Майски щъркелови доставки 2021

  • 26 912
  • 739
  •   2
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 63
С първата бременност се следях в Токуда, но на частно, раждах там и като цяло съм доволна от специалистите и самата болница. В Токуда по здравна каса обаче часовете са заети с месеци наред.
Също така с първата бременност нямах почти никакви симптоми.
Сега с тази почти всеки ден ми се гади, но без повръщане. Чувствам се отпаднала и сънлива.

# 76
  • София
  • Мнения: 23 115
Аз също се следя платено. Иначе днес бях на лекар и вече сакчето е 11 мм и се вижда жълтъчно мехурче. Дай Боже всичко да е наред за в бъдеще.
   Аз имам болки от време на време. Иначе много започнаха да ме болят гърдите, никога не са ме болели така. Гадене и повръщане нямам, ама като бях бременна с дъщеря ми повръщах от 4 до 6 м, така че не се знае. 😀

# 77
  • Мнения: 94
Относно Токуда - следих се там по здравна каса първата бременност, и мисля сега по същия начин. В петък си записах час за края на месеца, така че с добро планиране става горе долу. Малко са кисели зачислените по здравна каса лекари, но аз и нямах особени очаквания, така че съм ок. Фетална също си записах, дадоха ми за началото на октомври първи възможен час пак в Токуда.

# 78
  • Мнения: 205
Здравейте бъдещи мамчета! Мислех да пиша ли, да не пиша ли, но и аз като някои други -  не издържах. На 31 години съм, правим опити от година и малко, октомври 2019 имах БХ, след нея почивка месец, после отново опити до май месец когато си пуснах пълни изследвания и се оказа че съм с Хашимото и много високо ТСХ и пролактин, започнах лечение и си казах че няма да бързаме ще чакам да регулирам нещата, не следях овулаци, нито БТ и чудото се случи. Последния ми цъкъл е 25.07, чаках М на 23.08 но след няколко дни закъснение се видя положителния тест, на 03.09 бях на преглед видя се сакче, потвърди се бременност, следващата седмица отново съм при АГ, по календар се падам с термин 30.04 а на други калкулатори за бременност 02.05 и реших да се запиша при Вас. Надявам се да ме приемете  и да си бъдем полезни, първа бременност ми е и съм с много смесени чувства, притеснена, развълнувана, щастлива.. Успех на всички, които им предстоят прегледи и дай боже 9 месеца да си  бременеем без проблемно Hug Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 44
Здравейте отново!
В събота след няколко положителни теста за бременност не видяхме сакче в матката, а задържан фоликул.Бах5+0седм.
Днес 5+3 пуснах кръвен и ето резултата:
В четвъртък ще пусна още един кръвен.
Искрено се надявам да е късна овулация, а не нещо друго🤞🏻

# 80
  • Мнения: 54
Здравейте отново!
В събота след няколко положителни теста за бременност не видяхме сакче в матката, а задържан фоликул.Бах5+0седм.
Днес 5+3 пуснах кръвен и ето резултата:
В четвъртък ще пусна още един кръвен.
Искрено се надявам да е късна овулация, а не нещо друго🤞🏻
Пожелавам ти от сърце всичко да е наред с малката точица 🙏

# 81
  • Мнения: 44
Вече мога да се похваля с точицата !
Плодно сакче в матката 7мм, отговарящо на 5.2седмица, аз съм 5.3 според календара. Док. каза, че всичко изглежда нормално за сега.
Задържания фуликул си е още там, но според док. не е проблем.
Дано точицата си расте и скоро да чуем сърчице💕.
Пожелавам безпроблемна и лека бременност на всички бъдещи и настоящи мами до финал!

# 82
  • София
  • Мнения: 109
Здравейте и от мен! Не знам дали съм за тук, но съм с два положителни теста, макар и със слаби втори черти. Първа бременност ще ми е, на 28 съм( бая зелена съм във всичко свързано със бременността Sweat Smile)
Все още не съм ходила на преглед, тъй като след като поизчетох из форума, ми е рано. Днес трябваше да ми дойде.Имам само леко болезнени гърди и отвреме на време придърпване около яйчниците.
Сметнах по календар, ако всичко е наред живот и здраве, термина е 17.05.и че се водя в 4 г.с
Пия фолиева киселина и други витамини.
Ако не ми дойде до края на тази седмица, ще си запиша час в Щерев. Дали е добър изборът ми?

