Египет /Тема 10/

  • 48 243
  • 890
  •   1
Отговори
# 210
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Хм, възможно е, но не си спомням чий беше чартъра тогава, при все че по това време и аз работех в агенция 😅 Нашия беше Кайро - Хургада.
Абакс. Разминали сме се с една седмица. Simple Smile

# 211
  • Мнения: 2 721
Притеснява ме политическата нестабилност и короната, иначе ми е в топ 5 дестинации.

# 212
  • Мнения: 37
Здравейте. Ние сме се спрели на хотел
HAWAII CAESAR PALACE HOTEL & AQUA PARK 5*. Някой бил ли е в него и какво са отзивите. Ще се радвам и на препоръчано:)

# 213
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Притеснява ме политическата нестабилност и короната, иначе ми е в топ 5 дестинации.
Египет си е супер стабилен. Военна диктатура.  Една от малкото дестинации достъпни в момента. Не отричат Ковид - за разлика от други, но в хотелите мерките са сериозни.

Здравейте. Ние сме се спрели на хотел
HAWAII CAESAR PALACE HOTEL & AQUA PARK 5*. Някой бил ли е в него и какво са отзивите. Ще се радвам и на препоръчано:)
В тази тема има отзиви. Пуснете търсачка. Накратко: базов хотел, 3-4 звезди, плаж, пързалки супер. Компромисен вариант за храна, чистота и обслужване.
Лично аз имам много клиенти минали през него и нито един с оплакване, НО обикновено това са пътуващите на круиз които са по 1-2 дена в него. Настанявала съм хора и за 7 нощувки с хиляди предупреждения.
Т.е. винаги бих посъветвала да се огледате и за друг вариант.

# 214
  • София
  • Мнения: 378
Здравейте. Ние сме се спрели на хотел
HAWAII CAESAR PALACE HOTEL & AQUA PARK 5*. Някой бил ли е в него и какво са отзивите. Ще се радвам и на препоръчано:)
Ние бяхме там 2019 края на Октомври с бебе
Хотела си беше супер въпреки лошите отзиви които бяхме чели. Сменихме само че стаята защото беше откъм булеварда а искахме морска гледка
Срещу 50$ за 7 дни ни я смениха. Има ресторант с малко избор за европейци и огромен такъв за всички
Супер пързалки
Всяка сутрин се почистваше басейни и околия а през деня стаите. Напитките бяха в малка пластмасова чашка само това малко изнервяше. Питайте какво ви интересува

# 215
  • Мнения: 37
Ами да най-много ни интересува храната и чистотата, тъй като ще имам 2 или 3 допълнителни екскурзии и ще имаме доста време в хотела.

# 216
  • Мнения: 58
Момичета, някоя от Вас дали ще пътува на 03.04.?

# 217
  • Мнения: 4
Момичета, някоя от Вас дали ще пътува на 03.04.?
Здравейте аз ще патувам на 3.04 за първи път ще ходя в Египет. Дано всичко да е наред до тогава с нетърпение го чакам

# 218
  • Мнения: 37
Ние смятаме да пътуваме на 21.04. с Караджа тур. Вие на коя агенция сте се спряли?

# 219
  • Мнения: 4
Аз ще патувам с Абакс на 03.04

# 220
  • Мнения: 34
Моля, споделете мнение след това. Ние сме с Абакс от 17.04

# 221
  • Мнения: 37
Аз ще патувам с Абакс на 03.04
Моля да споделите мнение след това 😊

# 222
  • Мнения: 5 070
Аз ще патувам с Абакс на 03.04
Ние пътуваме с Абакс, но е на 04.04 полетът.

# 223
  • Мнения: 4
Може би защото пуснаха допълнителен полет и за това.
Вие с коя програма сте?

# 224
  • Мнения: 5 070
7 дни почивка - може би затова е на 04.04.

Общи условия

Активация на акаунт