Свърши лятото сега идва вече есента - 4.09 - 11.09

  • 6 006
  • 124
  •   1
Отговори
# 75
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Ох, Наде, както го описваш наистина звучи объркано. Нали знаеш обаче, че колкото лекари - толкова и мнения. Избери си един, на когото вярваш и него слушай. Вярвам, че инстинктът ти няма да те подведе в избора на точния гинеколог. Иначе хем не знаеш какво да правиш, хем последното нещо, което може да се каже е, че ще посрещнеш спокойно раждането. А това е необходимо - и за теб и за беба! Целувки и кураж, миличка  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 3 537
Моята гинеколожка за нищо не ставаше. smile3515Но беше приятелка на личната лекарка и тя съответно ме пращаше все при нея.Сега да ме върнат,веднага бих я сменила,но нищо,изтърпях я. smile3506

# 77
  • Мнения: 2 249
айде аз да съм щъркелчето на Надя- newsm44
ИМА СИ СЛАДКА МАЛКА ПРИНЦЕСА-НАИСТИНА МАЛКА ;-)2500гр,и малко се е притеснила,че е недоносена-но съм сигурна че всичко ще е наред newsm10-в крайна сметка е родила в Шейново и с мамчето всичко е наред Praynig
пиша ви за да ви зарадвам с новината и да ви помоля да се радвате с цялата си положителна енергия за малкия човек-за да е жива и здрава и всичко да е ок Praynig Praynig Praynig
както й казах и на нея-няма начин да не е,нали? -щом си е избрала да се роди на този голям светъл празник днес smile3521
следобяд ще я видя-надявам се! newsm44 newsm44 newsm44

# 78
  • Мнения: 2 543
Слав Богу! Praynig Честито на Надето!  bouquet  bouquet  bouquet  Вярвам, че всичко с малката ще е наред!!! Hug Чакам цяла тема по въпроса! Whistling

# 79
  • Мнения: 2 327
Тъкмо щях да ви пиша Simple Smile
Да и е честито на Надето! Да е жива и здрава принцесата!

# 80
  • Мнения: 2 116
Страхотно!   bouquet Дано всичко мине добре!  Heart Eyes
 

# 81
  • София
  • Мнения: 4 885
ЧЕСТИТО МАЛКО МОМИЧЕНЦЕ НА НАДЯ!
Нека расте здраво и обичано, за гордост на мама!
Честито, мамо Наде!

# 82
  • Мнения: 2 232
Честито на мама Надя- нека да е жива и здрава малката беба  bouquet  bouquet  bouquet

# 83
  • Мнения: 474
Честито на мама Наде  bouquet
Бъдете живи здрави и щастливи  bouquet

# 84
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честито бебенце, да е живо и здраво много послушно, да създава по-малко проблеми на мама.




 newsm07  bigdance2

# 85
  • София
  • Мнения: 1 333
Малееееееее появила се е сладката така чакана госпожица  Laughing
Да е жива и здрава и да не се притеснява никога мама Надя за нея. Живота й да е Щастлив и Безпроблемен!

Пожелавам бързо възстановяване на Надето! да й е честита рожбичката !!!

Аз си пиша дългият пост и питам за последните събития покрай нея и когато се опитвам да го публикувам Вие вече съобщавате за прекрасното събитие. Толкова хубаво започва денят ни Simple Smile Дано е прекрасен за всички!

И ние сме здрави и дано винаги сме си такива... да не ни спохождат вируси и други есенни гадинки. Пазете се всички!

Днес съм на протест пред Министерски съвет със новите решения на Здравната каса за спирането на някой лекарства за епилепсия и заменянето им с други и въвеждането на заплащане на някой медикаменти също за Епилепсия. Има отпаднали медикаменти за Астма, Паркинсон и куп др заболявания, които са непосилни за пациентите. Лошото е че са засегнати предимно малките деца и възрастните хора, които нямат абсолютно никаква възможност сами да си осигуряват доходи за закупуване на скъпите лекарства. Предвидено е всеки петък да има такъв протест за около 30мин. Трябва да ни виждат че сме там, че не се отказваме и че сме много.
Ще се радвам ако имате възможност да ни подкрепите!!!
Ще пиша повече подробности като се върна днес от протеста.

# 86
  • Мнения: 2 249
nandy,в колко часа е протеста?

# 87
  • София
  • Мнения: 1 333
Протеста е в 13.00 пред Министерски съвет. Ще бъде само 30мин.
Ще се радвам ако може да дойдете.

# 88
  • Мнения: 3 537
Ей,каква новина съм изтървала! Laughing
Честито на мама Надя!  bouquet
Да и е живо и здраво бебчето и много да я радва и слушка! Heart Eyes

# 89
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
ЧЕСТИТА БЕБОРАНА НА НАДЕНЦЕТО!!!   bouquet
ДА Е ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА, МНОГО, МНОГО ОБИЧАНА И ГОСПОД ДА Я ПАЗИ И ЗАКРИЛЯ!  Praynig

  Ех, че хубаво започва денят  Laughing
  Сутринта се чух с брат ми в Кабул /той е на мисия там/, днес има Рожден Ден. Впрегнах цялата мощ на армията в Пловдив, за да използвам военната линия и да го поздравя  Heart Eyes
  Сега чета за Наденцето!  Hug

 

Общи условия

Активация на акаунт