Юлски бебета 2020, Тема 1

  • 20 784
  • 715
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 539
И при нас май почват зъбките. Много неспокойно спи вечер и постоянно си лапа ръцете, направо ги гризе яростно, днес дори е успяла някак да си ухапе езика (как става без зъби?). И беше кривичка през деня, очевидно има някакъв дискомфорт. Мисля си да взема някакво гелче за зъбки, можете ли да препоръчате? Досега се рових онлайн видях, че има билкови и такива с лидокаин, чудя се какво да бъде.

# 706
  • Мнения: 4 144
Аз съм се запасила с Камилиа(хомеопатично) и Калгел.
Отделно Осадент за смучене, които ще започна, когато положението стане хард.
И аз я хващам, че се опитва да гризе, до скоро беше близане и смукане, но сега със сигурност движи челюсти и стиска като при гризане. Само, че не виждсм венците й да са по-различни.

# 707
  • Мнения: 204
На нас вече ни се показа първото зъбче, точно на5месеца ми и е момчето. Снощи затова е бил толкова неспокоен. Използвам Калгел и съм доволна.

# 708
  • Мнения: 4 144
Честито, Елиза. Много хубава новина. 🦷
 
Мен днес малката така ме загриза (но без зъби) за зърното, че едва не припаднах от болка. Изобщо не знаех, че чак толкова силно може да борави с челюстите си. Като захапа, стисна и взе да дърпа зърното. До сега не беше правила така. Чак вече започвам да се чудя -зъби ли са това?! Венците й не ми изглеждат напрегнати, но пък всичко стиска яко с ченето.

# 709
  • Мнения: 204
Благодаря! Да, зъби са това. И моето преди няколко дни направи така. Ще си имаме зайчета.

# 710
  • Мнения: 1 131
На нас вече ни се показа първото зъбче, точно на5месеца ми и е момчето. Снощи затова е бил толкова неспокоен. Използвам Калгел и съм доволна.

Честито зъбче Hug нека всички да излязат безпроблемно и да са здравички  Simple Smile
Аз също взех Калгел и снощи намазах беба, но не видях особен ефект - пак се въртеше и спеше неспокойно. Горките бебета, явно е мъчително това избиване на зъбите. Дано премине по-леко при всички!
Вече имат доста сила, в ръцете, в устата. Не са онези новородени мишки, които бяха в началото. Пък как ми липсва това време, ама сега са по-интересни и е толкова мило като ти се ухили насреща Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 204
Благодаря Peoney.Техните усмивки не могат да се заменят с нищо друго на света.

# 712
  • Несебър
  • Мнения: 529
Някой тук, не се сещам кой, беше с бебок, който заспива много късно вечер. Преди малко гледах разни съвети на консултант по детски сън. Ако през деня спи повече, нощният сън ще е по-кратък. Та, бебче по колко часа спи денем? Моята прави 4 дрямки по 40мин, но вечер си спи по 11-12 часа (от 19-20ч до 7).

# 713
  • Мнения: 204
Ама това без въобще да се събужда ли?

# 714
  • Несебър
  • Мнения: 529
Неее, разбира се 😁 сборен сън. Буди се по 2-3 пъти.

# 715
  • Мнения: 2 023
Пуснах нова тема https://m.bg-mamma.com/?topic=1275246.new#new . Когато имам време, ще гледам да редактирам картинките.

Общи условия

Активация на акаунт