за 1 година цените им станаха тройни и ще им търся заместител.

# 260
  • Мнения: 28 493
Обожавам продуктите Нюкс. Преди него почиствам с двуфазен дегримьор на Ланком!

# 261
  • Мнения: 21 275
La roche posay baume дали ще е ок за по-сухите ръце на ММ?

# 262
  • Мнения: 3 729
Да, серията Lipikar е за много суха кожа.

# 263
  • Мнения: 17 987
https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000030018251

Имате ли отзиви от този комплект? Дали би заличил съществуваше вече петна? Или да препоръчате нещо изпробвано

# 264
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Какво бихте препоръчали за грижа за 13-годишна чувствителна кожа, нормална към суха? Започна поява на някоя и друга пъпка в края на челото и по брадичката.

# 265
  • София
  • Мнения: 2 672
Какво бихте препоръчали за грижа за 13-годишна чувствителна кожа, нормална към суха? Започна поява на някоя и друга пъпка в края на челото и по брадичката.
La roche серията cicaplast

# 266
  • Мнения: 68
Здравейте, бихте ли ми препоръчали балсам или олио за двойно почистване? Ползвала съм балсама на body shop и съм доволна от него, но бих искала да пробвам нещо от аптечната козметика. Повечето продукти, които ползвам за лице са ми на la roche-posay effaclar, има ли нещо подходящо от същатата марка?

Последна редакция: чт, 18 май 2023, 23:25 от Poli__D

# 267
  • Мнения: 2 586
Здравейте, бихте ли ми препоръчали балсам или олио за двойно почистване? Ползвала съм балсама на body shop и съм доволна от него, но бих искала да пробвам нещо от аптепната козметика. Повечето продукти, които ползвам за лице са ми на la roche-posay effaclar, има ли нещо подходящо от същатата марка?
На Ла рош има един мицеларен гел, който се нанася директно върху грима на сухо лице. Много ми беше харесал преди време.

# 268
  • Мнения: 624
Мисля, че отдавна го няма. От серията розалиак беше май.

Здравейте, бихте ли ми препоръчали балсам или олио за двойно почистване? Ползвала съм балсама на body shop и съм доволна от него, но бих искала да пробвам нещо от аптепната козметика. Повечето продукти, които ползвам за лице са ми на la roche-posay effaclar, има ли нещо подходящо от същатата марка?
На Ла рош има един мицеларен гел, който се нанася директно върху грима на сухо лице. Много ми беше харесал преди време.

Общи условия

Активация на акаунт