Модни консултации - 47

  • 42 188
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 319
Черна рокля и чанта с толкова светли обувки не ми се връзват хич.
За модела, едно към едно с мнението на Сиси съм.
Ако искаш да не останат необути, пробвай с дънки и чанта в бордо. Може пък да се получи.

# 736
  • Благоевград
  • Мнения: 2 860
Обувките са стар модел. Купих ги миналата година по това време от разпродажба на фирмен магазин за 10 лв. Идеята с чанта в цвят бордо много ми допада. Но нямам такава 😁
Не обичам по мен да има много цветове, не съм добра в съчетаването и не смея да експериментирам.

# 737
  • Мнения: 3 640
Не се обиждай, но личи, че са 10лв.
На твое място бих ги оставила необувани. Да бяха някакви по-впечатляващи, да се занимавам да търся чанта, но в този случай - не. 🙂

# 738
  • Мнения: 7 703
Тези ланци имаха плах опит за завръщане преди около 4- 5 години и тенденцията много ми хареса. Но не съм ги носила върху дрехи, а при мен загадъчно се подаваха под ризи или връхни дрехи с яки. Но и плетките бяха по- различни.

All saints имат наистина страхотни кройки и модели, изработката на всичко тяхно, което съм имала до момента, е била на ниво. Фен съм им по принцип, дори пред витрините на магазините им съм способна да прекарам известно време в унес. Flushed  

Нали видяхте, че и балеринките излизат пак Wink
Наистина? Пропуснала съм. Както стана ясно, не съм фен.

Последна редакция: вт, 22 сеп 2020, 23:35 от TuЛи

# 739
  • Мнения: 18 542
Да сте чували тази марка Goosecraft?

www.goosecraft.com/

# 740
  • Мнения: 948
Аз не съм. Не са им лоши кожените якета. Има симпатично зелено.

# 741
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Имам един много интересен "ланец", който съм носила твърде рядко и само лятото. Търсих му свястна снимка, но не намерих, а тук не се вижда хубаво



С нещо като ръкави е и стои много ефектно.

# 742
  • Мнения: 2 435
Да сте чували тази марка Goosecraft?

www.goosecraft.com/
Дааа, имам велурена риза в бежаво. Добри са кожите им.

Също така вчера се сетих, че преди години бях поръчвала едно яке бомбър на All Saints, перфектно изпълнение беше, но бомбър.

# 743
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Аз нещо изтървах нишката. На какво викате ланец и какъв е този ланец с нещо като ръкави, който показва Ондин?

# 744
  • Мнения: 5 699
Тарти,на чернобялата снимка се вижда. Ланец аз лично не бих го нарекла. По-скоро е колие, което слиза надолу по ръцете. Интересно бижу е,но наистина е за специални поводи.

# 745
  • Бостън
  • Мнения: 13 482
A, проблемът е в главите ни и годините ни Wink
Дърти ли ни нарече Sweat Smile

И аз поръчах тези в момент на умопомрачение. Още не са пристигнали, но вече съм се навила да ги връщам.
Скрит текст:

Знаех си, че от половин дума ще се разберем... Grinning Но ако "дърти" е твърде брутално за някой можем да го сменим на "жени със спомени за други модни трендове и цикли" Sweat Smile

Виж какво мернах преди малко и се сетих за твоят покупка:


Опаааа, ама ние сме на 50 страница... сега ще пусна една нова тема, кажете за какво да си говорим с нея!?

НОВАТА ТЕМА

Последна редакция: ср, 23 сеп 2020, 18:21 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт