Щори Солис - станете дизайнер в собствения си дом и изберете щори за детската стая

  • 6 969
  • 265
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 868
Щори "Ден и нощ" са най-предпочитани, заради регулиране на светлината в различното денонощие

# 256
  • Мнения: 134
Щори " ден и нощ" много са практични и удобни

# 257
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Отново споделям мнение, че "Ден и Нощ" за мен са най-неприемливи и непрактични като вариант (не само за деца, но и за стая, ползвана от възрастни).
Избирам роло щори в десен .

# 258
  • Мнения: 667
Бих избрала щори ден и нощ, красиви и практични, голям избор на десени Hug

# 259
  • Мнения: 451
За нас най-подходящи са щори Ден и нощ заради възможността за регулиране на светлината.

# 260
  • Мнения: 241
За детска стая щори със принцеси?!!!!

# 261
  • Мнения: 9 436
Аз противно на всички ще кажа, че не съм доволна от качеството на продуктите на фирма "Солис". Миналата година поръчахме щори "Ден и нощ", които бяха с 50 % намаление. Моделът щори беше Елеганс, като ние дадохме размерите. Когато пристигнаха щорите още бяхме в ремонт и не ги монтирахме веднага . Две седмици по-късно ги поставихме, размерите бяха точни, но едната щора беше с бримка на плата "ден". До ден днешен щорите си се бридат.
Няма да съм много обстойна, но това, което пристигна дори не беше модел на Елеганс, а някаква тяхна приумица. Завършека на щората беше с една метална пръчка, която дори на една от щорите, които бяха 4 бр. липсваше. На снимките в сайта им обаче друго яче изглеждаха тези щори.
Много некачествено и некоректно изпълнение. Не препоръчвам фирма Солис.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2020, 23:19 от Кристал

# 262
  • Мнения: 1 008
Вертикалните щори за мен са най-добрият избор . Практични и удобни.

# 263
  • Мнения: 4 239
Колебая се между "Ден и нощ' и руло щори.

# 264
  • Варна
  • Мнения: 552
Щори "ден и нощ" - практични и удобни.

# 265
  • Мнения: 478


Изтеглени са последните петима късметлии от нашата игра, които печелят тапет - акцент по избор от най-новата линия в интериора Design All in One плюс брандиран тефтер и химикал.

Това са:


bubulina_baby
лещичка
labrex
Пухчо1
НефертитиЯ


Честито! Tada

Date Oчакваме печелившите участници да се свържат с нас до 15.09.2020 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на Солис и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (три имена, адрес, актуален email и телефон за връзка).


Благодарим на всички потребители за участието!

Общи условия

Активация на акаунт