Идея за подарък?

  • 845
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 188
Здравейте! Минавам направо към темата на 26 съм поканена на рожден ден, на приятелка, която навършва 43 години, обаче нямам никаква идея за подарък. Силно вярваща християнка е. Ще помоля за някакви идеи. Благодаря на всички, които ще отделят от времето си.

# 1
  • Мнения: 5 037
Дай и сумата,която си предвидила за подарък в плик.Така ще си купи каквото и хареса или ако има нужда от нещо.

# 2
  • Мнения: 2 039
Може да и подариш икона , но купена от църква.Ако ти се струва банално,ваучер от магазин в който знаеш ,че пазарува винаги върши работа.

# 3
  • Мнения: 977
Екскурзия до Рилския манастир,ако не е била. Икона,осветена,също може.

# 4
  • Мнения: 2 755
До каква сума трябва да е подаръкът?

# 5
  • Мнения: 188
До каква сума трябва да е подаръкът?
Ами максимум 40

# 6
  • Мнения: 188
Искам днес да го взема, понеже другите дни съм на работа цял ден и няма как да се случи

# 7
  • Мнения: 521
Ваучер за любим магазин или ваучер за някое козметично студио, където да си направи разкрасителни процедури или да отиде на масаж.

# 8
  • Мнения: 188
Ваучер за любим магазин или ваучер за някое козметично студио, където да си направи разкрасителни процедури или да отиде на масаж.
И на мен ми допада най-много идеята за ваучер за масаж.

# 9
  • Мнения: 5 037
За някои хора масажите са противопоказни, идеята е хубава,но трябва предварително да пита рожденичката.

# 10
  • Мнения: 188
За някои хора масажите са противопоказни, идеята е хубава,но трябва предварително да пита рожденичката.
Само това съм сигурна, че ще и хареса понеже все казва "да има някой да ми разтрие гърба" и преди 2 месеца ходи натакъв

# 11
  • Мнения: 5 037
В такъв случай това е най-добрия подарък.

Общи условия

Активация на акаунт