Facebook / Фейсбук – 3

  • 37 465
  • 745
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 80
Има ли опция за създаване на анкета в фейсбук ?

# 316
  • Мнения: 789
Има ли опция за създаване на анкета в фейсбук ?
Доколкото съм запозната, само в групи.

# 317
  • Мнения: 1 656
Здравейте, днес целия ден получавам покани за приятелство от най различни хора, което не е нормално за моя профил, в смисъл , че по принцип много рядко някой ми предлага. На какво може да се дължи, някакъв бъг ли е или чужда намеса?

# 318
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Днес е събота, нормалните хора почиват (не като мен), скучаят, разглеждат и пращат покани. Не вярвам да е бъг. Мен много ме дразни това, че някои хора използват фейсбук като сайт за запознанства. Аз непознати не приемам.

# 319
  • Мнения: X
Аз непознати не приемам.
Аз също, ограничила съм да ми пращат покани само приятели на приятели. Но на такива, които не познавам и от приятелите си, не приемам поканите. Също на имена без лице на профила. Може да е всеки.

# 320
  • Мнения: 54 646
Ако съм с включен Wifi ,но не съм влязла нито в месинджър,нито във фейса ,а съм някъде из други сайтове -дали на месинджъра ще ми показва че съм на линия?

Да.
Щом имаш активност на телефона, показва.

# 321
  • Мнения: 322
Показва, когато си задала приложенията да работят на заден план. Иначе не. По цял ден ползвам телефона, но не пускам месинджър или фейсбук, вечер като тръгна да си превключвам  моя профил на лаптопа, защото често и мъжа ми си гледа неговия профил, на него му показва, че не съм била на линия примерно от 10 часа.

# 322
  • Мнения: 4 354
Публикувах за първи път обява в Маркета тази сутрин. Сега цял час се опитвам да актуализирам с нов текст, обявата - дава ми възможност да я редактирам, но бутона след това за Актуализация не ми е активен. Дори пробвах да сложа нова снимка. Няма начин да запазя промените.... Какво не правя както трябва ?

# 323
  • Мнения: 54 646
Показва, когато си задала приложенията да работят на заден план. Иначе не. По цял ден ползвам телефона, но не пускам месинджър или фейсбук, вечер като тръгна да си превключвам  моя профил на лаптопа, защото често и мъжа ми си гледа неговия профил, на него му показва, че не съм била на линия примерно от 10 часа.

А това къде се настройва?

# 324
  • Мнения: 1 656
Видях и други хора да се оплакват от наплив на покани, според мен ФБ сватосва необвързаните , нямам друго обяснение.

# 325
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 875
А аз напоследък получавам покани от хора, които вече са ми в листата с приятели. Не знам това втори профил ли им е, или е нещо друго.

# 326
  • Мнения: 1 268
Не мисля, че Фейсбук сватосва необвързаните.
Аз също го имам този проблем, и то от две години поне. Има месеци наред, никой не ми праща покани за приятелство и в един момент на ден получавам  по три - четири покани. При положение, че не съм кой знае колко активна и вече си подбирам на кой да харесвам публикациите.
Имам чувството, че някой "приятел" ми предлага профила за запознанство.
Само да го набарам... Но не знам дали има такава опция.

# 327
  • Мнения: 2 235
Преди години имаше такава опция, вече не, доколкото ми е известно. 🙂

# 328
  • Мнения: 386
Къде в мобилната версия на фб и в приложението им се отразяват рожденните дни?

# 329
  • Мнения: 980
Не мисля, че Фейсбук сватосва необвързаните.
Аз също го имам този проблем, и то от две години поне. Има месеци наред, никой не ми праща покани за приятелство и в един момент на ден получавам  по три - четири покани. При положение, че не съм кой знае колко активна и вече си подбирам на кой да харесвам публикациите.
Имам чувството, че някой "приятел" ми предлага профила за запознанство.
Само да го набарам... Но не знам дали има такава опция.

Едва ли някой специално е тръгнал да ти предлага профила. Просто Фейсбук върти едно каре "Хора, които е възможно да познавате" и от време на време те включва.
Не знам на какъв принцип алгоритъмът включва разни хора, това каре се появява само понякога при мен и всеки път ми предлага различни хора.

Общи условия

Активация на акаунт