Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 12

  • 54 319
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 724
А защо трябва да ги подменяш след време?
И според мен 350сс за твоите мерки няма да са много. Аз съм 48 кг. и 162 см, подгръдна 70 и съм с 355сс. Идеални са ми, даже можеше малко повече. Като имаш предвид , че не търся предизвикателна визия и мога да ги скривам с подходящи дрехи. Семейството ми още не знае.

# 16
  • Мнения: 78
А защо трябва да ги подменяш след време?
И според мен 350сс за твоите мерки няма да са много. Аз съм 48 кг. и 162 см, подгръдна 70 и съм с 355сс. Идеални са ми, даже можеше малко повече. Като имаш предвид , че не търся предизвикателна визия и мога да ги скривам с подходящи дрехи. Семейството ми още не знае.

Гледайки цялостната визия - бях доста съразмерна, но все пак имам чувството че на голо биха изглеждали тип кандидатка за мис силикон...
А за смяна - след раждания и т.н. евентуално ако се позагуби ефекта, а и нали уж след около 10г +/- трябва да се подменят стандартно поради износване на материала...

# 17
  • София
  • Мнения: 3 838
Няма такова правило, на 10 години да се подменят стандартно поради износване. Това мисля отдавна беше опровергано. Наскоро четох, че само 1 на всеки 5 жени има нужда от подмяна в такъв срок. Да, хубаво е да се подменят понякога, но не чак толкова често.
На ръст 170 и 56 кг, бих сложила по-скоро нещо около 400 сс. Навремето бях около 40 кг при ръст 156 и ми сложиха 300сс, сега съм 46-7 кг, които съм качила най-вече в долната част на тялото и вече ми се виждат ужасно малки.
Да, при реоперация в масовия случай се минава на по-голям размер. Кожата вече е разтегната, мускулите също и може да го понесе. На повечето жени в определен момент старият размер им идва малък, стандартно се минава с около 100сс нагоре. Като имаш предвид, че 100сс дори не е една цяла чашка нагоре, 150-200 сс ти е една цяла чашка.

Последна редакция: чт, 27 авг 2020, 12:21 от Lizia

# 18
  • Мнения: 78
Lizia благодаря много за инфото.
На 04.Септ. ми е консултацията при д-р Хатър. Ще пиша след това, но ако мненията се препокриват - ще сложа максималното Blush

# 19
  • Мнения: 82
Здравейте, аз съм с подмяна и всички адекватни мнения на добри специалисти са, че тя се налага единствено и само ако има проблем. Голяма част от жените се подлагат на втора операция защото след време искат повече. Моят доктор казва -“Окото винаги иска повече”. При мен се наложи, защото след 10 години, две кърмения и сваляне на килограми имаше леко увисванена кожата, реакция на организма към самия имплант и КК. Изобщо нямаше да ги пипам ако не беше се наложило. Относно размера минимума е 100 СС. Мускула е отпуснат, кожата, жлезата... Аз от 325сс минах на 440сс. Няма кой знае каква разлика.

# 20
  • Мнения: X
Аз имам чувството, че се повтарям, но все пак за новите.... Simple Smile
- за болката и спането - мен до втория месец включително си ме боля доста. Първите 3 седмици много силно, две седмици бях отпуска и след това две седмици едвам работех от къщи. Болката при всеки  е различна.  Спях с две възглавници застъпени под наклон и в началото възглавница за кърмене върху тях. На страни трудно от около втория месец.
- за липолифтинга и запълването на гънки прави се с липосукция и пълна упойка, в България никой май не прави такава заедно с поставянето  на имплантите, а след минимум 6м. Нетрайна интервенция според доста мнения.
- за Ментор моите не са много меки, но ми харесват и на мъжа ми също Simple Smile
- за кубиците слагайте максимално, ще искате повече след това.

# 21
  • Мнения: 62
Като ви чета за болките,времето им и другите всичките неволи след операцията се чудя все повече дали ще мога да се справям сама след като се прибера вкъщи.Ще имам само вечерно време някаква помощ,а през другото ще съм напълно сама.Има ли други момичета ,които сами са се грижили за себе си,защото чета ,че дори ставането от леглото е трудно без помощ?

# 22
  • Мнения: 65
Като ви чета за болките,времето им и другите всичките неволи след операцията се чудя все повече дали ще мога да се справям сама след като се прибера вкъщи.Ще имам само вечерно време някаква помощ,а през другото ще съм напълно сама.Има ли други момичета ,които сами са се грижили за себе си,защото чета ,че дори ставането от леглото е трудно без помощ?
Не е задължително с вас да е така.И аз се бях наплашила от подобни случаи,дори ми идваше да си тръгна преди операцията.При мен нещата бяха коренно различни-болка почти никаква и се оправям сама от ден първи без никакъв проблем.Просто се настройте,че всичко ще е наред, заслужава си отвсякъде,аз съм на 2 месеца и половина и все едно цял живот съм била така.

