На море в Гърция 2020 - VII

  • 47 400
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 113
Мариана,
может да идете на плажа от другата страна на Неос Мармарас (към Порто Карас, след стадиона се слиза) - той е съвършено пясъчен, макар че е тесен и може да е доста пренаселен.
Също Калогрия в посока Никити. И Агиос Йоанис, но там застрояваха много сериозно, последно съм била през зимата и не знам какъв е достъпът до плажа.

# 61
  • Мнения: 9 547
Параход, а в района на Никити има ли ненаселени плитки пясъчни плажове без чадъри? може и от другата страна към Вурвуру. Ходила съм преди години и не знам сега как е, а моя близка сега е там с малко дете и две кучета и се чудят накъде да поемат.

# 62
  • Мнения: 646
Благодаря, Параход bouquet
Не държа да е близо до нас, мислим да сменим хотела и се оглеждам за апартамент/хотел на първа линия на пясъчен плаж Simple Smile гледам хубави плажове, но на повечето се ходи с кола. Ще пообиколим днес следобед в района на Агиос Йоанис.
Ако имате и други предложения ще се радвам да ги споделите Hug

# 63
  • Мнения: 11 113
Параход, а в района на Никити има ли ненаселени плитки пясъчни плажове без чадъри?
Според мен без чадъри няма. Вижте Кастри веднага след вилната зона, но не вярвам да е без чадъри и той вече.
Можете на юг да слезете към Аретес и Тристиника, там има и бийч барове тук-там, но и километрични празни плажове. Но не са особено плитки. От другата страна - Трани Амуда има голяма свободна зона, той вече е по-плитък.

# 64
  • Мнения: 1 148
А Каламици? То е съвсем на юг, но щом ще сменяте хотела, предполагам не е проблем. Имаше една Ирини хаус, до която не успяхме да се доредим за места миналата година - на първа линия е и изглежда много добре и на живо. То там и по-назад да си, разстоянията са малки.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Момичета, моля помагайте! Препоръчайте ми пясъчен плаж на Ситония, който да е с шезлонзи и да е плитък. Мястото, където сме в момента - Парадисос Бийч не ни харесва достатъчно много, че да сме тук още една седмица и ни се иска да намерим нещо по-добро.
Благодаря предварително на всички Hug

Като бяхме на Ситония, от всички посетени плажове най-много ни допадна Platanitsi Beach / Camping, особено частта до скалите, точно пред Africafe Beach Bar. Simple Smile
Но наоколо не знам дали има хотели / вили...

# 66
  • Мнения: 10
Koviou не е лош плаж и има хотел и апартаменти в непосредствена близост.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 2 139
Да попитам на някой случвало ли му се е сега в тази ковит обстановка собствениците на хотела да ви казват да не пускате климатик "за ваше добро е да не се разболеете", а в стаята да са ви оставили дистанционното на климатика, който изстудява само вашата стая? Малко вчера ни вдигнаха нервите собствениците на Етхалея. Първо заради рестрикциите стаята ни ще се почиства само когато ние кажем и ние понеже сме толерантни помолихме на петия ден да се почисти. Обвиниха ни че държим пуснат климатика през деня когато ни няма и държим затворено, което е лъжа. Пускаме го само вечер, защото понякога много духа и е шумно пък и ни е топло на отворен прозорец и въпреки мрежата за комари не искаме да ни хапят вечер. Чувстваме се малко като втора категория. А другите гости са немци и италианци дошли със самолет, но явно собствениците не се страхуват от тях,че ще ги разболеят Rage

# 68
  • Мнения: 11 113
Ковиу ми е любим, но там има доста камъни, а те изрично питаха за пясъчен. Иначе на плажа е доста компромисният хотел Makednos, а вилите/семейните хотелчета са отвъд главния път, трябва да се пресича за плажа, а имат и още един проблем - водоснабдяването не е перфектно (поне преди няколко години не беше).

# 69
  • Мнения: 92
Марияна,

Може да се огледаш и за Сарти, най-южната част на селцето. Плажът там е един от най-добрите, намиращи се в населено място. Сега е и доста спокойно, избор от добри бийч барове и свободна зона. Ситуацията в момента Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 3 423
Здравейте,

Прочетох назад, но не намерих информация, правят ли се в някоя лаборатория семейни тестове, или пул тестове все още?

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте,

Прочетох назад, но не намерих информация, правят ли се в някоя лаборатория семейни тестове, или пул тестове все още?
Това е откровена лъжа. Почти на всяка страница се споменава Писанец в Пловдив и пул тестовете , с които десетки българи почиваха в Гърция тази година.

# 72
  • Мнения: 9 547
Момичета, моля помагайте! Препоръчайте ми пясъчен плаж на Ситония, който да е с шезлонзи и да е плитък. Мястото, където сме в момента - Парадисос Бийч не ни харесва достатъчно много, че да сме тук още една седмица и ни се иска да намерим нещо по-добро.
Благодаря предварително на всички Hug

Като бяхме на Ситония, от всички посетени плажове най-много ни допадна Platanitsi Beach / Camping, особено частта до скалите, точно пред Africafe Beach Bar. Simple Smile
Но наоколо не знам дали има хотели / вили...

a навалица ли е там?

# 73
  • София
  • Мнения: 3 423
Това не е лъжа, а въпрос Simple Smile

Писанец е в Пловдив. Знаете ли лаборатория в София?

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Това не е лъжа, а въпрос Simple Smile

Писанец е в Пловдив. Знаете ли лаборатория в София?
Не, за пул тестове няма

Общи условия

Активация на акаунт