Хайде утрото дойде ,да направим тестове!От 04/09-10/09

  • 11 726
  • 267
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Честито на бременлийките! Желая ви здрави бебчета и сплотени семейства!  smile3525

Вчера имах някакви внезапни спазми в корема, така и не разбрах от какво. Днес само ме наболява, но ако до довечера не мине утре отивам на лекар. Само не знам на какъв  Thinking.

Лека и спорна седмица и много положителни тестчета!

Дара, оздравя ли?

# 16
  • Мнения: 7 716
Някаде четох,че при бременност с момче,теста отчита по рано.А при момиче по късно.По мои виждания маи е така. Rolling Eyes

Няма такова нещо.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Здравейте, момичета! Страхотно заглавие, но на мен седмицата ми е червена  Hug. Другият месец пак ще чакам.
Искам да ви питам за тестовете и най-ве4е за Шуър Чек. Вътре има пипета с която да сложиш 3-4 капки на теста! Но ти трябва и още един съд за да вземеш от него с пипетата.. и аз направо препишквам теста  Embarassed. Дали ми показва вярно така? Вие как действате?
За протокола в събота правих тест със 5 дни закъснение -беше отрицателен и в неделя ми доиде..

# 18
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
kONI ние у дома си имаме пластмасови чашки за еднократна употреба за по-големите купони, които организираме и аз ползвам тях при тестване - много удобно е.

# 19
  • Мнения: 7 716
Кони, може да го препишкваш. Важното е вдлъбнатинката да се изпълни добре.

# 20
  • Мнения: 491
Viktoria_26 аз съм много напатила от разни алергии, но все пак не съм доктор. Подобна реакция направих след като изпих една бутилка Каменица (и от тогава не пия), но ръцете ми бяха не само подути, а сякаш под кожата ми беше натъпкано с чакъл, но имах и задушаване. После бях на системи - алергитичен шок.
Ти имаш ли затруднения с дишането? Хубаво е да отидеш на алерголог и то по-скоричко - с алергиите шега не бива! Трябва ти специалист защото може да се окаже, че не е алергия. Сигурно ще ти изследват кръвта. А колкото до сърбежите - също може да не са от алергия. Аз съм някъде към 7 г.с. и също съм нападната от сърбежи по цялото тяло.
Отивай на доктор и после да докладваш. Желая ти успех да не е нищо сериозно!

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Кони, може да го препишкваш. Важното е вдлъбнатинката да се изпълни добре.
Ами така правя малко е сложно да не отиде на екранчето с чертичките  Laughing.
KayRenn  притеснявам се 4е с друг съд може нещо да се замърси (не е стерилно) и да не покаже грешно теста!

# 22
  • Мнения: 8 952
Здравейте, момичета!
От кога я чакам тази седмичка!!!
На 09 трябва да (не) ми дойде. Все още нямам никакви симптоми, освен болките в гърдите от необичайно дълго време насам.   newsm78
Нямам търпение  да си направя тест  smile3508, но ще изчакам до неделя. Така или иначе, надявам се това да е моята седмичка!!!
Пожелавам на всички успех с тестовете! Дано това да е наистина една прекрасна седмица!  Hug

# 23
  • Мнения: 883
Добро утро и добър ден на всички. Аз се завърнах!  wavey  Пак имам комп и нет!!! Имам си всичко вече. Ох! Олекна ми! Сега ако вземе и да ми спре - грешка няма да има. Още ми върви...  Weary Ходих на лекал и познайте - каза ми да пия вит. С по 3 пъти на ден по 3-4 драженца плюс калций. И вече 4 дни пия витамина и не спира.
Даре, оправи ли се?
Янче, честито! Как е в семейството сега? Оправихте ли положението? Прости му, хайде де! Той е мъж все пак. Не можеш да очакваш прекалено много от него.
denisi, добре дошла при нас!  newsm51 Много любов и хъс ви желая в начинанието. И ще успеете!
fraUlica, привет!

