Анкета за работещите жени

  • 2 368
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 856
На каква възраст сте?  27
2. Какво е семейното Ви положение?   омъжена
3. Каква професия упражнявате?    личен асистент
4. Каква е заетостта Ви през деня?   от 9 до 18
5. Kои са свободните Ви дни?   събота и неделя
6. В какви области са Вашите интереси?    кино, политика, строителство, инвестиции
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате?    да имам повече време, което бих могла да изкарвам със съпругът ми - само двамата
8. Какво правите най-често през свободното си време?    отделям го на семейството - съпругът и детето
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво?  да ме кара да се чувствам желана и обичана, да ме кара да се чувствам щастлива
10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието?  да

# 31
  • Мнения: 416
Благодаря на всички, които са отговорили до момента!

# 32
  • Мнения: 3 116
Ох, сега видях темата  ooooh!

1. На каква възраст сте? - 29 години
2. Какво е семейното Ви положение? - омъжена
3. Каква професия упражнявате? - компютърен инженер
4. Каква е заетостта Ви през деня?  - от 9:00 до 18:30, но понякога се налага и повечко да се работи
5. Kои са свободните Ви дни? - събота и неделя
6. В какви области са Вашите интереси? - комуникации и информационни технологии
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? - със семейството ми, обичам къмпингуването на плажа на морето
8. Какво правите най-често през свободното си време? - прекарвам цялото си свободно време с дъщеричката си, а когато тя спи домакинствам
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? - да ми осигури приятна и лека тема за разговор, да ме накара да се смея и това на тихо и романтично място Simple Smile
10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? - понякога да, когато умората надделява, но по принцип не, харесвам си ежедневието Simple Smile

Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 13:33 от ritka

# 33
  • Мнения: 1 364
1. На 28 год.
2. Омъжена
3. В училище
4. Работното ми време е от 8.00 ч. до 16,30 ч.
5. Събота и неделя
6. Различни
7. На срещи с приятелки....разговори
8. Не ми остава много свободно време, но почивам си, излизам с приятелки...
9. Чувтво за хумор, единомислие, приятно излючване.
10.Незнам

# 34
  • Мнения: 61
  bouquet
Много готина тема
1.  На31 скоро на 32 г.
2. Омъжена - разбира се
3. Счетоводител
4. Ами  много сутрин излизам в 5:45 и се прибирам ной рано в 18:00
5. Евентуално  неделя,но не всяка неделя
6. Финанси  и икономика
7.Искам да отида на истинска почивка със съпруга си и двете си деца. Някъде ,където да не се напрягам ,а наистина да си почина ,да се разхождаме да плуваме да мързелуваме . Мечтиииииииии...............
8. Или ще чистя или ще пишем домашни с дъщеря ми или ще се занимавам със сина ми, в общи линий не оставам без ангажименти
9.Да бъде мил, възпитан толерантен ,да може да ме разбира и да осъзнова ,че срещу него стои също човек като него
10. Ох ДА това е нещото за което мечтая от много време насам.

# 35
  • все тук
  • Мнения: 1 716
1. На каква възраст сте? - 33 години
2. Какво е семейното Ви положение? - омъжена
3. Каква професия упражнявате? - редактор в радио
4. Каква е заетостта Ви през деня? - 6-7 часа
5. Kои са свободните Ви дни? - събота и неделя
6. В какви области са Вашите интереси? - политика, икономика
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? - със семейството си и с приятели
8. Какво правите най-често през свободното си време? - разхождаме се и си гостуваме
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? - да ме разбира и да ми помага, да има чувство за хумор
10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? - не, засега се оправям (да чукам на дърво)

# 36
  • Мнения: 337
Здравейте   bouquet ,  и аз тук ще отговоря:

1. На каква възраст сте? - 32 години
2. Какво е семейното Ви положение? - съжителстваща
3. Каква професия упражнявате? - служител, внос, износ, продажби
4. Каква е заетостта Ви през деня? - 8-9 часа
5. Kои са свободните Ви дни? - събота и неделя
6. В какви области са Вашите интереси? - fantasy, TV, готварство
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? - със семейството си и с приятели
8. Какво правите най-често през свободното си време? - гледам ТВ, занимавам се с домакинска работа (предимно) срещам се с приятелки....
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? - да ме разбира и да ми помага
10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? -  нали скоро ще си имам бебе! Надявам се да съм на ниво и да се справя - сигурна съм, че няма да ми е еднообразно и скучно

Приятен ден пожелавам на работещи и не работещи  Hug

# 37
  • Мнения: 766

1. На каква възраст сте?  - 29 години
2. Какво е семейното Ви положение? - омъжена
3. Каква професия упражнявате? - офис координатор
4. Каква е заетостта Ви през деня? - от 9.30 до 17.30
5. Kои са свободните Ви дни? - събота, неделя и празниците
6. В какви области са Вашите интереси? -  различни, но преди всички графичен и web дизайн
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? - с приятели и роднини на маса с ракийка   Embarassed
8. Какво правите най-често през свободното си време? - разходки, ако изобщо остане такова
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? - адекватно поведение на моето настроение  Wink
10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? - парави го, но май не достатъчно често  Confused


Успешна седмица на всички   bouquet

# 38
  • Мнения: 3 929
1. На каква възраст сте? - 30 години
2. Какво е семейното Ви положение? - омъжена
3. Каква професия упражнявате? - организатор сервизна дейност и резервни части
4. Каква е заетостта Ви през деня? - 8 часа
5. Kои са свободните Ви дни? - събота и неделя
6. В какви области са Вашите интереси? - туризъм и езици
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? - да танцувам с приятелките си и мъжа ми, да пътувам в чужбина със семейството си
8. Какво правите най-често през свободното си време? - разхождам детето, ровя се в нета, гледам филм, чета книга или попълвам кръстословици
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? - да ме разбира, да ме подкрепя
10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? - понякога да

# 39
  • Мнения: 781
1. 24
2. Омъжена
3. Технически изпълнител
4. Целодневна
5. Събота и неделя
6. Икономика и информатика
7. С приятели и съпругът ми, където и да било
8. Излизам с приятели, уча или гледам телевизия
9. Всичко каквото ми се иска в този момент
10. Понякога

Общи условия

Активация на акаунт