Отговори
# 105
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Никакви грижи ,Амейски. Grinning Работим по желание на клиента  Wink

# 106
  • Мнения: 11 329
А мен къде ме забрави?  Crossing Arms
И аз съм на опашката от желаещите бременна зараза Laughing
Много задачи с това школо значи, не мога да се организирам още като хората. Че и да седна на компа като човек да се разпиша, ами само драсна два реда, колкото да следя новините.
Гледам Тали още не се е насладила на малчовците си, Мама Б тъгува по маминка, Джорджа реди къща, Сонитка и Звездичка ни напущат (приятни мигове на родна земя и на двете  Hug), Дидка стяга багажи отсега, Нана ближе следпразнични рани, Калида си пече дупето някъде с Дана, Анет1104 от бачкане няма време да надникне при нас, Етка и тя май на същия хал.
Който забравих - ша ма звинява, ама страдам от склероза в ранна детска възраст  Wink

# 107
  • Мнения: 1 860
 Момичета, да не се е обидила нещо Калида?  newsm78 Гледам, че пише в "красива мама", а нас ни изостави.  Thinking

# 108
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ми хайде едно пип и на тебе Кате Щом си на опаШката Hug
Приемат се залагания:коя Ще е следваЩата new entry  Thinking Wink

# 109
  • Мнения: 11 329
Момичета, да не се е обидила нещо Калида?  newsm78 Гледам, че пише в "красива мама", а нас ни изостави.  Thinking
Ха сега де! Направо ме хвърли в оркестъра!!! Thinking

Калидаааааааааааааааааааа, къде си???
Липсваш нииииииииииии!  Hug

# 110
  • Мнения: 5 476
За момент да скокна тук,за да видите,че не съм ви забравила!  Wink
Но нямам време...голямо тичане ми се заформи!Масимо е на работа и аз търча като луда- къша,мебели,последни приготовления за ученичката,отгоре на всичко и едни преводи правя... #Crazy

Хайде ,лек ден на всички ви!

# 111
  • Мнения: 11 329
Ми хайде едно пип и на тебе Кате Щом си на опаШката Hug
Приемат се залагания:коя Ще е следваЩата new entry  Thinking Wink
А ти разписа ли се в Бременни чужбински мами?
Време ти е, заедно с G&J да поемете щафетата. Laughing

# 112
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Кате не съм оЩе. Нали от скоро ми е ленти4ката  Wink

# 113
  • Мнения: 1 526
mcdirock  bouquet пожелавам ти, лека и безпроблемна бременност. Със здраве да си го износиш, леко да го родиш и с радост да си ги отгледате и двете!!!
Звезди е заминала... и Сонита... дано прекарат точно както им се иска!
nana_cool , ти ме хвърли в размисъл
Цитат
Момичета, да не се е обидила нещо Калида?
не вярвам, не е такава, но ако има нещо: Калида извинявай, настина ни липсваш!!!
Дидони, котетата и двете имат твоята усмивка! Намери ли хубава идея за изненадата на Мирото?!

# 114
  • Мнения: 7 430
Тали, мисля да направя това, което са ми предложили момичетата - да накарам стюардесите да му честитят рождения ден по микрофона - ще помоля Татянката  Hug да ми направи един превод на немски, че като не знам английски, а едва ли някой ще ме разбере на френски ooooh! но за подарък - още не мога да измисля - искам да е нещо хубаво, семпло - и  изненадващо Heart Eyes

Тали, я дай някой снимка на мушмуроците да ги видим Hug

# 115
  • Мнения: 5 183
Я сега да видим вси4ки желаеЩи в реди4ка да мина и да ви заразя една по една:

И аз искам!  Heart Eyes

# 116
  • Мнения: 378
Привет Момичета!!!

Милена, ЧЕСТИТО! Пожелавам ти лека и прекрасна бременност!!! Моята беше точно такава и все още с умиление си спомням всичките тези хубави моменти, а когато някой се похвали с такава новина не мога да не се развълнувам.

И късмет на кандидат бременлийките!!!!

Giorgia, много е стилно и хубаво кухненското обзавеждане – да си готвите все вкусотийки и да си се кефите на атмосферата!

Звездичка и Сонитка – приятна почивка!!!

При нас нищо ново за сега. Захранването върви с бавни темпове. Напоследък нещо не ни се нравят пюретата. Изяждаме максимум по 50 гр, а днес бяха само 30 гр и на всичко отгоре повърнахме.

След две седмици, за weekend-а ще ходим до едно селище с езера и термали извори. Много се кефя, това ще е първата ми екскурзия откакто Габи се е родила и чакам с нетърпение му дойде времето, че и аз да сменя малко обстановката.

Това е от мен за сега!!!

Много поздрави и усмивки за всички ви!!!!

# 117
  • Мнения: 5 183
Румяна, здравей! Отдавна не си писала. То и аз не съм от редовните покрай тези наши болести, но поне попро4итам тук-там...
В Роторуа ли ще ходите? Много е хубаво там!
Как е Габи?

# 118
  • Мнения: 1 526
Дидолинка, и аз мисля че ще се получи приятна изненада с поздрава на стюардесата! Да го снимаш, да ни го покажеш после  Joy.
Вик не е бил в БГ още, нали? А виждал ли е вашите?
Ето ти малко от мойте котки Joy
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35448

Руми приятно изкарване и на теб, хубаво е човик да се разсеива на интересни места.
Майка, а сега здравички ли сте? Нещо покрай новата работа да се чува?

# 119
  • Мнения: 5 476
Добро утро от мен!

Нямам много време да пиша ,че гоня срокове!  Wink

Да ви пожелая лек петък и един слънчев уикенд!

Целувки на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт