Приморско 2020 г. - море, весело лято и хубави емоции! - 2

  • 22 663
  • 147
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 723
Как по плажовете от към навалица, поприбраха ли се, или
си е задръстване ?
Навалица е

# 91
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 649
Как по плажовете от към навалица, поприбраха ли се, или
си е задръстване ?
Навалица е
Днес на Перла беше голяма навалица. След вчерашния дъжд, днес морето е малко по-бурно и до 9.30 плажът се напълни доста. 2 минути след като освободихме шезлонгите, вече бяха заети. По пътя към Перла нямаше изобщо къде да се спре. Ние сме тук от четвъртък, тогава беше по-спокойно.

# 92
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, днес беше голяма навалица навсякъде. Всички заведения бяха пълни, едва успяхме да седнем в Анита. Между другото препоръчвам, много добра кухня.

# 93
  • В.Търново
  • Мнения: 6 662
Знаете ли дали тази сграда дава стаи под наем или е семеен хотел. Име и телефон за връзка? В дясно от нея синята сграда е хотел Релакс.

# 94
  • Мнения: 9 123
Това май е сграда с ресторантите отдолу , отгоре са стаи под наем и по спомен май са два залепени хотела на калкан или как се казва, не съм много сигурна. Но, отдолу е ресторант мисля, това е до входа на северния плаж -първия вход до морската алея. Така ми се струва, имаше си име, но не го помня. Обадете се в хотел Релакс и питайте, ще ви кажат как се казва, но е шумно там и мисля си мирише на храна цял ден.
А може и да се бъркам, не съм сигурна, че това е онзи Релакс , който си мисля, бе обърках се. Това срещу него трябва да хотел Перла (за мястото , ако е това , значи съм права)

# 95
  • В.Търново
  • Мнения: 6 662
Да, точно хотел Релакс е, за който си мислиш, до северния плаж.Последно в Релакса бях началото на юни 2019г. и нищо не работеше тогава в Приморско. Тук-таме 2-3 заведения само.Та, тази сграда, за която питам нямаше никаква табела отпред и изглеждаше като фамилна голяма къща.
Не знам колко ще е редно да звънна в Релакс да ги разпитам, нали тия ще са им конкуренти.

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Завиждам на тези, които сте в Приморско. Аз тази година бях три пъти на море там и пак ми се ходи.

# 97
  • Мнения: 109
Знаете ли дали тази сграда дава стаи под наем или е семеен хотел. Име и телефон за връзка? В дясно от нея синята сграда е хотел Релакс.

[/img]
Това е в момента. Не зная тази табелка за свободни стаи дали е за тази къща, но се намира на едно от магазинчетата

# 98
  • Мнения: 109
[/img]
Знаете ли дали тази сграда дава стаи под наем или е семеен хотел. Име и телефон за връзка? В дясно от нея синята сграда е хотел Релакс.

[/img]
Това е в момента. Не зная тази табелка за свободни стаи дали е за тази къща, но се намира на едно от магазинчетата

# 99
  • Мнения: 109
Дами, защо снимките ми не се виждат?

# 100
  • Мнения: 9 123
Може би снимките не се виждат, защото не потвъждаваш след като качиш, трябва да изчакаш и пак да потвърдиш, понякога не се вижда от телефона и мислиш, че се е качила. Може и друг да е проблемът, не знам, на мен също не ми се получава винаги.

# 101
  • Мнения: 109
Може би снимките не се виждат, защото не потвъждаваш след като качиш, трябва да изчакаш и пак да потвърдиш, понякога не се вижда от телефона и мислиш, че се е качила. Може и друг да е проблемът, не знам, на мен също не ми се получава винаги.
Благодаря! Да, от телефон пиша.Исках да помогна. Ще обясня тогава. Видях къщата, за която се интересуват. На едно от магазинчетата към нея има табела "свободни стаи" и тел 0893670321.Попитах една баба, която беше пред къщата дали се дава под наем, тя каза, че се дават апартаменти. Това е. Ако съм била полезна, ще се радвам

# 102
  • В.Търново
  • Мнения: 6 662
Благодаря! На лични ми пратиха и друг номер.Ще си запиша и двата. Simple Smile

# 103
  • Мнения: 120
Да, днес беше голяма навалица навсякъде. Всички заведения бяха пълни, едва успяхме да седнем в Анита. Между другото препоръчвам, много добра кухня.

И ние вчера похапнахме вкусно при Анита. Не бяхме  ходили години  от години. Кухнята е на ниво, а задушените картофки бяха фантастични. Simple Smile Масово заведения не работят за обяд. Отварят само за вечеря. Странна политика.
Много повече хора имаше на Перла спрямо юли-август, дали заради триатлона, или почиващите през септември.
Позволено ли е къмпингуването в гората на Перла?  Има доста палатки и каравани. Предполагам са на служители  заети със състезанието.

# 104
  • Мнения: 885
Позволено ли е къмпингуването в гората на Перла?  Има доста палатки и каравани. Предполагам са на служители  заети със състезанието.
Забранено е от доста години, но въпросът е кой и как следи за спазване на забраната. При подобни прояви в слаб сезон общината си затваря очите, защото, ако забрани къмпингуването ще изгони състезанието и Приморско ще пропусне приходи.

Общи условия

Активация на акаунт