Модни консултации - 47

  • 42 184
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Ако ти се дават повече пари,виж якетата на Colmar.Заслужават си.

# 31
  • Мнения: 3 640
За тази есен си взех си някои неща от намаленията във връзка с ИП - сако, пола, блуза, жилетка, шал.
Задължително ще си взема:
1. Боти на равна подметка, черни, кожа и не много над кокълчето.
2. Масленозелено палто. Мисля от Андрюс.
3. Изчистени черни слим дънки.
Скрит текст:

По темата с дънките.. аз имам някои лични критерии, по които да преценя дали едни дънки са хубави.
1. Да запазят номера си. Купувам 34 размер и искам да останат такива и след 1000 пранета - да не се разтегнат, свлечат и изкривят.
2. Да не са ми дълги. Ниска съм и винаги 10см отдолу ми се навиват.. дънките трябва да са ми добре на дължина.  
3. Голяма разлика между ханш и талия. Всичко, което ми става в ханша, ми е широко в талията. С талия 60см съм и държа дънките там са да ми перфектни.
Всички тези точки са покрити на 100% от Страдивариус! Номер 34 размер остава 34г дори и след много пране, идеална дължина е и не ми "хлапче" в талията.

*В крит текст е, че да не се приеме за реклама.

# 32
  • Мнения: 18 542
Ако ти се дават повече пари,виж якетата на Colmar.Заслужават си.
Благодаря, ще ги погледна. Проблемът ми е, че всичко е до или малко над коляното. Не знам защо не правят по-дълги...

# 33
  • Мнения: 2 763
И аз благодаря за новата тема, Агент!
Искам ново дълго палто - тъмносиво, сиво-кафяво, в краен случай- черно и още някой чифт боти - не черни, че от тях имам достатъчно, не по-високи от 6 см и удобни за много ходене. Може и още едни ботуши..... може и хубава чанта в по-свеж цвят. За есенно-зимния сезон имам черна, кафява велурена, червена, бордо и светлосиня.
За дрехи не съм мислила още, имам достатъчно, .... но не се сдържам, ако нещо ми хареса.
До момента съм взела един костюм с панталон и няколко блузки.
Жилетки обичам и къси, и дълги. По-късите нося с пола, дългите - с дънки и тениска, върху шифонена рокля до коляно, .... и под палтото в най-големите студове през зимата.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Ако ти се дават повече пари,виж якетата на Colmar.Заслужават си.
Благодаря, ще ги погледна. Проблемът ми е, че всичко е до или малко над коляното. Не знам защо не правят по-дълги...
За нищо.Има дълги.Често правят и намаления само трябва да ги дебнеш.

# 35
  • Мнения: 421
Дълго пухено яке си взех края на мин.зима от Кеnvelo, тъмно синьо. Имаха доста модели тогава. В Lee Coper също.
А по темата-искам да си купя хубаво сиво палто, вталено с копчета.

# 36
  • Мнения: 18 542
Ама дълго дълго ли? Аз съм висока 170см и търся такова, което да ми стига 10-тина см под коляното.

# 37
  • Мнения: 19 822
Мерих дълго под коляното в Zara зимата. Не го взех, защото имах твърде много зимни якета/палта, но ми хареса.

# 38
  • Мнения: 421
Ама дълго дълго ли? Аз съм висока 170см и търся такова, което да ми стига 10-тина см под коляното.
Aко е към мен въпроса- дълго е, аз съм 178см висока и ми е под коляното. Точно такова си търсех и аз.

# 39
  • Мнения: 447
За тази есен ми се ще нещо в зелено,палто и рокля(дълък ръкав,ежедневна) не съм видяла нищо такова все още.

# 40
  • София
  • Мнения: 38 439
Идвам и аз. Още не съм се настроила есенно. Може би сникърси искам.

# 41
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 748
Здравейте. Аз искам да купя и търся обувки тип оксфорд или подобни равни и ежедневни цвят горчица, коняк, камел. Много сайтове гледах, но нищо не ми хвана окото. В Габина има интересни модели, но цветът повече жълтее, отколкото да е в кафявата гама. Може и двуцветни. Нещо такова https://www.obuvki.bg/oksfordki-solo-femme-96641-05-i57-i69-03-00-bez-zloty.html
Ако сте срещали по сайтова, пишете.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Магазините на Грация предлагат такива.Имат и сайт за онлайн пазаруване.Доста потребителки ги хвалят.

# 43
  • Мнения: 445
Аз пък, за пръв път в живота си, искам офицерски ботуши, в кафяво или коняк. Още не съм го избистрила като идея.

# 44
  • Мнения: 3 266
Аз пък, за пръв път в живота си, искам офицерски ботуши, в кафяво или коняк. Още не съм го избистрила като идея.
Много ги харесвам. Имам черни такива, отгоре с кафяв кант.

Общи условия

Активация на акаунт