# 83
  • София
  • Мнения: 23 115
Аз също ходя там. Simple Smile

# 84
  • Мнения: 184
Вече мога да се похваля с точицата !
Плодно сакче в матката 7мм, отговарящо на 5.2седмица, аз съм 5.3 според календара. Док. каза, че всичко изглежда нормално за сега.
Задържания фуликул си е още там, но според док. не е проблем.
Дано точицата си расте и скоро да чуем сърчице💕.
Супер! Дано всичко е наред- с теб, Hera, с всички ни!
Момичета има ли някой отзиви за Св. София на бул. България, Св. Петка до 20 ДКЦ или Неоклиник? Идва време за преглед, аз още не съм запазила никъде час.

# 85
  • Мнения: 63
Вече мога да се похваля с точицата !
Плодно сакче в матката 7мм, отговарящо на 5.2седмица, аз съм 5.3 според календара. Док. каза, че всичко изглежда нормално за сега.
Задържания фуликул си е още там, но според док. не е проблем.
Дано точицата си расте и скоро да чуем сърчице💕.
Супер! Дано всичко е наред- с теб, Hera, с всички ни!
Момичета има ли някой отзиви за Св. София на бул. България, Св. Петка до 20 ДКЦ или Неоклиник? Идва време за преглед, аз още не съм запазила никъде час.

Привет, Ema 😊 Аз на практика се следях при доктор Сигридов и честчичко посещавах Св. Петка. В неговия списък, с препоръчани доктори за фетална морфология конкретно, са д-р Стратиева и д-р Богданова. Има много положителни мнения и за двете,повече май за втората(защото разбира се тук там се намира и някое не особено ласкаво,а тя приема пациенти И в Токуда). Мисля,че водят и ЖК, но не съм сигурна. Винаги е било стълкновение от мамчета,така че не съм сигурна към момента колко по-ранно записват часове😋

Последна редакция: ср, 09 сеп 2020, 08:02 от Gilli

# 86
  • Мнения: 79
Здравейте!
Вчера бях на лекар и бременността се потвърди. Видяхме точицата 😊
Друго се чудя обаче. Вика ме след две седмици пак, като каза, че тогава ще ми направи картон. Означава ли това, че трябва да се следя при нея? Като цяло съм доволна от този лекар. И преди бременността съм ходила няколко пъти при нея, но мислех за раждане и евентуално следене в една специализирана АГ клиника.

# 87
  • Мнения: 63
Здравейте!
Вчера бях на лекар и бременността се потвърди. Видяхме точицата 😊
Друго се чудя обаче. Вика ме след две седмици пак, като каза, че тогава ще ми направи картон. Означава ли това, че трябва да се следя при нея? Като цяло съм доволна от този лекар. И преди бременността съм ходила няколко пъти при нея, но мислех за раждане и евентуално следене в една специализирана АГ клиника.
Хей,честита точица❤
Можеш да се следиш където пожелаеш ✌🏼 Просто ако все пак,някой ден, отидеш при същата по някакъв повод,ще ѝ споделиш,ме си избрала специализирана АГ клиника за следене : ))

# 88
  • Мнения: 184

Привет, Ema 😊 Аз на практика се следях при доктор Сигридов и честчичко посещавах Св. Петка. В неговия списък, с препоръчани доктори за фетална морфология конкретно, са д-р Стратиева и д-р Богданова. Има много положителни мнения и за двете,повече май за втората(защото разбира се тук там се намира и някое не особено ласкаво,а тя приема пациенти И в Токуда). Мисля,че водят и ЖК, но не съм сигурна. Винаги е било стълкновение от мамчета,така че не съм сигурна към момента колко по-ранно записват часове😋
Gilli, благодаря за информацията.Flowers Hibiscus

# 89
  • Мнения: 714

Привет, Ema 😊 Аз на практика се следях при доктор Сигридов и честчичко посещавах Св. Петка. В неговия списък, с препоръчани доктори за фетална морфология конкретно, са д-р Стратиева и д-р Богданова. Има много положителни мнения и за двете,повече май за втората(защото разбира се тук там се намира и някое не особено ласкаво,а тя приема пациенти И в Токуда). Мисля,че водят и ЖК, но не съм сигурна. Винаги е било стълкновение от мамчета,така че не съм сигурна към момента колко по-ранно записват часове😋
Gilli, благодаря за информацията.Flowers Hibiscus
+1 за д-р Богданова. Била съм на ФМ при нея 2013/2014. Раждах при майка й (д-р Димова/МБАЛ Надежда)
Сега си запазих час за Арабаджиева (която Сигридов също препоръчва), за първите прегледи.

Общи условия

Активация на акаунт