Помощ дъщеря ми се държи странно

  • 11 681
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 838
Жалко, че има възрастни, които се държат като деца и то точно учители! Няма какво да направите по този въпрос. Наглото и простовато поведение на възрастен човек не е грешка на детето ви. За жалост вероятно ще се наложи да се сблъска с тази простащина. Говорете с нея, потърсете психолог, не избягввайте темата за майка и. Ремонтът е много добра идея!
Съжалявам, че се налага да минавате през това.

# 31
  • Мнения: 98
Да не живеете на село,че ви се случват такива абсурди?Голяма простакеса е тази учителка,аз бих подала оплакване.

# 32
  • Мнения: 47
Да не живеете на село,че ви се случват такива абсурди?Голяма простакеса е тази учителка,аз бих подала оплакване.
Не не живеем на село, живеем в Добрич, но просто кварталът ни е такъв, че са над 90 процента бабички клюкарки, а въпросната госпожа живее на пресечка от нас. Сериозно се замислям за оплакване, но към кого трябва да се обърна.

# 33
  • Мнения: 98
До директора и до инспектората.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 262
Абсолютно подкрепям, пуснете жалба, ако действително е казала такова нещо

# 35
  • Мнения: 98
Все пак да има едно на ум дали детето не е послъгало,за да привлече внимание и да обвинят невинна учителка.

# 36
  • Мнения: 47
До директора и до инспектората.
Въпросът е, че уроците не се водят в училище, а в частна школа, която е на самата учителка, но същата тази жена и преподава и по музика в училище.
Цитат на: andromedax
link=topic=1247049.msg41299955#m
sg41299955 date=1598720256
Все пак да има едно на ум дали детето не е послъгало,за да привлече внимание и да обвинят невинна учителка.
Не мисля, понеже 3 нейни близки приятелки потвърдиха и още едно момче с което почти не се имат.

# 37
  • Мнения: 1 391
Учителката си плаче за оплакване и наказание, но сме в България. Щом и в училище й преподава, ще й стъжни живота, ако я накажат. Може би ще е по-добре да говорите с нея, че детето е чувствително, да ви влезе в положение. И с класния или с директора, училищен психолог? За още по-голямо съжаление сте в малък град, манталитет от миналия век, ще ви бъде доста трудно, много сила ви пожелавам!

# 38
  • Мнения: 47
Учителката си плаче за оплакване и наказание, но сме в България. Щом и в училище й преподава, ще й стъжни живота, ако я накажат. Може би ще е по-добре да говорите с нея, че детето е чувствително, да ви влезе в положение. И с класния или с директора, училищен психолог? За още по-голямо съжаление сте в малък град, манталитет от миналия век, ще ви бъде доста трудно, много сила ви пожелавам!
Аз бях готов да го направо още щом чух, но госпожата е заминала на почивка. А тя скоро почва училище със сигурност ще говоря с класният той е много разбран надявам се да влезе в положение.

# 39
  • Мнения: X
госпожата е заминала на почивка.
Кога успя да замине на почивка тази госпожа? Петък беше вчера.
Ето случка от петък. Тя ходи на пеене и в групата и са деца на възраст между 11 и 16 години. На тази репетиция са били двайсетина деца и 1 учителка. Понеже бяха в почивка това беше първата среща от 2 месеца и госпожата се изцепила с израза "А май майка ти избяга с младока а" казала го е с подигравателен тон. При, което тя се ядосва и ѝ казва, че не е нейна работа.
Честно казано, това ми звучи съвсем невероятно. Прилича на зле скалъпена измишльотина. Извинявам се, ако греша.

# 40
  • Мнения: 47
госпожата е заминала на почивка.
Кога успя да замине на почивка тази госпожа? Петък беше вчера.
Ето случка от петък. Тя ходи на пеене и в групата и са деца на възраст между 11 и 16 години. На тази репетиция са били двайсетина деца и 1 учителка. Понеже бяха в почивка това беше първата среща от 2 месеца и госпожата се изцепила с израза "А май майка ти избяга с младока а" казала го е с подигравателен тон. При, което тя се ядосва и ѝ казва, че не е нейна работа.
Честно казано, това ми звучи съвсем невероятно. Прилича на зле скалъпена измишльотина. Извинявам се, ако греша.
Според децата дори ги е пуснала малко по рано качила се на колата и казала, че заминава на уикенд почивка и понеделник пак ще е там. Щом понеделник ще е там ще искам да говоря очи в очи, понеже не си вдига телефона.
За жалост това, което ви се струва невероятно, не е невъзможно и се случи точно на нас.

# 41
  • Мнения: X
Наистина звучи невероятно. Не живея в розово балонче, но подобен човек, особено учител, не съм срещала. Ако това е истина, е потресаващо.

# 42
  • Мнения: 47
Наистина звучи невероятно. Не живея в розово балонче, но подобен човек, особено учител, не съм срещала. Ако това е истина, е потресаващо.
О, ако кажа на някой на какви индивиди, които са учители сме попадали няма да ми повярвате. В пети клас учителят по география идваше 1 на 4 часа. Или пък същата въпроса учителка, казваше на деца в 3 клас, че ако не я слушат ще и изтече окото, замеряла е с дървена пръчица за ксилофон (не съм сигурен, дали така се казва, но се надявам да сте се сетили), с маркер и ключове. Учителят им по физическо идваше пиян на работа и предлагаше цигари на петокласници. За жалост това не само в нашето училище. В нашият град май няма училище без някой шантав учител.

# 43
  • Мнения: 1 035
Е, как.. Намираш тема тук за съответния град (не пишеш откъде сте), молиш да ти препоръчат добра гинеколожка, която е внимателна (по-добре да е жена) и водиш детето. Изчакваш го отвън и си заминавате. Държиш се нормално, като при рутинен преглед при обикновен лекар.

Роднини някакви? Братовчедки, лели, вуйни?
Това не го разбрах. Защо се налага детето да ходи точно на гинеколог?

# 44
  • Мнения: 47
Е, как.. Намираш тема тук за съответния град (не пишеш откъде сте), молиш да ти препоръчат добра гинеколожка, която е внимателна (по-добре да е жена) и водиш детето. Изчакваш го отвън и си заминавате. Държиш се нормално, като при рутинен преглед при обикновен лекар.

Роднини някакви? Братовчедки, лели, вуйни?
Това не го разбрах. Защо се налага детето да ходи точно на гинеколог?
В детската градина тоалетните бяха като за голям човек, а вкъщи ползваше приставка. Беше паднала и съответно беше лепнала ешерихи ако ли и и се възпаляваха бъбреците. Та още не сме успели да се изчистим или ако успеем е за малко и после пак. Тоалетна хартия не ползва, ползва само интимни кърпички.

Общи условия

Активация на акаунт