Странни номера?

  • 15 526
  • 16
  •   1
Отговори
  • Drammen, Norge
  • Мнения: 76
Здравейте, не знам темата дали е за тук, ако не е преместете я, моля!
Преди малко ми звъня номер 0879586896, но затворих, защото играех и като опитах да звънна ме отхвърля, без да кажат нищо. 5 минути по късно звъня този 0892244053 вдигнах веднага чуваше се някой да си говори и веднага ми затвориха, като пробвах да звънна пак така отхвърляне без нищо. На някого да му се е случвало, знае ли някой нещо по въпроса?

# 1
  • Мнения: 40 752
http://www.nomer-sms.com/0879586896

Другия не го намирам.

# 2
  • Мнения: 12 725
На мен ми се е случвало да ми звънят някакви хора и после да не мога да върна обаждане, нямам обяснение. Предполагам, че е някаква измама, например с цел да се набуташ с пари.

# 3
  • Мнения: 6
Здравейте, не знам темата дали е за тук, ако не е преместете я, моля!
Преди малко ми звъня номер 0879586896, но затворих, защото играех и като опитах да звънна ме отхвърля, без да кажат нищо. 5 минути по късно звъня този 0892244053 вдигнах веднага чуваше се някой да си говори и веднага ми затвориха, като пробвах да звънна пак така отхвърляне без нищо. На някого да му се е случвало, знае ли някой нещо по въпроса?
Днес и при мен така
0892244053

!!!

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте,
Толкова отдавна не съм писала в този форум, че съм си загубила регистрацията и се наложи да си направя нова, защото на мен днес ми се случи същото с въпросните 2 телефона, но разкрих "мистерията" и прецених, че ще помогна с тази информация.

Та, я сега си помислете дали не сте си направили поръчки в онлайн магазина на аптека Ремедиум? Защото след като имах неотговорено повикване от 0892244053 и звънях няколко пъти и даваше все заето потърсих в нета и открих тази тема. Блокирах номера след прочетеното, обаче.... около час по-късно ми звънна телефона с номер 0879586896, който не бях запомнила от тази тема и вдигнах, защото ми се бави поръчката от аптеката, което не е типично и предположих, че са те. Една мила девойка ми обясни, че липсва един от продуктите и да си избера друг или да ми върнат парите. Като затворих реших да проверя пак тук и втория номер. Та -  СЪВПАДЕНИЕ!:smile:

# 5
  • Мнения: 383
Търси ме този номер 029060776, но не можах да вдигна. Като го набрах отново ми казва нещо от сорта, че номерът е грешен.
Кой би могъл да е?

# 6
  • Мнения: 650
Измамници, копирай номера в Гугъл и виж какво пише Simple Smile

# 7
  • Drammen, Norge
  • Мнения: 76
Здравейте,
Толкова отдавна не съм писала в този форум, че съм си загубила регистрацията и се наложи да си направя нова, защото на мен днес ми се случи същото с въпросните 2 телефона, но разкрих "мистерията" и прецених, че ще помогна с тази информация.

Та, я сега си помислете дали не сте си направили поръчки в онлайн магазина на аптека Ремедиум? Защото след като имах неотговорено повикване от 0892244053 и звънях няколко пъти и даваше все заето потърсих в нета и открих тази тема. Блокирах номера след прочетеното, обаче.... около час по-късно ми звънна телефона с номер 0879586896, който не бях запомнила от тази тема и вдигнах, защото ми се бави поръчката от аптеката, което не е типично и предположих, че са те. Една мила девойка ми обясни, че липсва един от продуктите и да си избера друг или да ми върнат парите. Като затворих реших да проверя пак тук и втория номер. Та -  СЪВПАДЕНИЕ!:smile:

Много полезна информация, но аз живея в Норвегия вече година и нещо и нямам нищо общо с България освен приятели и далечни роднини, които са там, дори и бг номер нямам и не съм правила поръчки от това посочено място от Вас. Иначе благодаря инфото Ви.

# 8
  • Мнения: 4
Здравейте,мами
Аз съм нова скоро ще съм в групата на мамите или по точно чакаме август.Имаме един въпрос знаете ли на кой може да е този номер 0882944075.Звъни ми преди 2 седмици и тази 2 пъти се не уцелвам и връщам обаждане,но не дига,звънял е веднъж мисля и на мъжа ми.Дали е от някоя институция или банка?Реално си е нормален gsm или са някакви измамници и изобщо повече да не се обаждам.Нещо съм депресирана вече с тези обаждания не стига,че сме затворени,а само ме тормозят с разни предложения  банки и тем подобни,даже миналата година ми изкара акъла някакъв с някакви суми и не внесен лизинг,а после се оказа грешка

Ще се радвам ако ми дадете мнение или инфо за номера

# 9
  • Мнения: 2 039
Не се обаждайте! Който има зор,ще ви намери.

# 10
  • Мнения: 4
Да благодаря,но и аз се чудя,да звъни на мен и на мъжа ми е леко странно ама те някои фирми,а даже и институции са много досадни

# 11
  • Мнения: 64
Търси ме този номер 029060776, но не можах да вдигна. Като го набрах отново ми казва нещо от сорта, че номерът е грешен.
Кой би могъл да е?
И на мен днес звъняха ,вдигнах и мълчат. След един час отново звъннаха,но не вдигнах. Като набера казват,че номерът не може да бъде избран.
+35929060776!

# 12
  • Мнения: 383
Търси ме този номер 029060776, но не можах да вдигна. Като го набрах отново ми казва нещо от сорта, че номерът е грешен.
Кой би могъл да е?
И на мен днес звъняха ,вдигнах и мълчат. След един час отново звъннаха,но не вдигнах. Като набера казват,че номерът не може да бъде избран.
+35929060776!


Всъщност мисля, че това бяха от Вемакс. Звъняха ми няколко пъти пак около този ден. Беше във връзка тяхна презентация по скайп. Мисля че, всеки път обаче звъняха от различни телефони. Thinking

# 13
  • Мнения: 2 820
И на мен вчера са ми звъняли от същия номер, но не съм си чула телефона. Преди да върна обаждането реших да пусна номера за проверка и излезе в тази тема и в сайта "Кой ме търси". Направо го блокирах.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 196
От подобен номер ми звъняха от Софийска вода

Общи условия

Активация на акаунт