Настъпи лятото - любовният сезон, бременните тук ще сме милион! ~бебеправене 378~

  • 28 263
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 648
Honeyy, честито ❤ Все така хубави новини да ни носиш!

# 736
  • София
  • Мнения: 646
Honey, така ме развълнува Heart Eyes Желая ти още много прекрасни емоции по време на бременността, и след това.

# 737
  • Мнения: 666
Хелоууу! Доста сте изписали! Честито на печелившите, а на чакащите успех! 🍀
При мен доста емоции се насъбраха напоследък и имаше сълзи от мъка, яд, но пък и от радост! Така де - трябва да има баланс във вселената! Неуспешна Б,  ходения по училища, интервюта, надежди, откази, ред сълзи, ред сополи .... И така. Останах си безработна и НЕбременна. Кофти. Но пък дойде първият учебен ден за моето момче и цялото вълнение в очите му... лекуват всяка болка! И така - поне ще съм си вкъщи и ще му помагам в това ново приключение за него! ❤ Междувременно си чакам Ц, да пускам изследванията и обратно на фронта! 🍒

# 738
  • Мнения: 341
Черешке, след буря винаги изгрява слънце, сигурна съм, че скоро ще изгрее и за теб във всеки един аспект- бебе, работа Heartbeat Кураж и стискане на зъби, нещата ще се подредят!

И аз се присъединявам към Хънчето- ние вчера също чухме сърчице, аз съм в 7 седмица днес точно, докторът каза, че върви с няколко дни напред героят, предполагам, че заради ранната овулация. Още ме държи напрежението и притеснението заради тромбофилиите, но като цяло емоцията е несравнима Animal Speak No Evil

# 739
  • Мнения: 702
Честито сърчице и на теб ❤️! Дано все така хубави новини да има 🤗

Черешке, след буря винаги изгрява слънце, сигурна съм, че скоро ще изгрее и за теб във всеки един аспект- бебе, работа Heartbeat Кураж и стискане на зъби, нещата ще се подредят!

И аз се присъединявам към Хънчето- ние вчера също чухме сърчице, аз съм в 7 седмица днес точно, докторът каза, че върви с няколко дни напред героят, предполагам, че заради ранната овулация. Още ме държи напрежението и притеснението заради тромбофилиите, но като цяло емоцията е несравнима Animal Speak No Evil

# 740
  • София
  • Мнения: 648
Рокси,честито сърчице и от мен🤗🤗🤗
Чери,на теб честит първолак! Да е здрав и много успешен в училище. А на мама занапред само хубави емоции с нова работа и с пухкава мечта!

# 741
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Честити сърцица, момичета!
За ОГТТ и моето бе с инсулин,но само на 0,60 и 120 мин. И докато захарта влезе в норма,той остана по-висок.Не знам дали ако имах и на 180 мин щеше да е в норма.
Рали,исках да ти пиша ЛС,но си ги забранила.
Чери,дето се вика всяко зло за добро-сега ще изживееш едни прекрасни мигове с детенцето си.
Хайде момичета сега се правят рачета,а ние сме прекрасни,та ви орисвам да си направите поне по 1, особено тези дето са повече от година тук(то и аз влизам в това число ,но пък си имам вече раче,ще съм доволна и на лъвче,че стимулацията ми се очертава за края на октомври,дори да ми дадат до 15 дни заповед  Simple Smile )

# 742
  • София
  • Мнения: 22 947
Дъщеря ми трябваше да е телец по термин, но се роди 4 дена преди него и е овен. Grin
 Сега дай Боже всичко да е наред пак телец се очертава. Викам на ММ явно докато не стане телец няма да мирясам. Любима зодия ми е. Simple Smile

# 743
  • София
  • Мнения: 2 087
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА. Flowers Maple LeafFlowers Maple LeafFlowers Maple Leaf

Общи условия

Активация на акаунт