Свърши лятото сега идва вече есента - 4.09 - 11.09

  • 6 005
  • 124
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 586
                    Eхеееееееееееее! Страходна новина. ЧОВЕК СЕ Е РОДИЛ. Да е жива, здрава и весела и мама и да няма поводи за притесниния.

# 91
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  И чакаме подробности за Надето и малката принцеса!
  Който се чуе с нея - хилядииииииии целувкиииии  Heart Eyes !

# 92
  • Мнения: 1 234
ЧЕСТИТО НА МАМА НАДЯ!   bouquet
Да ти е жива и здрава принцеската, и да те радва!
 Hug

# 93
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Да е честита на мама Надя  принцесата, да е здрава, умна и красива и много да я радва!

# 94
  • Мнения: 8 471
Честито на Надето!Да е жива и здрава!Да си играе с батко и да радва мама и татко!!!!

# 95
  • Мнения: 480
Честито на мама Надя!
Да ти е живо и здраво детенцето,да ви радва и много щастие на цялото семейство!

# 96
  • София
  • Мнения: 1 333
Майчета  Embarassed аз и Мими станахме медийни звезди  Embarassed
На протеста за съжаление имаше повече журналисти отколкото протестиращи и малкото такива бяхме всичките интервюирани.
На първата журналистка спокойно разказвах за не лекият живот на Мими от първата й глътка въздух до сега, но когато се скупчиха всички наведнъж много се притесних и поплаках малко. Но поне май си казах всичко което ми тежи за положението в България спрямо нашите специални деца и относно действията на Здравната каса за лекарствата.
Дано излъчат важните неща които казахме и не скалъпят някоя интрига която им е удобна в момента. Ние ще пътуваме тази вечер и няма да гледаме никакви новини, но Ви моля да ги гледате и в понеделник да ми разкажете. Дано не съм се изложила и не съм злепоставила някой в емоционалното си изказване.
Това журналистите са големи професионалисти в задаването на въпроси и насочването на разговора. Шапка им свалям

# 97
  • Мнения: 3 537
Майчета  Embarassed аз и Мими станахме медийни звезди  Embarassed
На протеста за съжаление имаше повече журналисти отколкото протестиращи и малкото такива бяхме всичките интервюирани.
На първата журналистка спокойно разказвах за не лекият живот на Мими от първата й глътка въздух до сега, но когато се скупчиха всички наведнъж много се притесних и поплаках малко. Но поне май си казах всичко което ми тежи за положението в България спрямо нашите специални деца и относно действията на Здравната каса за лекарствата.
:Дано излъчат важните неща които казахме и не скалъпят някоя интрига която им е удобна в момента. Ние ще пътуваме тази вечер и няма да гледаме никакви новини, но Ви моля да ги гледате и в понеделник да ми разкажете. Дано не съм се изложила и не съм злепоставила някой в емоционалното си изказване.
Това журналистите са големи професионалисти в задаването на въпроси и насочването на разговора. Шапка им свалям


Hug

# 98
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Нанди, БРАВО на теб!  bouquet
  Убедена съм, че си се справила блестящо! А емоциите са само плюс, що се отнася до въздействие върху зрителя. Друг е въпросът как ще се напише и монтира материала. Само мога да се надявам, че колегите ще подходят отговорно и добронамерено. За съжаление и за няма да мога да гледам, защото съм на снимки цяла вечер. Така че и аз ще чакам с нетърпение отзивите на мамите тук.
  На вас леко пътуване! И целувки за Мимка!

# 99
  • Мнения: 882
Честито  на Надето!!!! Да ти е живо и здраво бебенцето и най-после да спреш да се притесняваш за всичко и всички!
  От тук нататък само приятни занимания:ylinfant: 1stroller Misc Baby Bottle newsm07

# 100
  • Мнения: 4 586
         Момичета и момчета, току що по програма "Хоризонт" говориха за протеста на болните от астма, епилепсия и паркинсон. Дадоха и интервю с майки. Може да съм слушал  Нанди.
 Поздрави на всички участници в протеста!

          Когато се роди детенце, орисниците застават отстрани и предричат съдбата му. Дано днеска да са били на кеф. Ако вие сте ористници, това е добре. /В такъв случай аз съм ористник./
  
          Пожелавам на всички Ви приятни почивни дни.











        
        


        

# 101
  • София
  • Мнения: 4 412
Честито на Надето!!! Голяма, здрава и хубава госпожица да расте!!!

Нанди, ще гледам довечера, сигурна съм че си била много искрена и малките крачки ще променят нещата!

Черпя ви с един ден закъснение - Дара вчера имаше рожден ден и стана на 2 години!!!
Аз се канех да ви направя специален колаж с рожденичката и почерпка, ама толкова съм бавна - но като си събера снимковия материал ще се отчета Hug

# 102
  • София
  • Мнения: 2 356
Честито на Надето! Да е жива и здрава малката госпожица, голяма да порастне и много радост и късмет да я съпътстват в живота й.   bouquet   bouquet


Честито и на Дара на Тигоню. Пожелавам безгрижно детство и много игри   bouquet

# 103
  • Мнения: 1 193
 stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy
ЧЕСТИТО НА НАДЕТО.ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА СЛАДУРАНАТА
 newsm07 1stroller newsm07 1stroller newsm07
Да е жива и здрава и мама и баткото и цялото семейство newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Нанди прегръщам те,сигурна съм че си защитила интересите на нашите деца.дано имам възможност да се включа и аз в протестите по нататък.Приятно пътуване.
Честито на рожденниците

# 104
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Честит празник и на Дара!   bouquet
Да расте здрава, усмихната, весела и много, много обичана! Hug

Чакаме снимки и колаж - почерпка, макар и със закъснение.

 
Никой не казва подробности за Надето и малката бебка. Как са сега? Как е минало раждането?

Общи условия

Активация на акаунт