Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 12

  • 54 323
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19 687
Това малко като със секциото ми звучи. Всички ми обясняваха колко бързо се възстановили, а аз (уж много нося на болка) една седмица ходех превита на две и не можех да се завъртя в кревата. Затова и се ослушвам за ремонт на гърди Flushed

# 31
  • Мнения: 1 538
Моя позната нямаше почти никакви болки, но имаше приличен старт, може би е от значение.

# 32
  • Мнения: 62
Факторите май са много.На първо място предполагам е начина на поставяне на импланта.Второ съм чувала ,че трениран мускул боли много повече,а това дали преди това твоята жлеза е била не малка не знам,интересно е ,ако и това е фактор🤔

# 33
  • София
  • Мнения: 3 838
Болката според мен идва най-вече от съпротивлението на гръдния мускул, затова логично ако е трениран, да боли повече. Най-болезнен се води методът с поставяне под мишниците ендоскопски и подмускулно. Аз се подложих точно на него, за да нямам белези.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 290
Това малко като със секциото ми звучи. Всички ми обясняваха колко бързо се възстановили, а аз (уж много нося на болка) една седмица ходех превита на две и не можех да се завъртя в кревата. Затова и се ослушвам за ремонт на гърди Flushed

Секциото ми беше много по тежко като преживяване, а беше преди 16 години... Тоест с времето се забравя уж. Да, ама не....по гадно не съм се чувствала през живота си. Докато тази година ми беше много по лесно за възстановяване и влизане в ритъм.
Според мен е и до обезболяващи, които са предвидени.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Като ви чета за болките,времето им и другите всичките неволи след операцията се чудя все повече дали ще мога да се справям сама след като се прибера вкъщи.Ще имам само вечерно време някаква помощ,а през другото ще съм напълно сама.Има ли други момичета ,които сами са се грижили за себе си,защото чета ,че дори ставането от леглото е трудно без помощ?
Ще се повторя, писала съм за това и преди Simple Smile. Изключително индивидуално е усещането след операцията. Аз бях с две операции - гърди и носле. Още първата вечер в болницата ставах сама от леглото 5-6 пъти да ходя в коридора до диспенсера за вода. Сутринта си измих зъбите, сресах си косата, прибраха ме в хотела. Още следобед ходих сама за сок от нар от заведение в близост до хотела. Наложи се да остана сама в Истанбул по време на престоя ми, оправих си се сама без никакъв проблем Simple Smile. Обезболяващи ми бяха изписали за седмица, всеки ден 3 пъти по 1 някакъв аналгетик предполагам . Пих две хапчета и спрях, реших, че нямам нужда, и така си беше.
Тръгнах с нагласата, че ще се справя сама, така и стана. Бях подготвена психически и физически. Познавам тялото си, то е като послушен войник Simple Smile, слуша и изпълнява Simple Smile. Казах си без болка и болка нямаше.
Бъди позитивна!

# 36
  • Мнения: X
Спокойно няма да умрете и ако 2-3 дни не можете нищо, за ставането с хващане под едното коляно и залюляване 2-3 пъти като люлка се става, просто пригответе повече възглавници да не сте легнали ниско. Няма страшно, просто не всеки има късмет да мине леко и безпроблемно. Болката в началото да е проблема Simple Smile по-важното е после всичко да е наред и да сте доволни от резултатите.

# 37
  • Мнения: 4 671
Леле, мамаден, ти звучиш супер. Много се радвам и искрено завиждам на такива силни жени. Така трябва.
Не, че вярвам в зодии или нещо такова, но ми е любопитно каква зодия и какъв асцендент си?

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Овен? 😉

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Леле, мамаден, ти звучиш супер. Много се радвам и искрено завиждам на такива силни жени. Така трябва.
Не, че вярвам в зодии или нещо такова, но ми е любопитно каква зодия и какъв асцендент си?
Разсмяхте ме искренно Simple Smile...Козирог съм с асцендент лъв, на 24.12 съм родена.

# 40
  • Мнения: 96
Аз искам да питам, някой от хирурзите изключае Молов слага ли мрежи и те трябва ли да ме притесняват.?

# 41
  • Мнения: 23
Аз искам да питам, някой от хирурзите изключае Молов слага ли мрежи и те трябва ли да ме притесняват.?
Здравейте, аз съм с мрежи не знам какво притеснение трябва да има човек от мрежите... нали все пак те след известно време се разграждат от организма.

Последна редакция: сб, 29 авг 2020, 10:00 от bubanka

# 42
  • Мнения: 164
Здравейте! Има ли момичета оперирани при д-р Заякова и д-р Калкова? Ще бъда благодарна ако се включат с опит или информация.

# 43
  • Мнения: 64
Здравейте! В момента провеждам консултация с Естетика и ми казаха, че работят само с текстурирани импланти, което много ме притесни. Мислех, че ползват само гладки и се страхувам , че има дори и минимален риск от рак, или усложнения при тях. Може ли някоя от Вас, която се е оперирала там и е с такива импланти, да сподели впечатленията си. Много благодаря предварително!

# 44
  • Мнения: 39
Аз искам да питам, някой от хирурзите изключае Молов слага ли мрежи и те трябва ли да ме притесняват.?


Аз имах консултация с Молов, който каза, че мрежите при мен са задължителни.
След това имах консултации с Кънев и Хатър, които отрекоха абсолютно необходимостта от такива. Д-р Хатър каза, че не ги предпочита, защото дори да се разграждат в някакъв момент, са още едно чуждо тяло. В крайна сметка се оперирах при д-р Хатър без мрежи (което ми спести и едни 600лв) и резултатът ми е повече от отличен.

Общи условия

Активация на акаунт