Септември наближава вече, чакаме те, мъничко човече! Тема 7 (2020)

  • 35 135
  • 561
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 716
Зависи от болницата, обикновено се споменава в списъка с нужни вещи. Жаси, извинявай ако съм запомнила грешно - ти май беше в МД София, или? Там дават дрешките и дори се карат, ако носиш свои. Само за изписването се носят.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 470
Ти също ли ще си в Пълмед ?
За бебчо всичко е от болницата, ако нещо друго ти трябва, може и на лично да ми пишеш.

# 77
  • Мнения: 1 155
Здравейте, днес в 9:50 се роди синът ми Георги 3,700кг 52см нормално раждане.
Ще разказвам..

Последна редакция: ср, 26 авг 2020, 14:07 от ioni_666

# 78
  • Мнения: 1 716
Честит Павел! Юнак! Бързо възстановяване 🌷🌷🌷🌷🌷

# 79
  • Мнения: 231
Честито, Йони! Бъдете здрави! 🎉❤👶🏻
Здравейте, днес в 9:50 се роди синът ми Павел, 3,700кг 52см нормално раждане.
Ще разказвам..

# 80
  • Мнения: 363
Честито на новодошлите бебоци, да са живи и здрави ❤️

Аз имам менструални болки, като се преуморя, миналата вечер не отминаха мн време, чак на сутринта като се наспах бях по-добре. Ама на мен ми е рано още за раждане, 35та седмица съм.

Аз се чувствам ужасно с тази бременност, емоционално съм развалина, рева за най-малкото, а таткото не ми помага с разбиране, даже понякога, като ме види ядосана или сърдита, продължава да налива масло в огъня и се караме доста.

Хванала ме е лудост да чистя маниакално, с баткото такова нещо нямаше 😅

# 81
  • Мнения: 231
Йони, Честито бебче! Да бъде много здрав малкия Павел и от сърце ти пожелавам да ви донесе много радост у дома за да превъзмогнеш по леко трудностите, които имаш.
Ще чакам с нетърпение разказа ти! Ти в Аг или Окръжна раждаш?

Аз днес съм се метнала стабилно да чистя, да оправям, довечера ще си пия и рициновото масло и се надявам утре или най късно в петък да се похваля и аз.


[/b][/b]
Здравейте, днес в 9:50 се роди синът ми Павел, 3,700кг 52см нормално раждане.
Ще разказвам..

# 82
  • София
  • Мнения: 3 212
Честито, Йони Simple Smile
Бързо възстановяване!

# 83
  • Мнения: 635
Йони честито бебче. Нека ви донесе само радост, и всичко лошо да си замине. Ти от Варна ли беше?
 Аз всеки ден получавам болезнени контракции, и тъкмо си викам айде почва се да влизам в банята, и хоп всичко отминава. Малко след това с извинение отивам по голяма нужда. Толкова ме плашеха че ще родя пак преждевременно, а то май ще пренося.
Вече нямам търпение да се роди и да го гушкам, но това чакане и неведение кога ще тръгне ме убива.
Много се надявам да се похваля и аз скоро, само да не е днес, че каката ми е именничка.

# 84
  • Мнения: 1 155
Благодаря ви!
Редактирах коментара, защото променихме името на Георги. Излишен ми е стреса в момента, за да се сърдят роднини.
Вчера на обяд започнаха болки е слабините. Вечерта не можех да легна. Е 2:30 чух пук , потекоха води, усетих контракция високо в корема.
Отидох с 4см разкритие. Но явно не съм достатъчно смела и прекарах времето лежейки. По-бавно се случиха нещата. 3-4 контракции с по 3 напъна и бебето излезе в 9:45. Вече хапнах, изкъпах се и двамата се гледаме.

# 85
  • Мнения: 1 716
Те пък намериха за какво да се сърдят... Аман от драми излишни.
Йони, почивка и бебето, друго важно няма. Гуш!

# 86
  • Мнения: 142
Благодаря ви!
Редактирах коментара, защото променихме името на Георги. Излишен ми е стреса в момента, за да се сърдят роднини.
Вчера на обяд започнаха болки е слабините. Вечерта не можех да легна. Е 2:30 чух пук , потекоха води, усетих контракция високо в корема.
Отидох с 4см разкритие. Но явно не съм достатъчно смела и прекарах времето лежейки. По-бавно се случиха нещата. 3-4 контракции с по 3 напъна и бебето излезе в 9:45. Вече хапнах, изкъпах се и двамата се гледаме.

Честито! Да жив и здрав малкия, много щастлив и успешен в живота! YumHeart Exl Хубаво е, че всичко е минало бързо и сега вече се радвате на времето заедно! Simple Smile

# 87
  • Мнения: 1 155
Родих в държавна болница в Търговище. Много съм доволна и от двете раждания тук, от екипите, обстановката.
Имах късмета да родя при следващият АГ, който приключи смяна, но се върна.

# 88
  • Мнения: 264
Честито, Йони! Да е жив и здрав малкия юнак 💙

# 89
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Честито Йони! Здрав и с късмет да расте малкия юнак! Чудесни мерки си има!  ❤ Бързо възстановяване на теб и да не те ядосва родата 🤗

Общи условия

Активация на акаунт