# 24
  • Мнения: 1 113
Здравейте и от мен! Успешна нова седмица на всички - дано да има повече с по две чертички!
Янче, честито! А на мъжа си каза ли вече? Поне имате хубав повод за сдобряване Grinning
Кони, аз също ползвам пластмасови чашки за еднократна употреба. Не се притеснявай толкова от замърсяване, все пак на изследваш бактерии, а хормон. Ако друг не е ползвал чашата преди теб - няма проблем.
Виктория_26, гинекологът ти не те ли прати на алерголог?
Аз нямам нищо за хвалене, днес си направих тест, защото ми закъснява с 10 дни. Уви -отрицателен е Cry

# 25
  • Мнения: 686
Здравейте и от мен!

Честито на Янчето, лека и безпроблемна!

Барборана, хубаво е заглавието! Дано да донесе много положителни тестове на всички! Аз ще се тествам най-рано другия месец. (Вчера ми дойде)

fraUlica, другия тираж сме ние!

Виктория - да не би да е от някой нов сапун, парфюм или крем?! Дано бързо да се оправиш!

Успех на всички бебеправещи, и НЕочакващи!

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честита нова седмичка!!!Нека тя да донесе много положителни тестове.
Така ми се иска вече да съм в бебеправещ период и да чакам резултати.отдруга страна ме е страх да не се случи същото. SadПредстои миконтролен преглед но нещо ме е страх-ама ще се ходи няма как.

# 27
  • Мнения: 329
Здравей те отново !То заглавието и на мен не отговаря много , но ми просветна като идея ,защото се вписвам в редиците на бебеправещите тази седмица вепреки ,че според календара ми в зачатие овулацията се пада 7-8-9 , а аз май че я засича по рано ,защото днес имам нещо болки в кръста и яйчниците ,та се питам дали е възможно да ми е по-рано , въпреки че никога не съм си я засичала по обстоино с  мерене на температура и тестове.но да не се замислям толкова ,ще видим резултата към края на септември , а сега съм решела да направя един контролен преглед при лекаря за да видим да ли всичко е ОК за посрещането на бебето ,ако реши да дойде по скоро.

Още веднъж ви пожелавам страхотен ден на всички!  bouquet

# 28
хехехе ама аз като гледам никак не сме малко НЕчакащите тая седмица, и особенно за 9-ти...  Praynig хайде дано дадем максимума от себе си.
Само че аз като гледам, по-точно като не усещам никви ама никви симптоми и ми е еднооооо  Cry снощи и се здърпахме с моя ...тя не е за разправяне.
Една съм нервна крива знаете как е с ПМС, което ме навява че аз и тоя месец няма да съм с две чертички. Обикновенно седмица преди да се включа така ме болят гърдите, подуват се... А този месец нищо им няма , това ме озадачава и по-скоро притеснява. А от вчера едни стомашни спазми, леко тъпи болки в корема. Как само се оплаквам а? Верно съм мноооого КРИВА  и ми иде само да стоя и да се самосъжалявам......ЗА ВСИЧКО...... Whistling
уф, ама все пак някаква надежда съм си оставила, де.
Е, наревах ви се ........
 

# 29
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Melodiya,нямам затруднения с дишането,нищо специално не съм пила или яла,защото просто не мога:(.При мен гаденето и повръщането продължава почти през целия ден,хапвам по малко сухари,супа,лимони-нищо,което не съм приемала досега.
Гинеколожката ми не е в района в момента,по телефона ми каза да се мажа с Алергозан,но лекарят в работата пък изрично ми забрани каквото и да е за мазане и пиене,с изключение на калций с вит.С.
Safo,тя вероятно ще назначи изследвания и ще ме прати на алерголог,но след като се върне...
Момичета,благодаря,че се отзовахте.

Общи условия

Активация на акаунт