Avon XI

  • 11 946
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Снощи се мацах с другата пак пилинг
Коя 'другата'?

# 16
  • Мнения: 2 596
Снощи се мацах с другата пак пилинг
Коя 'другата'?
Една зелена, с някакъв чай май беше. Ами аз преди 1 година съм я купувала и не свършва и не свършва. Не е на Аню, де. Трябва да се разтърся в каталога да видим дали я има още и ще ти кажа, но не го нося днес в мен, а тук в линка не ги виждам добре нещата.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 901
Не знам защо имам спомен, че съм писала, какво съм си заплюла от К11, но пак ще изредя:

1. ФДТ мус
2. Почистващ к-кт Solutions
3. К-кт Planet Spa - маски за лице и за ръце и крака
4. Подхранващо масло за стъпала Mocca
5. Душ гел Мед и Орехи

Иначе и аз съм вече много доволна от червилото маркер. Аз и първия път добре си го сложих, но единствено ме притесни това, че като си го мацнах за проба на ръката, ми стоя неизтриваемо цял ден, но на устните не мога да кажа, че ми е било вечно. А и то просто не е обичайното червило - свикнали сме да е с по-мазно нанасяне, дори матово да е било. Но иначе съм доволна - някак стои много естествено (Chery - съм си взела) - все едно устните ми са с някакъв нюанс, а не все едно съм ги клепала с нещо. Очертавам, а после запълвам само едната устна и ги размазвам една о друга, а после пак минавам очертанията. Добре е вече.

Сега за презапасяването - ми, при мен не е съвсем инвестиране за по-добра бъдеща печалба. Но мога да си го нарека "лично презапасяване". Нали от мотивационните програми, от програмата за първа интернет поръчка и тем подобни, получавам някакви подаръци, та си ги заделям главно за подаръци на други хора. Е, 1-2 съм си ги вкарала в обръщение, но останалите, не! Отделно, например сега к-кта на Solutions ми е главно от лакомия - не мога да се въздържа да не си го взема на такава смешна цена, въпреки че моята пяна още не е стигнала и на половина. Иначе за мен съм си ги поръчала, но ако докато ми свърши текущата, се наложи някъде да подаря нещо или при следваща кампания някой си го поръча, а е по-скъпо по новите оферти - ще пласирам това.

Забелязали ли сте нещо и вие - като започнат да намаляват цената на нещо го правят постепенно - например преди няколко кампании намалиха интимните гелове (маса народ си купиха) и в следващата кампания - бам, 2 на цената на едно! Умрях! Същото и за перлите за бронзов загар - първо ги намалят по-малко, а сега пак са още по-евтини, точно в следващата кампания! Сега и Solutions пяната - в к-кт е супер цената, а аз вече си я взех в предишната поръчка с уж с много добро намаление.

# 18
  • Мнения: 2 433
Да се разпиша и аз тук, в новата тема че да следя развитието и Mr. Green
Валентина  видях че си си заплюла  К-кт Planet Spa - маски за лице и за ръце и крака

аз лично не съм ползвала продуктите на Планет Спа... и много се изкушавам да си поръчам тази серия с парафина... но приемам всякакви съвети  и напътсвия, защото като ги чета всичките ми се струват страшно примамливи! Blush

# 19
  • Мнения: 2 596

Иначе и аз съм вече много доволна от червилото маркер. Аз и първия път добре си го сложих, но единствено ме притесни това, че като си го мацнах за проба на ръката, ми стоя неизтриваемо цял ден, но на устните не мога да кажа, че ми е било вечно. А и то просто не е обичайното червило - свикнали сме да е с по-мазно нанасяне, дори матово да е било. Но иначе съм доволна - някак стои много естествено (Chery - съм си взела) - все едно устните ми са с някакъв нюанс, а не все едно съм ги клепала с нещо. Очертавам, а после запълвам само едната устна и ги размазвам една о друга, а после пак минавам очертанията. Добре е вече.


Забелязали ли сте нещо и вие - като започнат да намаляват цената на нещо го правят постепенно - например преди няколко кампании намалиха интимните гелове (маса народ си купиха) и в следващата кампания - бам, 2 на цената на едно! Умрях! Същото и за перлите за бронзов загар - първо ги намалят по-малко, а сега пак са още по-евтини, точно в следващата кампания! Сега и Solutions пяната - в к-кт е супер цената, а аз вече си я взех в предишната поръчка с уж с много добро намаление.

Кажете сега за кое точно червило става въпрос, което е било като маркер, плийз.
И да, и аз забелязах подобна тенденция и мен ме е яд много. Взех си въпросната пилинг маска миналия път в кат. 10 на Аню, а сега към нея в този каталог има подарък, тюююю.

# 20
  • Мнения: 2 596
Снощи се мацах с другата пак пилинг
Коя 'другата'?
Не я намерих в каталога, май я няма вече наистина. Довечера ще гледам в къщи с какво е точно, може само опаковката да е сменена.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
JuliS, парафиновата маска е супер, няма начин да не я харесаш
Валентина, зеленият комплект е за втори или трети път на такава промоция за последната година, така че ако не ти е необходим .... За презапасяване, аз все се набутвам ако взема нещо "на далавера" и после подарявам Sad, единственото ми добро попадение беше точно зелената пяна, от която си купих 3 когато мотивационната програма беше над 3 броя 40%. Еми продадох ги още на следващия път, че и за мен не остана Laughing

# 22
  • Мнения: 2 724
 ]              аз каквото си взема на Планет Спа всичко ми харесва.Ще изброя няколко;почистващ гел за лице,нощен серум залице с бял чай,глинена маска за лице с морска сол,масажен лосион,премахващ токсините душ-гел с морска сол...

# 23
  • Мнения: 990
Пилинг-маската на Аню хубава ли е? Алфа-хидрокси, туй-онуй добре, но иначе?
Щото има най-разни пилинг маски, тази по-специална ли е нещо?
Аз си я поръчах от 10-та брошура, заедно с почистващата гел-пяна и серума за очи, по този повод получих и като подарък мострената кутийка с новия крем. Супер съм доволна от всичко, наистина действат, защото доста щипкат и като се миеш с гел пяната ( особено Т-зоната), и после пилинга, серума за очи не е лош, досега обаче не бях ползвала нищо за очи Embarassed и не мога да сравня... А кремчето подарък е разкошно!!! Много гладичка прави кожата!
 Laughing

# 24
  • Мнения: 990
Аз вече отписах стария каталог, 11 май има много по-интересни и миризливи нещица  Grinning Харесах си доста продукти, че незнам като поръчвам от кой да се лиша Rolling Eyes

сподели моля те, хем ще получиш съвети, хем и ние ще се подсетим за някой "хубавинки", които са ни убягнали от погледа Peace
1.Новото кремче с часовника Thermafirm, вече споделих, че съм мноооого доволна от него
2.Чудя се за кремообразния гел за перфектна кожа на ANEW retroactive, имам доста "прозрачна" кожа и искам да си скрия малко капилярчетата под очите, незнам дали ще ми свърши работа, в справочника, който си поръчах и има доста полезни неща, поне за мен, пише, че е за тази цел, но в действителност... кажете вие?
3.Пилата за нокти, че моите все не ми харесват!
4.Incandessence - ама имам доста парфюми, че незнам защо ми е Simple Smile
5.спрей за тяло за татито ни Black Suede Touch, че му взех тоалетната вода и той и аз много я харесахме!
6.На Planet Spa се чудя за Горещите аризонски пясъци - ще ми се да стане малко по-студено да ги ползвам, но сега пък са намалени...
7. "Кафенцата" за крака задължително, но ми се иска да комбинирам ексфолианта с интензивния крем, че много имах поръчани и всички са много доволни от него!

Та това съм си харесала в общи линии, да видим от кое ще имам най-голяма нужда, че ако си поръчам всичко... ще се изнесе някой от къщи Wink
Чакам сега съвети  Hug

# 25
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Пилинг-маската на Аню хубава ли е? Алфа-хидрокси, туй-онуй добре, но иначе?
Щото има най-разни пилинг маски, тази по-специална ли е нещо?
Лично аз съм страшно доволна от нея Peace! Ползвала съм почти всички пилинг маски в каталога от 4-5 год. насам, но тази наистина е най-хубавата. След нея кожата ми става една чистичка, мекичка..... и при редовна употриба, наистина ми се избистря тена на лицето.

# 26
  • Мнения: 1 028
Цитат
илинг-маската на Аню хубава ли е? Алфа-хидрокси, туй-онуй добре, но иначе?
Щото има най-разни пилинг маски, тази по-специална ли е нещо?
Лично аз съм страшно доволна от нея Peace! Ползвала съм почти всички пилинг маски в каталога от 4-5 год. насам, но тази наистина е най-хубавата. След нея кожата ми става една чистичка, мекичка..... и при редовна употриба, наистина ми се избистря тена на лицето.
Сестра ми също потвърди казаното от теб,а и аз съм се вапцала 1-2 пъти с нея на аванта-та хубава е де. Peace

# 27
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз имам пилата за нокти и много съм си доволна от нея и сега пак ще си я взема!!!!
Ползвала съм и другите им пили, но тази е на-сполучлива!

# 28
  • Мнения: 266
би трябвало да е по-специална - химичен пилиг с АНА к-ните и физичен с отлепването - не съм я ползвала, макар че й се точа от доста време; Crossing Arms
Според мен е доста добра. Интересното е, че като я нанеса, започва да ми щипе лицето, докато не засъхне. Явно е от киселините. Такъв ефект при други пилинг маски не съм забелязала. Лицето доста добре се освежава след нея.

# 29
  • Мнения: 266
Аз имам няколко въпроса за новия каталог.
1. Часовника, който е подарък с новия крем- с кожена каишка ли е и добре ли изглежда в действителност?
Крема за каква възрастова група е?
2. Чантата от стр. 17- някой разбра ли дали е техническа грешка или наистина е с размерите на портмоне?
3.Кремът- почистващ и предпазващ от серията Clearskin нещо като фон дьо тен ли е и подходящ ли е за ежедневна употреба. Може ли да се използва от по- възрастни (25+??) мацки и няма ли да изсуши кожата им?
4.Някой ползвал ли е интензивния крем за стъпала и каква е разликата между него и омекотяващия и подхранващия? А от кой сте най- доволни?
Благодаря на всички, които могат да отговорят поне на някой от въпросите ми. Hug

Общи условия

Активация на акаунт