Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 12

  • 54 320
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8
Моля за впечатления от доц.Роман Романски. Има ли издънки при него? Оперираните при него може ли да споделят резултати. Интересуваме също и обиране и вкарване на импланта през зърното. Какво да очаквам? Благодаря ви! Остава ми месец и още се колебая между Романски и Хатър.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета, Романски и Енчев оперират в Надежда, така ли? Аз си мислех, че Енчев има собствена клиника....

# 47
  • София
  • Мнения: 3 838
От сайта на д-р Енчев става ясно, че има клиника в Пловдив ("Мед лайн", не знам всъщност дали е негова), а в София оперира в "Надежда":

"ПОСОЧЕНИТЕ В ЦЕНОРАЗПИСА ЦЕНИ СЕ ОТНАСЯТ ЗА ИЗВЪРШВАНЕ НА ОПЕРАТИВНА ИНТЕРВЕНЦИЯ В МБАЛ "МЕД ЛАЙН", ГР.ПЛОВДИВ.
ПРИ ИЗВЪРШВАНЕ НА ОПЕРАТИВНА ИНТЕРВЕНЦИЯ В МБАЛ "НАДЕЖДА", ГР.СОФИЯ, ЗА ВСЯКА ОПЕРАТИВНА ИНТЕРВЕНЦИЯ СЕ ДОПЛАЩА СУМАТА ОТ 400 ЕВРО."

# 48
  • София
  • Мнения: 4 884
И аз от сайта му видях тази информация и ми стана странно, все си мислех, че такова популярно име като него има собствена клиника.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 838
Може да им излиза по-изгодно да наемат чужда, знам ли. Онзи ден минах по Симеоновско шосе и видях, че Есте клиник е вече там, в нова самостоятелна сграда. Преди това беше в хотел Вега на последния етаж, а още преди това д-р Стоянов също оперираше в чужда клиника, в Младост.
В неговия ценоразпис четох, че за оперирани в Есте клиник цената за поставяне на нови импланти е доста по-ниска, отколкото за нови пациентки. Чудя се на мен дали ще ми го признаят това, защото не беше в Есте клиник, но бях оперирана при него преди 14 години. Като прочетох, че може да ми излезе толкова изгодно и без особен риск, защото съм била негов пациент и знам как работи, започнах да се замислям за нови импланти догодина евентуално.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 727
Енчев си има клиника в Пловдив. Доста смело и вероятно нерентабилно би било да се поддържа и втора клиника, така че е нормално в София да оперира в зала под наем.

# 51
  • Мнения: 17
Момичета,някоя от вас имала ли е проблем с първия цикъл след операцията?Гърдите ме болят зверски,чак кожата ме боли...

# 52
  • Мнения: 96
Аз искам да питам, някой от хирурзите изключае Молов слага ли мрежи и те трябва ли да ме притесняват.?
Здравейте, аз съм с мрежи не знам какво притеснение трябва да има човек от мрежите... нали все пак те след известно време се разграждат от организма.

Ами интересно ми е, защото май не съм чувала някой от другите хирурзи да слага такива. А при него е практика.

# 53
  • Мнения: 65
Момичета,някоя от вас имала ли е проблем с първия цикъл след операцията?Гърдите ме болят зверски,чак кожата ме боли...
Мисля,че е нормално.И аз бях така,по-скоро кожата я усещах много странно болезнена.И следващите не е приятно,но не е чак толкова като първия цикъл.

# 54
  • Мнения: 17
Искаш да кажеш,че всеки месец ще ме боли така ли?🙁

# 55
  • София
  • Мнения: 3 838
На мен кожата ми след операцията дори се белеше от опъването, нормално е, а дори не съм с големи импланти. Дори не знам дали има общо с цикъла, по-скоро е стрес върху кожата, както при бременност. Веднъж се обели както при слънчево изгаряне и повече не е била така.

# 56
  • Мнения: 65
Искаш да кажеш,че всеки месец ще ме боли така ли?🙁
Не,всеки следващ е по-добре.Ще отмине.

# 57
  • Мнения: 829
Искам да помоля момичетата с вече поставени импаланти да ми препоръчат мамолог, от когото са доволни. Благодаря 🙂

# 58
  • Мнения: 3 023
Искам да помоля момичетата с вече поставени импаланти да ми препоръчат мамолог, от когото са доволни. Благодаря 🙂
Василев и Гемеджиев

# 59
  • София
  • Мнения: 21
Мамолог Др.Иванов от Токуда .

Общи условия

Активация на акаунт