Щори Солис - станете дизайнер в собствения си дом и изберете щори за детската стая

  • 7 013
  • 265
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3
Чудя се между R01 и R02, защото не зная колко затъмняват. За дете по-интересно би било с някакъв дизайн, вместо едноцветно. Затова може би R01 е по-добър вариант. Лесно ли се отлепя този тапет после от прозореца? Доста интересна идея!
Здравейте, Магси!

Всеки вид щори – роло, ден и нощ, римски, вертикални и японска стена от колекция Design All in One са с избран от Вас десен. Десените можете да разгледате тук. При избор на роло, римски или японска стена щори можете да избирате не само десена, а и материята на самата щора. R 01 е текстил със степен на затъмнение 2 (от 1 до 5).
Можете да съчетаете щорите с тапет на стената с един и същ десен.

Поздрави,
Екипът на Солис
Благодаря. Явно съм разбрала грешно. Изглежда сякаш се лепят върху прозореца, а всъщност на снимката е роло щора, а в дясно тапет със същият десен. Правилно ли разбрах сега?
Да, точно така . На снимката има роло щори и тапет акцент на едната стена със същия десен.

Поздрави,
Екипът на Солис

# 196
  • Мнения: X
Харесвам щорите  ,,ден и нощ "

# 197
  • Мнения: 1 145
Бих избрала "Ден и нощ" ,дизайн с фламингото Simple Smile

# 198
  • Мнения: 2 027
Щори "Ден и нощ" ми се виждат подходящи. Харесва ми това, че може да се регулира светлината и че цветовете не се влияят от атмосферните влияния.

# 199
  • Sofia
  • Мнения: 812
Бих избрала щори ден и нощ, изглеждат много добре 🙂

# 200
  • Видин
  • Мнения: 241
Щори "Ден и нощ", съвременни, цветовете са устойчиви,възможността за регулиране на светлината и не на последно място, детето ми много ми много ги хареса Simple Smile

# 201
  • София
  • Мнения: 979
Щори "Ден и нощ " биха били най-подходящи за детската стая на моята дъщеря. Стаята и е постоянно огрята и има необходимост Спирам се на тях, защото ми харесва това, че имат възможна автоматизация и добра светлинна пропускливост, което е важно като учи.

# 202
  • Мнения: 555
Харесват ми щори "ден и нощ" защото са много красиви, модерни и  позволяват регулиране на светлината.
Десенът  dotes e много семпъл и приятен за окото.

# 203
  • Мнения: 5 615
Щори ден и нощ - за да се контролира светлината.

# 204
  • Мнения: 846
За детска стая най- разумно ми се струва да избера " ден и нощ" с R01 текстил.

# 205
  • Мнения: 479


Изтеглени са първите петима късметлии, които печелят тапет - акцент по избор от най-новата линия в интериора Design All in One плюс брандиран тефтер и химикал.

Това са:


Дидка-бандитка
cvete7575
Free style
Hermione Granger
Лориткааа


Честито! Tada

Date Oчакваме печелившите участници да се свържат с нас до 07.09.2020 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на Солис и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (три имена, адрес, актуален email и телефон за връзка).

Следете темате и продължавайте да участвате активно, защото още 15 потребители ще получат награди! Gift

Последна редакция: ср, 02 сеп 2020, 17:11 от Редактор***

# 206
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
И аз харесвам "Ден и нощ".
При нашите прозорци има и особеност- рамката стига до тавана и поставяне на пердета е невъзможно, така че търсим щори, които се захващат за рамката на прозореца.

# 207
  • Мнения: 423
Pushpin Кой вид щори бихте избрали за детската стая на Вашето дете и защо се спряхте именно на него?


За детската стая си харесах  щори - Ден и нощ, защото съчетават функционалността на венецианската щора с естетиката на роло щорите, ще си паснат с интериора у дома. А за вид текстил *R00 – Screen текстил, който предпазва помещението от слънчевите отблясъци при работа с компютър.

# 208
  • Мнения: 1 392
Моят избор са.ролощорите. нещо в зелено е нашия цвят!

# 209
  • Мнения: 746
Бих избрала вертикални щори

Общи условия

Активация на акаунт