На море в Гърция 2020 - VII

  • 47 360
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 982
Ако си спомням правилно, без тест са децата, които са родени през 2011 г. и по-късно.

# 46
  • Мнения: 9 517
А 10 дали влиза Simple Smile Децата са на 10 и няколко месеца.

oбадете се на границата да ги питате. по последно инфо децата не ги закачат, дори и да са с няколко месеца над 10 г.

# 47
  • Мнения: 1 114
На мен взимането на секрет за теста ми беше много неприятно като усещане и освен по необходимост, не бих си го правила ей така, за да видя какво е и за да ми е по-сигурно.

# 48
  • Мнения: 92
Няколко плажчета от днес, дето се казва, малко, но от сърце Simple Smile







Последна редакция: вт, 25 авг 2020, 17:08 от !JOOP

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 2 136

Днес много ни хареса на Гомати, може би защото не беше пренаселено Grinning и беше някак диво. Имаше вълни, но ние от Бургас тия вълни не могат да ни стреснат Sunglasses

Последна редакция: вт, 25 авг 2020, 21:39 от bubanka

# 50
  • Мнения: 11 975

Днес много ни хареса на Гомати, може би защото не беше пренаселено Grinning и беше някак диво. Имаше вълни, но ние от Бургас тия вълни не могат да ни стреснат Sunglasses
снимка, иначе не вярваме 😎😜

# 51
  • София
  • Мнения: 223
Здравейте, на всички, следя линка, който Параход от миналата тема сподели, като източник на последни новини от Гърция. Но дали преди 27 ще обявят нови мерки? Предходните бяха до 25 включително.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 154
Затягат ги мерките, не ги облекчават, например добавили са Лесбос и Крит с по-сериозните мерки и въвеждат вечерен час за ресторанти и нощни заведения. Училище ще започнат с маски за учителите и децата.
https://www.ekathimerini.com/256183/article/ekathimerini/news/br … asures-introduced
И аз пак почвам да ви следя. Юли месец се отървахме без тестове ходихме, но сърце не трае, пак обмисляме да отидем.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 4 574
Да докладвам, че в 7:50 минахме на границата за две минути. Имаше седем-осем коли.

Отдъхнах си вече и започвам да се наслаждавам на почивката. Превеза, идваме! 😀😀😀

# 54
  • Мнения: 487
Има ли някой на Халкидики в момента?Има ли поражения от бурята?

# 55
  • 1444
  • Мнения: 1 057
По това, което виждам от терасата май няма и морето изглежда спокойно тук (малко преди Метаморфоси сме).

Днес ще разцъкаме някъде пак надолу и ще видя как е.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Сорос заповядай, само не мога да скрия снимките

Поглед на залива от пустинята

И вълните и танка кацнал на дюната




И пустинята, силно казано много пясък по дюните, но съвършено финн - красиво е.




# 57
  • sofia
  • Мнения: 2 259
В Пефкохори сме - няма поражения, дори не бих го нарекла буря - валя и гърмя към 11 вечерта. Слънце и жега е в момента на плажа; морето е спокойно.

# 58
  • Мнения: 213
Ние сме преди първият ръкав във Флогита, всичко е наред, много гърмя и духаше, само пясъка на плажа е мокър сега сутринта, даже водата ми се струва по топла от вчера.

# 59
  • Мнения: 646
Има ли някой на Халкидики в момента?Има ли поражения от бурята?
Ние сме в Ситония, Нео Мармарас. Единствените поражения бяха многото водорасли по плажа (сутринта). След това навсякъде ги почистиха и сега грее слънце, морето е спокойно и всичко е наред Simple Smile

Момичета, моля помагайте! Препоръчайте ми пясъчен плаж на Ситония, който да е с шезлонзи и да е плитък. Мястото, където сме в момента - Парадисос Бийч не ни харесва достатъчно много, че да сме тук още една седмица и ни се иска да намерим нещо по-добро.
Благодаря предварително на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт