ОСМИ клас 2020/2021 - Със съученици и училища нови сме пак за подвизи готови :)

  • 28 112
  • 821
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 584
Ред, и аз стигнах до този извод.
Звънях тук- там,  ми те хората чакат с месеци за кученце от развъдник...
Дори една дама от развъдник ми каза, че та щяла да ми избере кученцето, според моя характер😀 Не съм много съгласна, но пък ми стана интересно таз жена да не е МАГ от нашите🙂( с кюфтетата и пелерините).

Последна редакция: вт, 25 авг 2020, 23:13 от Biserka_a

# 46
  • Мнения: 6 924
Бисе, вземи си нифлър (душко), Нют Скамандър имаше и бебета. Страшно готини Heart

# 47
  • София
  • Мнения: 7 182
И аз искам нифлър. Ще му давам заявки да краде каквото си харесам. 😃
И онова, което приличаше на малко нежно дръвче - как се казва?

# 48
  • Мнения: 6 924
Пикет е съчко Heart

# 49
  • София
  • Мнения: 9 107
Кастриран е нашият мяуник. Иначе му се играе, но няма кой да се занимава с него е основно спи по цял ден извън часовете за неговото и нашето хранене, когато виси до масата и си проси по нещо.

# 50
  • Мнения: 6 584
Мария,:joy:JoyJoy

# 51
  • Мнения: 1 402
Хммм бях на футболен мач на малкия и докато чакахме да започнат четох от телефона. Ами убедена съм, че публикувах в новата тема, за да се запиша...дори бях втора, само Мария беше писала...Simple Smile)) И се чудя сега защо не пишете, а то явно не съм успяла да го публикувам.
По темата - нямаме животно в къщи! И моите искат, но няма да им се случи Simple Smile

За цветя - аз не обичам да ми подаряват цветя и се радвам на такива различни инициативи. Дано да има и тази година. Ако няма може и нищо да не занесат. Преди няколко години видях учителка как раздава цветята подарени на първия учебен ден на чистачките и съвсем се убедих, че смисъл няма.

Последна редакция: вт, 25 авг 2020, 23:33 от MollyBy

# 52
  • София
  • Мнения: 1 569
Миналата година го имаше това с книга вместо букет в нашето школо. Само дъщеря ми от класа беше отишла и с книга и си я върна, така и е нямало къде да я остави.

Последна редакция: вт, 25 авг 2020, 23:51 от bazel

# 53
  • София
  • Мнения: 9 107
Тези инициативи винаги са ми били странни. Цветята са си цветя. Те са уважение към учителя и труда му.
Който иска да дари книга, винаги може да го направи. Друг е въпросът колко изобщо се четат книгите от училищните библиотеки.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 569
Напълно споделям това мнение. Винаги мога да даря книги на библиотеката. Но аз и по принцип не обичам такива кампанийни неща да ми се натрапват - 10 000 крачки на ден, качи се по стълбите, не взимай асансьор и т.н.

# 55
  • София
  • Мнения: 7 047
https://www.monitor.bg/bg/a/view/dijan-stamatov-muzikata-na-otkr … da-se-deli-220823
Стаматов е призовал да се подаряват дезинфектанти. Smirk

# 56
  • Мнения: 21 455
Стаматов много обича да използва идеи, обсъждани на отраслов съвет или в работни групи, обявявайки ги за свои. Но иначе го разбирам. Дезинфектантите се заплащат от училищния бюджет. Поне засега.

# 57
  • София
  • Мнения: 7 047
Дидева, ако и това са обсъдили на отрасловия съвет, направо да я закриваме тая държава! Joy

# 58
  • Мнения: 21 455
Ще дам пример.
От интервюто - Моята идея е, където е възможно да се опитаме да заложим на блок часове...
От модела ( ОС - 16. юли) - Последователни часове по един и същи предмет...
И не е само това.

Иначе много ми допадна идеята всеки клас да си знае тоалетната. Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 7 047
Ааа, ти за интервюто в цялост... Да!
Аз реших, че точно за дезинфектантите... 🙈
Но като знам, колко време остава до 15/09 и как още нищо не сме чули като план, няма да се изненадам, ако и това са обсъдили... Joy

Общи условия

Активация на акаунт