# 23
  • Мнения: 62
Като ви чета за болките,времето им и другите всичките неволи след операцията се чудя все повече дали ще мога да се справям сама след като се прибера вкъщи.Ще имам само вечерно време някаква помощ,а през другото ще съм напълно сама.Има ли други момичета ,които сами са се грижили за себе си,защото чета ,че дори ставането от леглото е трудно без помощ?
Не е задължително с вас да е така.И аз се бях наплашила от подобни случаи,дори ми идваше да си тръгна преди операцията.При мен нещата бяха коренно различни-болка почти никаква и се оправям сама от ден първи без никакъв проблем.Просто се настройте,че всичко ще е наред, заслужава си отвсякъде,аз съм на 2 месеца и половина и все едно цял живот съм била така.
Ооооо,благодаря! Това имах нужда да "чуя". Толкова го искам,че отказване няма! Щом Вие сте се справили сама ,значи мога и аз🤗

# 24
  • Мнения: X
Аз също се оправях сама, но не съм глезла. Обаче трябва да сте подготвени добре - всичко на ниско, бутилки - отворени, достатъчно храна за да не пазарувате...ей такива неща Simple Smile първите 3-4 дни не можех вратата на асансьора и блока да отварям.
Много важно е ако спортувате да спрете възможно най-рано, два месеца преди операцията при мен явно не бяха достатъчно. Иначе боли много.

# 25
  • Мнения: 77
Това е до организъм. И аз имах голямото желание да се справям сама и да не задължавам някой да се грижи за мен, но не стана така. Въпреки, че се борех с тялото си нямах силата да вдигна и чашата си с вода дори. До тоалетна абсурд да седна сама на тоалетната, за обличане пак, дори чорапите не можех да си обуя. За тениски или горнища дума да не става. Не е задължително и ти за си така. Дори може и да е до лекар относно болката, защото при д-р Стоянов всички мои приятелки не са усещали никаква болка след операцията.
НО въпреки, че преживях тези огромни болки и се чувствах като прегазена, пак бих се подложила, без да се замисля, защото определено си заслужава и не спирам да им се радвам и гледам. Така че и дори да те боли много, забравя се! Успех и не се отказвай!

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 290
Като ви чета за болките,времето им и другите всичките неволи след операцията се чудя все повече дали ще мога да се справям сама след като се прибера вкъщи.Ще имам само вечерно време някаква помощ,а през другото ще съм напълно сама.Има ли други момичета ,които сами са се грижили за себе си,защото чета ,че дори ставането от леглото е трудно без помощ?

Аз също се повтарям , но всичко зависи от прага  на болка. Оперираха ме в събота следобед , в неделя на обяд се прибрах в къщи, като се облякох без чужда помощ, само ми беше трудно с обуването. Първите две нощи бяха тежки, ставането и лягането трудно , но не невъзможно. Имаше кой да ми помага и не се напрягах излишно. Вторника след операцията правих торта за рождения ден на сина ми, бавно и внимателно. В сряда бях на разходка в парка , а в петък шофирах. Боли , но стискаш зъби и седмица след всичко ще си нов човек. Аз не бих се замислила и бих посъветвала всеки, който има желание и необходимост да действа.

# 27
  • Мнения: 62
Аз също се оправях сама, но не съм глезла. Обаче трябва да сте подготвени добре - всичко на ниско, бутилки - отворени, достатъчно храна за да не пазарувате...ей такива неща Simple Smile първите 3-4 дни не можех вратата на асансьора и блока да отварям.
Много важно е ако спортувате да спрете възможно най-рано, два месеца преди операцията при мен явно не бяха достатъчно. Иначе боли много.
Аууу за тренировките съм закъсняла...
За пазаруване ще заредя всичко преди това,но елементарни неща дали ще успея да върша,като да си отворя или затворя прозорец ,да си вържа косата ,да отворя някое чекмадже и шкаф...а в никакъв случай не съм глезла

# 28
  • София
  • Мнения: 1 486
Мен как ме плашиха мнения за това, че се чувстваш като прегазен от валяк и въпреки че съм с нисък праг на болка, нямах никакви проблеми - малко болки, които бързо минаха. Така че явно си е до човек и случай.

# 29
  • Мнения: 62
Мен как ме плашиха мнения за това, че се чувстваш като прегазен от валяк и въпреки че съм с нисък праг на болка, нямах никакви проблеми - малко болки, които бързо минаха. Така че явно си е до човек и случай.
Явно е много индивидуално и не е само до праг на болката.Стискам си палци да съм от леките случаи и дори да не съм,ще търпя,защото е за хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт