Нов Бг сериал..."Братя" - от септември по Нова.

  • 33 145
  • 784
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 1 247
Ще имаме ли нова тема? Обаче повечето, които пишем сме на едно мнение и някак не може да се заформи дискусия, ако можеше поне да пишат повече хора и повече мнения ! Явно не е толкова гледам... Но и ние които гледаме не пишем по много

Аз си говоря с колеги и приятели за този сериал. Някои изобщо не са започнали да го гледат, защото са изпуснали първите серии и ще чакат повторение.

Други имат нагласа, че като е бг сериал, нивото е ниско и прочие - ама така де разни хора, разни идеали.

Има и други, които като нас го гледат и им е интересен. Моят ММ като стане 22 и нещо само вика няма ли да почва "Братя". Естествено и на него не му харесва, че са прекалено кратки епизодите.

В снощния епизод за първи път видях майката на Вики да прояви характер и да си поговори едно хубаво с нея, без да спомене чакри и друго. Хареса ми.

Калин и Борис се допълват като тандем и са готини, хареса ми снощи как Калин му каза да звънна на Лора, да знае какво става. Липсва близост между тях и ми е интересно накъде ще тръгнат нещата...

# 766
  • Мнения: 31 165
Почти никой около мен не гледа български сериали.

# 767
  • Мнения: 7 847
Досега единствено Тодор Танчев (Велин) изигра пО на ниво срещата с възкръсналият си син.
Метаморфозата му вече ми е ясна.
Остава ми да получа наслада да видя Ива, съпруга на полицай, да си получи възмездието.
Като дават надписи по разни бележки толкова ли е трудно да се изпише на екрана и със субтитри!
Пп у дома само аз го гледам. ММ много рядко гледа сериали, да не говорим български.
Също и от обкръжението ми никой не го гледа.
Та само тук мога да си споделям размислите от видяното.🍀

# 768
  • Мнения: 4 706
Майката на Вики е готина, просто е неадекватна що се отнася до финанси , но пък това я прави необременена и спокойна, за разлика от някакви нервни истерични майки. Така че всяко нещо плюс и минус, героите са реалистични.
Определено е по-добра майка и съпруга от Ива, и от Лора и от майката на братята.

# 769
  • Мнения: 746
Почти никой около мен не гледа български сериали.
Така е и при мен. Повечето от познатите ми са върли киномани и гледат много филми и сериали и имат база за сравнение. Питала съм ги защо не гледат и те казват заради слабата игра на повечето актьори, недомислици в сценария и т. н.
 "Братя" ми харесва, става да разпуснеш вечер. От по-новите бг сериали най ми хареса "Връзки", който го даваха по БТВ.

# 770
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Много набързо ми се случват на мен нещата.
Явно съм свикнала да гледам наши сериали, дето се влачи действието като костенурка.....довечера Денис и на Вики ще каже....че то не остана някой, който да не разбра, че това е Драго. И какво сега? Какво следва?
Сценарий ала граф Монте Кристо? Майката е ясна, Лора е ясна, целта му към тях имам предвид.
Бащата, Вики, Борис?
Същевременно добър с Вики, и фалшиво добър с бащата, с цел отмъщение? Ами то така и Вики ще пострада в един момент, рано или късно. Или за нея и майка ѝ ще е предвидена компенсация?
С Лора ми е много....интересно как ще се случат нещата. Дотук е "желязната лейди", но обвивката ѝ се пропуква според мен, след всеки телефонен разговор с Борис /те основно по телефона си говорят/. Докато Драго е наживо, реален. Така че тя ще поддаде, въпросът е кое камъче ще "катурне" колата, ще има ли кекс и Борис ще разбере ли.
Но най ми е интересно с тях двамата какво ще се случи. Не искам да повярвам, поне от показано досега, че Драго не изпитва нищо положително към брат си. Не го вярвам.

# 771
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
Той на всички се разкри, а те тези всички крият един от друг не споделят...

# 772
  • Мнения: 2 108
Значи.....Лора ще спи с брата мафиот и ще забременне /защото нали все се тръшка,че не е бременна/ и няма да кажат на полицая; Полицая ще хване брат си и ще го вкара в затвора и ще отгледа детето;....това са мои измишльотини

# 773
  • Мнения: 4 706
Значи.....Лора ще спи с брата мафиот и ще забременне /защото нали все се тръшка,че не е бременна/ и няма да кажат на полицая; Полицая ще хване брат си и ще го вкара в затвора и ще отгледа детето;....това са мои измишльотини
Звучи като Пърл Харбър

# 774
  • Мнения: 7 847
Много добри измишльотини. После като излезе пак от затвора ще се  опита да убеди детето си, че му е истински баща, да го спечели и да продължи да отмъщава.
И ще стане като 'Отчаян живот".😂
Аз не гледам повече от два сезона ако ще да е най - великият сериал на планетата!

Единствено "Дървото на живота" бих гледала повече ако Милошев бе направил и другите две книги от трилогията на  В. Зарев.

# 775
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
"Отчаян живот".....Joy
"Откраднат живот". Но се получи забавно.

Аз мисля, че ако не завърши със смъртта - истинската, на един от братята, то сериалът наистина ще има втори сезон.

# 776
  • Мнения: 539
"Отчаян живот".....Joy
"Откраднат живот". Но се получи забавно.

Аз мисля, че ако не завърши със смъртта - истинската, на един от братята, то сериалът наистина ще има втори сезон.
А защо не и на двамата - аз такъв сценарий си представям, но да видим.

# 777
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
"Отчаян живот".....Joy
"Откраднат живот". Но се получи забавно.

Аз мисля, че ако не завърши със смъртта - истинската, на един от братята, то сериалът наистина ще има втори сезон.
А защо не и на двамата - аз такъв сценарий си представям, но да видим.
Ееее, не.
Много хард ми е.

# 778
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
Заповядайте в новата тема...https://www.bg-mamma.com/?topic=1256415.msg41481981#msg41481981

# 779
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
Мен ми се струва, че Драго донякъде беше искрен с баща си, искаше да покаже, че е над всички. Но за бизнеса им заедно, мисля, че ще пере пари през фирмата на баща си.

Общи условия

Активация на акаунт